Swisspor Lambda White

Swisspor Lambda White Fasada

4.97 out of 5
(102 opinie klienta)

Cena 83,30 zł brutto/op

Cena 58,98 zł brutto/op

dla grubości 15 lub 20 cm op. zawiera 0,296 m3

Minimum log. 85 op.

Opis produktu

Profesjonalny styropian grafitowy 031 trzeciej generacji, odporny na słońce, szary zespolony marki Swisspor Lambda White Fasada niefrezowany. Cena za paczkę 15 (1.97 m2) lub 20 stki (1,48m2) czyli o zawartości 0,296 m3 z dostawą gratis przy zamówieniach hurtowych tzn. od 80 paczek. Produkt posiada same pozytywne opinie.

Przedmiotem sprzedaży jest styropian grafitowy z ochronną białą ok. 5 mm warstwą EPS oraz nacięciami odprężającymi płytę.  Płyty tego typu są trochę mniejsze dokładnie o 5 mm niż standardowe z uwagi na szlifowanie boków. W wersja frezowana jest tylko na zamówienie telefoniczne lub e-mail.  Dokonując zakupu poprzez panel sklepu proszę wpisać sumę paczek a a potrzebne grubości wpisujemy w dalszym kroku w okienku “uwagi do zamówienia”.

Zanim trafił na rynek Polski podbił serca klientów w Szwajcarii oraz Niemczech. Produkt otrzymał w Polsce laur konsumenta w kategorii – Odkrycie roku 2015 oraz Rynkowy Lider Innowacji 2017 i 2018. Jest już dostępna także wersja Lambda Mega White , wersja dużych płyt z automatu pojawiła się w sprzedaży w sierpniu 2019.

Cena za paczkę Swisspor Lambda White 031 w zależności od grubości płyt

Cena aktualna na wszystkie grubości płyt niefrezowanych. Uwaga na niestandardowe grubości, są inaczej pakowane. Dlatego ofertowa cena dotyczy tylko grubości 15 lub 20 cm.

Paczki z niestandardowymi grubościami płyt są tańsze ponieważ zawierają mniej materiału. Dzieje się tak, ponieważ paczka może mieć wysokość maksymalnie 60 cm. Osoby zainteresowane tymi grubościami zapraszamy do składania zapytań e-mail.

Lambda White cena 58,98 zł 47,03 zł 53,00 zł 58,98 zł 43,25 zł 47,03 zł 49,02zł
Grubość płyt [cm] 15 cm 16 cm 18 cm 20 cm 22 cm 24 cm 25 cm
Zawartość op. [m3] / [m2] 0,296 m3 / 1,97 m2 0,236 m3 / 1,48 m2 0,266 m3 / 1,48 m2 0,296 m3 / 1,48 m2 0,217 m3 / 0,99 m2 0,236 m3 / 0,99 m2 0,246 m3 / 0,99 m2

Zawartość paczki przedstawiają także tabele zamieszczone niżej. Aby uzyskać cenę 1 m3 należy zawartość paczki podzielić przez jej zawartość. Ile 1m2? Należy cenę 1m3 pomnożyć przez oczekiwaną grubość płyt w [m]. Standardowe grubości płyt dostępne do ok. 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Inne grubości dostępne na zamówienie tj. 16 | 17 | 18 | 19 | 21  | 22 | 23 | 24 i 25 cm. Od sierpnia 2019 dostępne są także płyty 12 cm i 30 cm tylko w wersji niefrezowanej na specjalne zamówienie.

W przygotowaniu przez producenta jest także wersja produktu dwustronna tzn. laminowana z obu stron, która jest już w sprzedaży w Szwajcarii.

Swisspor Lambda White Fasada 031 jedyny taki

Po raz pierwszy w Polsce pojawił się w 2015 roku, produkt od kilku lat doskonale sprawdzał się na rynku budowlanym zachodniej Europy. Płyt te łączą w sobie zalety grafitowego oraz białego styropianu. Grafit to optymalna lambda natomiast twarda, biała wierzchnia warstwa istnieje jako bariera odprężająca zapobiegająca przegrzaniu płyt podczas montażu. Płyty na życzenie są frezowane co zapobiega powstawaniu mostków termicznych na ich styku po montażu. Styropian Swisspor lambda white fasada 031 nacinany jest przeciw naprężeniom, dzięki czemu samoistnie się rozpręża, nie powodując w późniejszym czasie pęknięć na elewacji. Jest to pierwsze w Polsce rozwiązanie problemu naprężeń w szarym styropianie.

Produkt przeznaczony dla budownictwa energooszczędnego, posiada także certyfikat instytutu Budownictwa Pasywnego. Surowiec z dodatkiem grafitu poprawia właściwości termoizolacyjne całej przegrody budowlanej. Doskonała lambda oraz odpowiednia grubość płyt gwarantuje zwrot z inwestycji. Deklaracja właściwości użytkowych znajduje się na stronie producenta.

Styropian trzeciej generacji odporny na słońce

Swisspor lambda white fasada, dzięki białej warstwie przede wszystkim nie wymaga stosowania siatek zabezpieczających na rusztowaniu. Wierzchnia warstwa odporna jest na działanie promieniowania UV, oczywiście odporność jest ograniczona czasowo i powierzchnia powinna być niezwłocznie zaciągnięta klejem z siatką. Jak wynika z doświadczenia różnica temperatury pomiędzy płytami grafitowymi a białymi dochodzi nawet do kilkudziesięciu stopni Celcjusza. Stosując więc White Fasadę zabezpieczasz się przed przegrzaniem płyt podczas montażu na elewacji. Nie musisz stosować siatek osłonowych. Odsłoniętą grafitową część krawędziową należy czym prędzej zasłonić kolejną warstwą płyt.

Wykonanie ocieplenia

Po pierwsze przed przyklejeniem styropianu do ściany należy grafitową część płyty przeszlifować, usuwając gładką powierzchnię i pył, zagruntować płytę klejem wcierając go w miejsca późniejszej aplikacji . Wykonywaliśmy próby wykonania ocieplenia bez szlifowania płyt i śmiało możemy polecić klej Sempre TU 200. Po drugie a tak przygotowanej powierzchni klej cementowy powinien być nakładany po całym obwodzie w postaci nie przerywanego wałka. Dodatkowo w środkowej części należy umieścić 3 do pięciu placków kleju. W sumie klej z włóknem powinien pokrywać ok. 60% płyty po dociśnięciu jej do ściany.

