Hurtownia styropianu w Gdańsku

Dostawy styropianu białego oraz grafitowego, a także XPS na terenie całego województwa pomorskiego, czyli przede wszystkim do trójmiasta – Gdyni, Gdańska i Sopotu realizujemy prosto z magazynów producenta. Swisspor wysyłany jest z Pelplina, Termo Organika z Rypina a Genderka z Bydgoszczy. Obowiązuje minimum logistyczne 24 m3 dowolnych styropianów od jednego producenta (w tym przypadku Swisspor). Cena styropianu w sklepie jest aktualna, a pod telefonem 515 361 662 możesz zapytać o aktualne promocje. Wysyłamy towar bez pośredników, dlatego zyskujesz najlepsze z możliwych warunków handlowych.

Najczęściej wybieranym styropianem w 2021 roku był ten grafitowy Swisspor 032.

Pozostałe materiały budowlane – kleje do ociepleń, kleje do płytek i inne produkty wysyłamy w mniejszych ilościach z jednego z 20 magazynów hurtowych. Nie ma możliwości odbioru towaru osobiście. Wszystkie te materiały wyjeżdżają po opłaceniu kurierem, zaprawy autami 5 – 12 ton z windą.

PHU LINGO to Hurtownia Styropianu, która realizuje dostawy swoich produktów również dla klientów z Gdańska. W ofercie posiadamy styropiany najpopularniejszych producentów, ale i wiele więcej, na przykład materiały budowlane. Umożliwiamy także zakupy internetowe, które są wygodną formą zamówienia wybranych towarów dla wielu naszych klientów zamieszkujących województwo pomorskie.

Styrodur XPS oraz płyty PIR

Prosto z magazynu z Pelplina dowozimy styrodur XPS oraz płyty PIR.  Polecamy szczególnie XPS na ocieplenie ścian lub płyt fundamentowych. PIR znajduje zastosowanie głównie na dachach skośnych nakrokwiowo lub przy posadzkach z warstwą ocieplenia do 10 cm. Jeśli chodzi o cenę styroduru, to zależy ona od kursu Euro i zmienia się proporcjonalnie do niego raz na miesiąc.

Często zadawane pytania

Przed zakupem styropianu nasuwa się wiele pytań. Nie należy pomijać więc etapu dokładnego rozeznania, co do jakości oraz ilości styropianu, gdyż ma on znaczenie dla komfortu użytkowania budynku oraz energooszczędności cieplnej. Dlatego na samym początku powinno się m.in. zmierzyć elewację, która będzie ocieplana. W tym celu należy obliczyć: obwód budynku razy wysokość, czyli pole powierzchni elewacji zewnętrznej. Następnie odjąć pojedyncze otwory okienne o powierzchni większej niż 3 m2 oraz bramę garażową. Obliczenia można też zlecić wykonawcy. 

Ponadto wiele osób zastanawia się, czy warto wydać na zakup styropianu nieco więcej pieniędzy? Jesteśmy zdania, że jak najbardziej tak, ponieważ jest to inwestycja na lata, która ma się zwrócić. Ponadto od rodzaju użytego styropianu zależy komfort domowników, ale też stopień oszczędności oraz zatrzymania ciepła. 

Z kolei, jeśli ocieplasz, na przykład posadzkę na gruncie, powinieneś kierować się przede wszystkim komfortem użytkowania. Dlatego w tym przypadku najlepiej wybrać co najmniej biały styropian EPS 100 o grubości 15 cm.

Zachęcamy do zakupów!

 

4.97 (173)
Cena od 65.66 zł z Vat / op
Styropian grafitowy elewacyjny lambda 031 z wierzchnią białą warstwą. Dostępny w grubościach od 12 do 25 cm. To najlepszy wybór...
5.00 (1)
Cena od 130.87 zł z Vat / op
Styropian eps 200 034  głównie stosuje się przy ociepleniu  parkingu, posadzek na gruncie oraz ociepleniu płyty fundamentowej. Dostawa gratis od...
5.00 (1)
Cena od 138.38 zł z Vat / op
Styropian frezowany Hydro plus eps 100 038 marki Swisspor przeznaczony jest do ocieplania ścian fundamentowych. Cena styropianu za paczkę o...
5.00 (9)
Cena od 130.53 zł z Vat / op
Prawdziwy, uczciwy, twardy styropian Swisspor  EPS 200 034 parking. Cena za opakowanie zawierające 0,3 m3 gotowych płyt. Dostępne grubości od...
Cena od 68.88 zł z Vat / op
Styropian biały EPS 60 040 pod niewielkie obciążenia. Dostępny od 24 m3 z dostawą gratis.
Cena od 70.07 zł z Vat / op
Styropian dach podłoga eps 80 037. Dostawa gratis od 30 m3.