Styropian możesz przyklejać zwykłym klejem do styropianu grafitowego (oczywiście zachowując wytyczne producenta). Stosując zalecenia niektórych producentów systemów ociepleń w budynkach do wysokości 4 m nie musisz płyt kołkować. Pamiętaj, że to wykonawca odpowiada za jakość i trwałość prac.

Szlifowanie pod siatkę nie powinno zniszczyć białej warstwy ochronnej, ponieważ jej grubość wynosi ok. 5 mm.

Sposób montażu Swisspor Lambda White doskonale prezentuje najnowszy film https://www.youtube.com/watch?v=mPKQzzSvIl8

Pakowanie Swisspora Lambdy White 031

Zapakowany w paczkę o zawartości wg tabeli tzn. niefrezowany 0,296 m3 lub frezowany 0,282 m3. Oczywiście dla najpopularniejszych grubości 15 lub 20 cm. Płyty niefrezowane są kalibrowane oraz szlifowane do wymiarów 0,495 m x 0,995 m a frezowane do 0,48 x 0,98 m co gwarantuje także równe krawędzie.

White Fasada frezowany

Płyt styropianowe frezowane przygotowywane są na specjalne zamówienie. Tabela powiększa się po kliknięciu.

White Fasada Frez

Styropian niefrezowany

Płyty niefrezowane o wymiarach 495 x 995 [mm] pakowane są także dla podstawowych grubości jak w poniższej tabeli. Wybraliśmy te które były najczęściej zamawiane w 2017 roku. W przypadku zainteresowania tego typu produktem zapraszamy do wysyłania zapytania na bok@hurtowniastyropianu.pl . Chcąc powiększyć tabelę należy wybrać ją myszką klikając lewym jej klawiszem.

Lambda White pakowanie

Wersja mega będzie miała wymiary 1,2 m x 0,6 m oraz zwiększoną powierzchnię styku z klejem.

Styropian grafitowy opinie

Najlepsze opinie klientów oprócz szarego styropianu trzeciej generacji zbierają Lambda Plus Fasada 032 oraz Lambda Max Fasada 031. Wraz z klejem Tu 200 oraz siatką TX 160 są najczęściej wybieranymi produktami. Posiadają same pozytywne opinie u nas w sklepie oraz w sieci internet. Zostały przetestowane pozytywnie w systemie Sempre przez wielu naszych odbiorców. To niekwestionowani liderzy sprzedaży w kategorii jakość w rozsądnej cenie. Swisspor Lambda White nie jest już jedyny od sierpnia dostępne są większe płyty pod nazwą MEGA. Zapraszamy na zakupy do naszej Hurtowni Styropianu.

Rekomendowany System ociepleń

System najczęściej wybierany w 2018 roku. Wraz ze styropianem proponujemy system ociepleń profesjonalnej marki SEMPRE także z dostawą gratis.

Przy zakupie Lambda White i całej linii produktów LAMBDA wysoko elastyczny z włóknami, klej do styropianu oraz do zatapiania siatki SEMPRE TU200. W super cenie ( jeśli zapytasz przed zakupem styropianu ) i z dostawą gratis od 48 szt. w dowolnej konfiguracji ilościowej z gruntem lub farbami.

Siatka do styropianu niemieckiej produkcji z certyfikatem TUV 160g/m2 o optymalnym wymiarze oczek 4 x 4 mm w kolorze pomarańczowym. Gramatura oraz wymiar oczek optymalne do systemów ociepleń na styropianie a także na wełnie. Nie za wiotka, nie za sztywna, sprawdzona, przetestowana, moim zdaniem najlepsza na europejskim rynku. Stosuje ją wielu systemodawców z całej Europy. W rewelacyjnej cenie za m2 siatka do styropianu cena z dostawą gratis gdziekolwiek jesteś już od 200 m2.

Profesjonalny, jeden z najlepszych, prawdziwy tynk silikonowy – silikonowa masa tynkarska. Sempre AZURO w wersji PREMIUM 1,5 mm w jasnych odcieniach już od 150,00 zł brutto/25kg, koszt wysyłki tynku uzależniony jest od ilości zamawianych wiader. Dostawa jest gratis od 15 wiaderek.

Najlepsze styropiany podłogowe

W tej kategorii polecam Swisspor Lambda 100 dach podłoga. ( przy standardowych grubościach ocieplenia 10-15 cm). Ewentualnie biały Swisspor eps 100 036 gdy masz dużo miejsca na izolację termiczną (15 – 20 cm). Przy większych grubościach np. 25 lub 30 cm zalecam EPS 150 035. Przy mniejszych stosuj płytę PIR 8-12 cm.

Parę słów o dofinansowaniu przeczytasz pod linkiem kampania czyste powietrze

102 opinii dla Swisspor Lambda White Fasada

 1. 5 out of 5

  :

  Wszystko Ok. Kontakt,obsługa dostawa brawo! Polecam i sam jeszcze skorzystam.

 2. 5 out of 5

  :

  Super kontakt ze sprzedającym. Styropian frezowany najwyższej jakości. GORĄCO POLECAM!

 3. 5 out of 5

  :

  Cała transakcja przebiegła po prostu błyskawicznie bez żadnych komplikacji.Obsługa bardzo profesjonalna i miła.Zakupiłam styropian LAMBDA WHITE fasada w ciemno bez polecenia i w tej chwili wiem że był to doskonały wybór, majster który kleił go na budynku nie mógł się nachwalić.
  POLECAM !

 4. 5 out of 5

  :

  Witam
  Zakupiłem styropian swisspor lambda White,klej oraz siatkę. Wszystko przyszło w terminie i dokładnie z opisem. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Poprostu odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku. Kontakt na wysokim poziomie. Dziękuję za wszystko i polecam wszystkim!
  Marcin z Kaliska koło Bełchatowa

 5. 5 out of 5

  :

  Polecam!
  Profesjonalne doradztwo, miła i pomocna obsługa, towar najlepszej jakości, dostawa szybka i bezproblemowa. Jeśli zastanawiasz się czy kupić tu styropian i inne niezbędne elementy ocieplenia – polecam Ci, będziesz zadowolony! Dziękujemy!

 6. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry produkt za naprawdę świetna cenę. Frezy, krawędzie równe. Żadnych wypaczeń. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Szybki czas realizacji. Sprawna dostawa, towar bez żadnych uszkodzeń.

 7. 5 out of 5

  :

  Styropian Swisspor Lambda White Fasada to produkt wybitny,który nie ma sobie równych a troche już ich przerobiłem w swojej karierze.
  Pan Tomasz chętnie pomaga w razie wątpliwości a tak było w moim przypadku i to był strzał w dziesiątkie ze styropianem White.
  Pozdrawiam Panie Tomaszu

 8. 5 out of 5

  :

  hurtowniastyropianu.pl to bardzo przyjazny dla kupującego sklep:
  – konkurencyjne ceny,
  – rewelacyjna obsługa
  – kompleksowe zakupy
  – bardzo dobre towary.
  Kontakt w sprawie zakupu, doradztwo czy w sprawie dostawy to mistrzostwo!
  Sam produkt bardzo dobrej jakości, prosty, idealnie się kładzie, polecam serdecznie innym kupującym. Poza tym sama dostawa (prosto od producenta) również jest dużym plusem.

 9. 5 out of 5

  :

  Dostawa szybka, bez żadnych problemów.
  Zamawiałem już drugi raz w tej firmie produkt taki jak potrzeba kontakt świetny.
  Będę polecał i wracał jak będę coś potrzebował.
  Pozdrawiam

 10. 5 out of 5

  :

  bardzo miła i fachowa obsługa z kompetentnym doradztwem, dostawa terminowa, polecam korzystanie z usług firmy, materiał – styropian, kleje, siatka są wysokiej jakości w dobrej cenie

 11. 5 out of 5

  :

  Hurtownia wiarygodna co do zamówionego towaru. Miła i rzetelna obsługa. Poleciłem wśród znajomych.

 12. 5 out of 5

  :

  Hurtownia godna polecenia,zakupiony styropian dostarczony zgodnie z wstępnie umówionym terminie.Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście.GORĄCO POLECAM

 13. 5 out of 5

  :

  POLECAM tę hurtownię. Sprawnie zrealizowane zamówienie na 160 paczek styropianu Lambda White Fasada w ciągu 4 dni roboczych od opłacenia. Dobry kontakt z firmą, informacja o dniu dostawy podana w wyprzedzeniem. Dostawa do Siemiatycz w woj. podlaskim. Towar zgodny z zamówieniem.
  Jedyna moja uwaga to zmiana ceny styropianu po weekendzie, także polecam dokonywania zamówień przez stronę internetową, zamiast zamówień składanych przez e-mail (dokonałem w ten sposób, jednocześnie chcąc dopytać o inny towar do wykonania elewacji, ktorego to nie ma na stronie, a w opiniach innych doczytałem się, ze również jest możliwy do zamówienia z tej firmy) – to może zagwarantować brak zmiany ceny. Tak czy inaczej cena dalej była konkurencyjna.

 14. 5 out of 5

  :

  zakupilem 224 Paczki styropianu SWISSPOR – LAMBDA WHITE , cena bardzo konkurencyjna na Hurtowniastyropianu.pl , super kontakt , szybka realizacja , styropian super . Polecam !

 15. 5 out of 5

  :

  Fachowe doradztwo, szybka realizacja zamówienia, wszystko sprawnie i profesjonalnie. Polecam ten sklep w 100%!

 16. 5 out of 5

  :

  Super doractwo i obsluga klienta oraz bardzo szybka wysylka towaru , po 2 dniach styropian byl juz u mnie
  Serdzecznie polecam !!!

 17. 5 out of 5

  :

  Produkt super spełnia moje oczekiwania. Biała warstwa super mocno zespolona z grafitem. Dodatkowo kupowałem siatki kleje narożniki i kołki. Wszystko w jednym zamówieniu. Dostawa szybka i wygodna. Super kontakt zarówno telefoniczny jak i na mail. Polecam Firmę. Marcin

 18. 5 out of 5

  :

  Miła obsługa, szybka dostawa. Dobry kontakty z hurtownią i z kierowcą. Polecam w 100%

 19. 5 out of 5

  :

  Polecam współpracę z Hurtownią Styropianu Pana Lingo. Zamówienie styropianu zostało zrealizowane w bardzo szybko. Dostawa w każde miejsce w kraju. Bardzo dobry kontakt z firmą Lingo. Dziękuję Pani Lingo za miłą obsługę. Polecamy firmę naszym znajomym.
  Pozdrawiam

 20. 5 out of 5

  :

  Obsługa ekspresowa i profesjonalna. Dostawa sprawna, kierowca wykwalifikowany- zmieści się nawet w małej uliczce. Towar najlepszej jakości, bez zbędnych dopłat. Polecam gorąco.

 21. 5 out of 5

  :

  To juz moje 3 zamówienie na waszej stronie. SUPER Polecam. Pozdrawiam Patryk Jaszewski (Szczecin)

 22. 5 out of 5

  :

  Moje pierwsze zakupy tym sklepie.Wszystko wzorowe-poczawszy od obsługi,szybki termin realizacji a kończywszy na jakości towaru. Pozdrawiam i POLECAM

 23. 5 out of 5

  :

  Polecam współpracę z Hurtownią Styropianu Pana Lingo. Zamówienie styropianu zostało zrealizowane w ciągu 8 dni. Kierowca bardzo miły i pomocny. Miałem pewne obawy bo zamówienie było w trudnym okresie ze względu na pandemię koronowirusa ale wszystko było zrealizowane szybko i bez zastrzeżeń. Dziękuję Pani Lingo za miłą obsługę.
  Pozdrawiam

 24. 5 out of 5

  :

  Polecam wszystkim! Najniższe ceny, fachowe doradztwo, miła obsługa i szybki(za szybki ) darmowy transport. Produkt – styropian white fasada najwyższej jakości.

 25. 5 out of 5

  :

  Współpraca ze sklepem internetowym “hurtowniastryropianu.pl” odbyła się bez żadnego problemu. Czas realizacji bardzo krótki, zaledwie 8 dni od zamówienia styropian pojawił się u mnie na budowie. Styropian wyszedł cenowo najlepiej właśnie w tym sklepie. Kupiłem styropian Swisspor Lambda White Fasada i jestem zadowolony z jakości. Z czystym sumieniem polecam sklep!

 26. 5 out of 5

  :

  Pełen profesjonalizm. Bardzo miła i szybka obsługa. Zamówienie zostało podzielone na kilka części, każda z nich przyjechała osobnym transportem. Dobry kontakt z kierowcą styropianu, z którym można było ustalić dokładną godzinę dostawy. Szczerze POLECAM!!!
  P.S. Bardzo dziękuję Pani Karolinie za pomoc i cenne rady przy składaniu zamówienia.

 27. 5 out of 5

  :

  polecam mila i szybka obsługa

 28. 4 out of 5

  :

  wszystko jest oki dostawa dosc szybka co cieszy

 29. 5 out of 5

  :

  Zakupiłem produkt o w ciągu 4 dni był u mnie na podwórku. Wszystko jak w opisie. Pomoc ze strony sklepu profesjonalna. Polecam produkt i sklep.

 30. 5 out of 5

  :

  Towar zgodny z opisem, obsługa bardzo kompetentna p. Karlina błyskawiczna :), kierowca bardzo pomocny, polecam wszystkim, którzy się zastanawiają nas zakupem warto zaufać 🙂 Na posadzki pod ogrzewanie podłogowe kupiłam EPS 100 036 także ze Swisspora.

 31. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt. Mila obsluga. Dostawa w terminie. Jestesmy bardzo zadowoleni.

 32. 5 out of 5

  :

  Bardzo miła obsługa. Szybki czas realizacji styropian lambda White fasada 0.31 który zakupiłem jest zgodny z opisem producenta

 33. 5 out of 5

  :

  Wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Szczerze polecam!!!

 34. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt, szybka wycena.styropian zamówiony i dostarczony w ciągu tygodnia. Polecam.

 35. 5 out of 5

  :

  Witam. Firma w 100% godna polecenia. Bardzo miła pani potrafi wszystko fachowo wyjaśnić. Kontakt zarówno z firmą jak i z kierowcą bez problemów. Dostawa umówiona na konkretny dzień i godzinę zrealizowaną zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam i pozdrawiam.

 36. 5 out of 5

  :

  Szybko, sprawnie i solidnie, polecam.

 37. 5 out of 5

  :

  Zakupiłem styropian Lambda White Fasada Produkt dostarczony w terminie. Bardzo dobry kontakt z hurtownią oraz z kierowcą, który dostarczył styropian . Miła i fachowa obsługa. Stwierdzam, że nie istotna jest dzisiaj odległość hurtowni od zainteresowanego inwestora. Jeżeli będę potrzebował do dalszej budowy styropian i pochodne materiały ponownie skorzystam z hurtowni PHU LINGO. Pozdrawiam i dziękuję

 38. 5 out of 5

  :

  Wilamowice powiat Bielsko Biała
  Inwestorzy – nie bądzcie naiwni. Każdy skład materiałów, każda inna hurtownia, każdy wykonawca będzie forsował sprzedaż nie dając żadnej gwarancji. Oprócz jednej hurtowni to znaczy PHU LINGO ZE ŚWIDNICY.
  Pan T.Lingo oraz Pani K. Ladyca to doradcy, którzy udzielą wszelkiej informacji dla dobra klienta, służą pomocą przy wyborze materiału do izolacji budynku nie tylko w godzinach pracy/ w moim przypadku styropian Swisspor Lambda White gr 15 cm- dom jednorodzinny przegrody gazobeton, pustka pow. cegła, tynk / Jestem pod wrażeniem miłej fachowej obsługi zarówno podczas składania zamówienia jak również dostawy materiałów. SERDECZNIE POLECAM

 39. 5 out of 5

  :

  Zakupiłam styropian Lambda White Fasada.Produkt najwyzszej klasy za super cenę do tego ekspresowa dostawa. Przemiła, profesjonalna obsługa.Napewno jeszcze wrócę po kleje siatke…Polecem wszystkim z czystym sumieniem.

 40. 5 out of 5

  :

  Zakupiłem styropian SWISSPOR LAMBDA WHITE FASADA i EPS 100, który dotarł do mnie szybciej niż myślałem – co prawda w hurtowni źle policzyli paczki (brakowało 5 op.) ale braki dojechały drugim transportem. Bardzo cenię sobie fachowe i miłe podejście do klienta – i z takim się spotkałem zamawiając w HurtowniaStyropianu.pl. Polecam firmę! Pozdrawiam

 41. 5 out of 5

  :

  Kupiłem w tym roku styropian Lambda White i dostałem to czego oczekiwałem ,gdy kładłem go na ścianę grzało bardzo mocne słońce i nie musiałem się martwić o zasłanianie bo się nie nagrzewał tak jak u kolegi gdzie miał sam szary a że robiłem to sam czas mnie nie ograniczał, płyty ładnie się składały bez wielkich szczelin. Kontakt ze sklepem rewelacyjny, poleciłem go niejednemu znajomemu a nawet bym nie musiał bo kto go widział był zaskoczony jego równością więc polecam sklep i jego towar każdemu

 42. 5 out of 5

  :

  Jestem zadowolony z zakupu styropianu Lambda White FREZ. Towar bardzo dobrej jakości, w dobrej cenie. Produkt dostarczony w terminie. Bardzo dobry kontakt, miła i fachowa obsługa. Jak najbardziej polecam.

 43. 5 out of 5

  :

  Styropian pierwsza klasa, fachowe doradztwo, szybka i bezproblemowa dostawa, kierowca pomógł przy rozładunku, Polecam zarówno styropian jak i firmę LINGO jako rzetelnego sprzedawcę. Wszystko przebiegło tak jak powinno być

 44. 5 out of 5

  :

  Polecam wszystkim! Najniższe ceny, fachowe doradztwo i darmowy transport. Produkt – styropian white fasada najwyższej jakości.

 45. 5 out of 5

  :

  Polecam.Produkt najwyższej jakości. Dostawa terminowo. Cała transakcja przebiegła wzorowo.

 46. 5 out of 5

  :

  Polecam wszystko zgodne z opisem profesjonalna obsługa, a sam produkt bardzo dobrej jakości. Pozdrawiam

 47. 5 out of 5

  :

  Jak najbardziej polecam. Wszystko zgodnie z opisem i ustaleniami co do transportu. Obsługa bardzo konkretna i pomocna.

 48. 5 out of 5

  :

  Dostarczono towar zgodnie z opisem, bez uwag – błyskawicznie. Kierowca informował o godzinie doręczenia. Gorąco polecam

 49. 5 out of 5

  :

  Witam. Zamawiałem styropian na elewacje i podloge. Bardzo dobra jakość produktów i transport. Polecam

 50. 5 out of 5

  :

  Polecam sklep. Podejście do klienta wzorowe, kontakt znakomity. Sam produkt bardzo dobrej jakości.

 51. 5 out of 5

  :

  Dzięki tej stronie HurtowniaStyropianu.pl kupiłem już 2 razy styropian i raz styropian. Przy pierwszym razie kupiłem styropian na podłogę Swisspor lamda 100 z którego jestem zadowolony i bardzo go chwalili hydraulicy przy układaniu rurek podłogowych i fachowcy od wylewki anhydrytowej – styropian wciskałem z bardzo wielką siłą między ścianami i szczelinami i nie pękał – bywało że nawet że na nanim stałem dociskając go i nie pękał. I dlatego też zdecydowałem się na styropian Swisspor Lamda Whiteale kupiłem go już przez internet i nie było problemu , towar dostałem szybciej niż bym się spodziewał. Bardzo dobry i szybki kontakt z obsługą nadmieniając też że transport był darmowy. Pozdrawiam i polecam tę firmę oraz produkty.

 52. 5 out of 5

  :

  Towar górna półka ,szybko ,solidnie nawet transport można w dogodnych godzinach ustawić z kierowcą, najlepsza cena, kto wie czego chce nie musi wypytywać po prostu polecam .

 53. 5 out of 5

  :

  Doskonały towar super obsługa Pozdrawiam

 54. 5 out of 5

  :

  kupiłem 210 m kw styropianu grafitowego,swiss lambda,realizacja zamówienia super,pozdrawiam

 55. 5 out of 5

  :

  Towar pierwsza klasa, super obsługa ze strony Hurtowni, żadnych zastrzeżeń, szczerze polecam

 56. 5 out of 5

  :

  Kupiłem ponad 250 paczek tego styropianu. Bardzo dobry kontakt z firmą. Szybki termin realizacji, towar pierwsza klasa.Polecam. WARTO!!!!

 57. 5 out of 5

  :

  Kupiłem ponad 200 Paczek styropianu lambda white o grubości 20 cm , produkt bardzo dobry jakościowo , bardzo dobry kontakt z firmą dostawa w terminie polecam w 100% .

 58. 5 out of 5

  :

  Zakupiłem styropian SWISSPOR LAMBDA WHITE frezowany. Do tego klej. Zamówienie poszło bardzo sprawnie i szybko. Kontakt również super. Dostawy przyszły osobno- klej na paletach z samochodem z windą, co pozwoliło szybko uporać się z dostawą.

 59. 5 out of 5

  :

  Wybrałem styropian lambda white w wersji frezowanej oraz do tego kleje wzmocnione włóknem szklanym. Kontakt i realizacja dostawy na 5. Polecam.

 60. 5 out of 5

  :

  Zakupiłem prawie cały system i 192 paczki styropianu online. Transport gratis i każdy z produktów przyjechał oddzielnie dzięki temu szybko był rozładowany i do kleju był specjalny samochód dzięki czemu rozładunek szybko się odbył. Dostałem rabat mimo gratisu na transport. Styropian prezentuje się ładnie – niestety ocieplenie będzie troszkę później. Na każdym terapie informacja sms i na e-mail oraz doradztwo co i jak zamówić – POLECAM WSZYSTKIM !!!

 61. 5 out of 5

  :

  Drugie zamówienie, wszystko zgodne z zamówieniem, dostawa szybciej niż jest to wpisane na stronie co jest dużym plusem jak się komuś spieszy.
  Moim zdaniem warto popracować nad logistyką ponieważ w przypadku gdy ekipy nie ma jeszcze na budowie to przyspieszona przesyłka może utrudnić jej odbiór a informacja dzień wcześniej może czasami nie wystarczyć żeby zorganizować kogoś na odbiór. Dużym plusem byłaby możliwość wyboru konkretnej daty dostawy. Nie zmienia to oceny bo daję 5/5, za kontakt i realizację.

 62. 5 out of 5

  :

  Kontakt ze sklepem bardzo dobry, dowóz towaru w terminie , kontakt z kierowcą bardzo dobry.
  O styropianie na razie nie wypowiem się, będzie zakładany za ok. 2 tygodnie. Polecam sklep!

 63. 5 out of 5

  :

  Miła obsługa dobry kontakt towar ok dobra cena co najważniejsze styropian klasy “mercedes”

 64. 5 out of 5

  :

  Zastanawiałam się nad kilkoma rodzajami płyt grafitowych. Wybrałam ostatecznie Lambdę White 15 cm z frezem. W sumie nieduża dopłata pomiędzy Austrotherm Premium a White a mam na prawdę super materiał. System ociepleń polecił pan Tomasz, kleje i siatka w promocji prosto od producenta, pełna optymalizacja. Polecam. Za chwilę zamówię tynki.

 65. 5 out of 5

  :

  Towar bardzo dobrej jakości, zgodny z zamówieniem. Krawędzie są równe i płyty dobrze do siebie pasują. Dzięki temu nie powstają szczeliny, które mogłyby stanowić mostki cieplne. Wierzchnia warstwa białego styropianu wydaje się istonie twardsza od szarej. Mam nadzieję, że to zwiększy odporność elewacji na ewentualne uszkodzenia. Obsługa sklepu szybko i rzeczowo odpowiada na pytania. Cena była odrobinę niższa niż w innych miejscach, które sprawdzałem. Dostawa była gratis. Ogólnie polecam zakupy w tym sklepie oraz wybór tego produktu.

 66. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem 90 opakowań płyt frezowanych 15 cm. Do tego bardzo dobrej
  jakości kleje z włóknem oraz siatkę niemieckiej produkcji. Po dostawie
  otrzymałem fakturę i deklarację właściwości użytkowych. Bardzo dobra cena,
  fachowa obsługa i miły kontakt. Otrzymałem zwrot różnicy w cenie, ponieważ udało się coś załatwić taniej! Polecam.

 67. 5 out of 5

  :

  Miła obsługa, sprawna dostawa.(trochę irytował mnie kierowca tira którym dojechał styropian, rzucał przy rozładunku paczkami styropianu argumentując że to nie jajka i parę płyt jak nie naście przy tym uszkodził)

 68. 5 out of 5

  :

  Zamówiłam 92 paczki frezowanego styropianu Lambda White 20cm . Kontakt z hurtownią błyskawiczny, obsługa bardzo pomocna. Towar wysokiej jakości, dostarczony bardzo szybko. Polecam!

 69. 5 out of 5

  :

  Obsługa zamówienia z dostawa do Rzeszowa jak zawsze bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami. Jakość styropianu bardzo dobra. Polecam sklep HurtowniaStyropianu.pl.
  W przypadku zainteresowania pracami ociepleniowymi w okolicach Rzeszowa można się kontaktować telefonicznie 608 477 798.

 70. 5 out of 5

  :

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Hurtownią styropianu a szczególnie z jego Przedstawicielem w Szczecinie panem Mieczysławem Romanowiczem z Hurtowni “Nowa System” . Byłam trochę zdziwiona na plus jego zachowaniem jak i innych pracowników. Cały czas był ze mną w kontakcie telefonicznym, i to często z jego inicjatywy z czym spotkałam się po raz pierwszy…. podczas mojej budowy.. Zawsze miał czas i dokładnie opisywał mi sprawę o którą pytałam a to styropian a to tynk silikonowy nawet laik taki ja zrozumiał o co chodzi. Jestem też niezmiernie wdzięczna za udzielanie takich informacji jak np. zużycie danego materiału ma metr kwadratowy, a nie odsyłanie do informacji na opakowaniu produktu jak to robią w innych hurtowniach… Zawsze był cierpliwy i pomocny..

 71. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem 109 opakowań płyty o grubości 20cm. Styropian naprawdę idealny. Realizację dostawy przez sklep oceniam na 5. Polecam

 72. 5 out of 5

  :

  Zakupiłem w HurtowniStyropianu 70paczek tego styropianu.
  dostawa w 3 dni. bez problemu. polecam! 🙂

 73. 5 out of 5

  :

  Dwa tygodnie temu zamówiłem w okolice Kłodzka 95 opakowań styropianu Lambda White Fasada frezowany wraz z klejem FAST. Czy są to produkty najwyższej klasy? Jeszcze nie wiem. Bezsprzecznie trzymają deklarowany wymiar, wagę, wierzchnia biała warstwa jest wyraźnie twardsza od części grafitowej.
  Po rozpakowaniu okazało się, że narożniki wielu płyt są lekko zagniecione przez folię opasującą płyty. Trudno jednak o ten stan winić producenta czy dostawcę; po prostu hurtowy transport.
  Na pewno jednak obsługa hurtowni styropianu „LINGO” oraz jej szef, pan Tomasz zasługują na najwyższą ocenę. Zarówno w kwestii logistyki, kontaktu jak też i doradztwa. Pełny profesjonalizm.
  Towar został dostarczony zgodnie z terminem, moim zdaniem w cenie bardzo atrakcyjnej.
  Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić zarówno hurtownię jak i ten rodzaj styropianu.

 74. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem 134 paczeki White Fasada, płyty o gr. 20 cm. Dostawę zrealizowano zgodnie z zamówieniem. Właściwy towar i na czas.
  Polecam zakupy w HurtowniaStyropianu.pl, miła obsługa, fachowe doradztwo. Pozdrawiania z Czernicy pod Wrocławiem 🙂

 75. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontak ze sklepem, terminowa realizacja dostawy,
  najlepsza cena. Produkt pierwsza klasa. Polecam Łukasz z Sieradza

 76. 5 out of 5

  :

  Szybka dostawa oraz bardzo dobry kontakt z Panem Tomaszem. Zamówiłem 154 paczki o grubości 20cm. Co do ceny to u lokalnego dostawcy m3 kosztował dokładnie 20zł więcej, więc nie było się nad czym zastanawiać. Styropian równy i bardzo dobrej jakości. Przede wszystkim zależało mi na białej powłoce styropianu ponieważ będę układał go sam popołudniami. POLECAM.

 77. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobra współpraca.Polecam

 78. 5 out of 5

  :

  Bardzo szybka dostawa styropianu i zero problemów z realizacją zamówienia.
  Gorąco polecam sklep HurtowniaStyriopianu.pl. A plyty układa się bardzo dobrze:)
  Pozdrawiam.

 79. 5 out of 5

  :

  Witam, serdecznie polecam sklep HurtowniaStyropianu.pl. Kontakt, fachowe porady – wszystko na wysokim poziomie, szybko, miło i profesjonalnie. Najlepsza cena, pomimo braku minimum logistycznego udało sie zorganizować transport w cenie. Sam produkt Lambda White – jest to aktualnie najlepszy produkt w tej klasie z najniższym ryzykiem podczas montażu.
  Jednym słowem – POLECAM

 80. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry produkt za dobra cene., szybki czas realizacji zamowienia, bardzo dobry kontakt ze sklepem.
  Pelen profesionalizm.
  …Wojtek z Wytrzyszczka…

 81. 5 out of 5

  :

  Zakupiłem styropian w tym sklepie, ponieważ była najlepsza cena. Jakość obsługi oceniam bardzo wysoko, twar zgodny z zamówieniem, fachowe porady.
  Dokupiłem także kleje, siatkę, narożniki oraz dyble do mocowania styropianu. Polecam, Wojtek z Gruszczyna pod Poznaniem

 82. 5 out of 5

  :

  Na budowie miałem styropian grafitowy gr. 15 cm od 3 producentów. Na początku była Termo Organika Fasada 031 zastosowałem ją do ocieplenia lukarn . Do ocieplenia ścian wykonawca zamówił styropian grafitowy o lambda 031 ale miałem wątpliwości co do jakości tego produktu. Losowo zadzwoniłem do Hurtowni Styropianu PL i dzięki poradzie pana Tomasza Lingo szybko zweryfikowałem ten styropian . Okazało się , że paczki miały dużą rozbieżność w wadze od 3. 70 do 4. 10kg z przewagą tych lżejszych , a Termo Organika ok. 4.20kg ( waga 5 paczek).Styropian reklamowałem i został zabrany przez producenta. Jako trzeci został dostarczony Swisspor Lambda White, który polecił pan Tomek jako najlepszy styropian do ocieplenia ścian .Wszystkie paczki Lambady White ważyły w przedziale 4,30- 4,40 kg. Płyty równe z twardą białą wierzchnią warstwą. Jeśli chodzi o realizację dostawy i kontakt oceniam za wzorowy .Polecam ten sklep , wrócę tu jeszcze po styropian podłogowy . Pozdrawiam z okolic Opatowa/ Świętokrzyskie.

 83. 3 out of 5

  :

  Trudno mi oceniać jakość ocieplenia, bo to dopiero po sezonie. Ale na gorąco: jeden poważny minus i kilka plusów.
  Minus: płyty są krzywe. Praktycznie po nałożeniu na ścianę wszędzie pojawiają się mniejsze lub większe szpary. Samo ściśnięcie folią w paczce pozostawiło zagięte rogi.
  Plusy: kontakt z firmą, płatność i dostawa. Profesjonalnie, szybko, na czas. Nawet taki drobiazg jak numer do kierowcy – podany. Obiecali dostawę w 5 dni. Dostałem w 4.

 84. 5 out of 5

  :

  Buduję swój dom m miarę możliwości samodzielnie dlatego wybrałem styropian white fasada 15 cm ( nie trzeba osłaniać przed słońcem), który planuję przykleić na piankę do styropianu po wcześniejszym zgruntowaniu gazobetonu (ściany mam proste – sam stawiałem). Na zakup w “hurtowniastyropianu.pl” zdecydowałem się głównie z powodu bardzo dobrych opinii o sprzedawcy ( rekomendowany przez SWISSPOR ) oraz atrakcyjnej cenie ( u lokalnych przedstawicieli styropian był droższy i oczywiście nie taki sam ). Nie ma przesady w tym co piszą klienci w swoich opiniach, obsługa klienta na najwyższym poziomie, świetny kontakt, bardzo precyzyjny opis usługi na stronie internetowej i co najważniejsze realizacja zgodna z tymi zapisami. Styropian bardzo obiecujący, jak dostanę trochę urlopu i przykleję ocenię sam styropian.

 85. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem styropian white fasada 15 cm z frezem, po pewnym czasie zmieniłem zamówienie na 17 cm – odbyło się to bez problemów. Po ustalonym terminie towar dojechał na budowę, nie poniosłem kosztów dostawy. Za kilka dni ekipa przystąpi do montażu ocieplenia. Polecam ten sklep wszystkim potrzebującym dobrego styropianu w dobrej cenie.

 86. 5 out of 5

  :

  Zamówiłam WHITE FASADA 15cm z frezem , towar dojechał na czas. Po dokonaniu wpłaty miałam na bieżąco kontakt z panem Tomaszem Lingo,póżniej szybka realizacja dostawy i na końcu (na dzień przed dostawą) kontakt z kierowcą. Z taką firmą, aż przyjemnie współpracować. Realizacja zgodna z zamówieniem.Naprawdę warto zamawiać BARDZO POLECAM I POZDRAWIAM.

 87. 5 out of 5

  :

  Dokonałem zamówienia 88 paczek Lambda White , potwierdziłem zamówienie pełną przedpłatą i otrzymałem terminowo produkt naprawdę najwyższej klasy i bardzo dobrej jakości bez uszkodzeń z dostawą do Donatowa . Dzięki poradom pana Tomka ocieplenie wykonam sam i to bez kołkowania W razie problemów i wątpliwości pan Tomek obiecuje pomóc swoimi poradami . Polecam i styropian i kontakt ze sklepem . Odezwę się jeszcze po wykonaniu ocieplenia , prawdopodobnie pod koniec roku .

 88. 5 out of 5

  :

  Właśnie realizuję dwie budowy z zamówionego tutaj White Fasada frezowany 20 cm.
  Styropian grafitowy pierwsza klasa, idealny na upały, w ogóle się nie nagrzewa.
  Polecam ten sklep internetowy, terminowa i bezproblemowa dostawa, najlepsza cena.
  Co najważniejsze zakupiony towar dotarł na czas i bez opóźnień można kontynuować inwestycje.

 89. 5 out of 5

  :

  FIRMA NOWY STYL,
  62-080 SIEROSŁAW

  Jako osoba z branży budowlanej chciałbym podzielić się swoją opinią.Kupiliśmy Lambdę White w HurtowniaStyropianu.pl w zeszłym roku. Dotarł do nas bardzo dobrej jakości produkt, idealny styropian grafitowy do ocieplenia ścian w słoneczną pogodę. Polecam. Budowa jest już zakończona, zapraszamy można ogladnąć budynek w Sierosławiu ul. Prosta 40. Przy okazji zapraszamy na zakupy w 100% Włoskich wewnętrznych tynków dekoracyjnych (stiuk, travertyn, beton architektoniczny i wiele innych). Importer: Nowy Styl tel. 61 653 48 20.

 90. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry styropian, spełnił moje oczekiwania w 100 %. Pomimo tego, że nie jest tani to i tak cena w hurtowniastyropianu.pl okazała się najlepsza. Miła, konkretna i profesjonalna obsługa. Szczerze polecam i pozdrawiam!

 91. 5 out of 5

  :

  Witam! Trochę miałem obawy i opory przed zakupem styropianu przez internet, tym bardziej, że jest to jeden z droższych styropianów fasadowych na rynku. Wszystko poszło jednak bardzo sprawnie i fachowo. Miła i sympatyczna obsługa fachowe doradztwo oraz bezproblemowy cały proces zakupu, od złożenia zamówienia do dostawy na budowę. Gorąco polecam zakupy styropianu u Pana Tomasza. Oszczędzają Państwo czas i pieniądze i przede wszystkim są bardzo zadowoleni. Pozdrawiam Piotrek Andrespol.

 92. 5 out of 5

  :

  Miła, życzliwa współpraca, wszelkie ustalenia rzeczowe, konkretne. Terminowa dostawa. Polecam sprzedającego oraz styropian marki SWISSPOR – LAMBDA WHITE fasada.
  Pozdrawiam Krystian Gdynia.

 93. 5 out of 5

  :

  Najlepszy styropian elewacyjny. Grafitowy ale z białą, twardą warstwą ( ok. 6 mm ). Nie jest tani ale wiem, że szybko zwróci mi się w niższych kosztach ogrzewania. Polecam sklep, otrzymałem tu najlepsza cenę. Dziękuję za porady Panie Tomku. Pozdrawiam

 94. 5 out of 5

  :

  Kupiłem styropian Lambda White od firmy PHU Lingo. Spełnił nasze oczekiwania, jeśli chodzi o jakość i parametry. Na pozytywną opinię wpływ miała również konkurencyjna cena. Kontakt z przedstawicielem, czas reakcji dostawcy na zamówienia dodatkowe oceniam bardzo wysoko a innym klientom życzę udanych zakupów.Pozdrawiam Krzysiek z Bolesławca.

 95. 5 out of 5

  :

  Polecam współpracę z panem Tomaszem Lingo w sklepie internetowym ze styropianem hurtowniastyropianu.pl. Znalazłem tu najlepsze ceny markowych styropianów. Jako kierownik budowy polecam styropian Lambda White Fasada, to najlepszy grafitowy styropian w Polsce.

 96. 5 out of 5

  :

  Dzień Dobry;
  chciałbym podziękować firmie hurtowniastyropianu.pl ze Szczecina za pomoc w zakupie towaru na docieplenie domu. Szukaliśmy dobrego produktu o najniższej cenie i taki dostaliśmy właśnie w tej firmie, towar przyjechał na czas bez żadnych problemów. Jesteśmy już po przyklejeniu styropianu i zostało Nam jeszcze położenie tynku który tez zamówiliśmy w tej samej firmie, Pan polecił na tynk gotowy w kolorze Silikonowy, mam nadzieję że dokonaliśmy właściwego wyboru, dotychczas Nas nie zawiedli, tym bardziej że Nasi znajomi też kupowali w tej hurtowni. Jestem bardzo zadowolona. POLECAM!

 97. 5 out of 5

  :

  Witam !
  Zakupiony styropian Lambda White z Hurtowni Styropianu p. Tomasza spełnił oczekiwania zarówno moje jako szefa firmy ,która zawodowo zajmuje się docieplaniem różnych obiektów, pracowników jako również inwestorów .Produkt tj. jakość frezów, waga, nie odbiegała od deklarowanych wartości producenta. Styropian o grubości 24 cm przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi nie sprawiał pracownikom żadnych problemów w obróbce i montażu. Obsługa ,kontakt z klientem , reakcja dostawcy na zamówienia uzupełniające oceniam bardzo wysoko a potencjalnym klientom życzę udanych zakupów.Pozdrawiam Henryk z Dzierżoniowa.

 98. 5 out of 5

  :

  Witam
  Jestem w trakcie wykańczania budowy domu , kupiłem styropian Lambda White fasada z Hurtownia Styropianu kilka dni temu i już prawie w całości mam go na ścianach .
  Pan który go układa bardzo chwali ten produkt ( prosty i właściwa deklarowana waga styropianu co w przypadku innych producentów bywa różnie .)
  Obsługa w sklepie w skali od 1 do 10 to 9 dałbym 10 ale firma Pana Tomka mogła by popaść w samozachwyt i po pewnym czasie mogłoby być różnie , sam właściciel odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu , mimo mojej dociekliwej natury i braku zdecydowania wyjaśnił mi wszystko i doradzał.
  Pozdrawiam
  Ryszard z Warszawy

 99. 5 out of 5

  :

  Styropian z Hurtowni Styropianu zakupiłem w zeszłym roku. Do Lambdy White namówił mnie Pan Tomasz ( właściciel sklepu). I powiem jedno. Była to złota rada. Wykonawca bardzo chwalił sobie produkt firmy Swisspor a to chyba najlepsza rekomendacja.
  Sam proces zakupu przebiegł błyskawicznie. Warto zaznaczyć, że dużym plusem był świetny kontakt przez cały proces zakupu ( od wyceny, po informację o dostawie i późniejszy telefon czy wszystko się zgadza z zamówieniem).
  Jednym słowem : OGROMNIE POLECAM!

 100. 5 out of 5

  :

  Jako klient Hurtowni Styropianu chciałbym podzielić się moją opinią na temat jej podejścia do klienta i sposobie działania firmy z jakim do tej pory spotkałem się po raz pierwszy. Właściciel firmy na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta i na bieżąco informuje go o najistotniejszych kwestiach związanych z zakupem styropianu o właściwościach i rozmiarach zamówionych przez inwestora, sposobem uregulowania należności, okresem oczekiwania na realizację zamówienia i dostarczeniem zakupionego styropianu w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki udostępnionym telefonom do osób zaangażowanych w realizację zamówienia począwszy od pracowników działu sprzedaży w najbliższym oddziale firmy, przedstawiciela producenta i kierowcy wiozącego zakupiony styropian klient ma możliwość śledzić na bieżąco i ewentualnie udzielić wskazówek na temat dojazdu do miejsca rozładunku i występujących utrudnieniach. O dokładnym terminie dostawy klient jest poinformowany z odpowiednio dużym wyprzedzeniem, aby mógł zapewnić odpowiednią (do ilości zakupionego styropianu) liczbę osób do sprawnego rozładunku.
  Osobiście jestem pod wrażeniem i wysoko oceniam wszystkie działania Pana Tomasza Lingo i zaangażowanie pracowników Hurtowni Styropianu oraz współpracowników ze wszystkich firm związanych z tą dostawą. Zakupiony przeze mnie styropian SWISSPOR LAMBDA WHITE FASADA został dostarczony w bardzo krótkim czasie od momentu złożenia zamówienia. Wybór właśnie tej Hurtowni Styropianu uważam za jak najbardziej trafną decyzję na progu tego 2016 roku. Jeżeli inni handlowcy w tej branży będą prezentować podobne podejście do klienta to zakupy materiałów budowlanych (i nie tylko) będą prawdziwą przyjemnością.:)

 101. 5 out of 5

  :

  Też kupiłem ten styropian w zeszłym roku. Bardzo dobry produkt, odpowiedni ciężar, kolor, równe krawędzie, mam porównanie do sąsiadów … W HurtowniaStyropianu.pl była najlepsza cena, szwagier też tu kupił wcześniej. Polecam produkt i sklep. Pozdrawiam panie Tomku, przepraszam za opóźnienia w wystawieniu opinii 🙂

 102. 5 out of 5

  :

  Najlepszej jakości produkt sprzedany przez najlepszy sklep internetowy ze styropianem. Lambda White fasada, ma równe powierzchnie i krawędzie oraz zachowany odpowiedni ciężar. W ogóle nie nagrzewa się podczas prac. Zastosowałem zwykły klej do styropianu bez kołkowania i płyty trzymają się bardzo dobrze.

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje doradca z uprawnieniami budowlanymi oraz wieloletnim doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Doradca optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek (różnych grubości), co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja