Hurtownia styropianu w Gdańsku

Dostawy styropianu białego oraz grafitowego, a także XPS na terenie całego województwa pomorskiego, czyli przede wszystkim do trójmiasta – Gdyni, Gdańska i Sopotu realizujemy prosto z magazynów producenta. Obowiązuje minimum logistyczne 24 m3 dowolnych styropianów od jednego producenta (w tym przypadku Swisspor). 

Cena styropianu w sklepie jest aktualna. O obowiązujące promocje możesz zapytać, dzwonić pod numerem telefonu: 515 361 662. Wysyłamy towar bez pośredników, dlatego zyskujesz najlepsze z możliwych warunków handlowych.

PHU LINGO to Hurtownia Styropianu, która realizuje dostawy swoich produktów dla klientów z Gdańska. W ofercie posiadamy styropiany najpopularniejszych producentów, ale i wiele więcej, na przykład materiały budowlane. Umożliwiamy zakupy internetowe, które są wygodną formą zamówienia wybranych towarów dla wielu naszych klientów zamieszkujących województwo pomorskie.

Po co nam styropian?

Styropian to jeden z najpopularniejszych materiałów izolacyjnych, wykorzystywany zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym. Jego wyjątkowe właściwości termoizolacyjne sprawiają, że jest niezastąpiony w ocieplaniu ścian, dachów oraz fundamentów. Dzięki styropianowi możliwe jest znaczne zmniejszenie strat ciepła, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie i bardziej komfortowe warunki mieszkalne.

Źródło: Zdjęcie własne

Styropian EPS w Hurtowni Styropianu

W naszej hurtowni znajdziesz szeroki wybór styropianu EPS, który charakteryzuje się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi oraz wytrzymałością. Oferujemy produkty o różnej gęstości i grubości, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb. Styropian EPS to idealne rozwiązanie do ocieplania zarówno nowych budynków, jak i modernizacji już istniejących.

Najczęściej wybieranym styropianem w 2024 roku jest ten grafitowy Swisspor 032.

Najlepsi producenci produktów do termoizolacji

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami styropianu, którzy gwarantują najwyższą jakość swoich produktów. W naszej ofercie znajdziesz styropian od takich firm jak Swisspor, Styropmin i Lubau. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszych rozwiązań na rynku.

Nasze inne produkty

Oprócz styropianu, w naszej hurtowni znajdziesz również szeroki asortyment innych materiałów budowlanych. Oferujemy m.in. styropapę, papy termozgrzewalne, płyty PIR, kleje, tynki oraz siatki do styropianu. Dzięki temu możesz kompleksowo zaopatrzyć się w niezbędne materiały do realizacji swoich projektów budowlanych.

Dostawa styropianu Gdańsk i okolice

Zapewniamy szybką i sprawną dostawę styropianu na terenie Gdańska oraz okolic. Dzięki naszemu zaawansowanemu systemowi logistycznemu, zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie, co pozwala naszym klientom na płynne prowadzenie prac budowlanych.

Wysyłamy towar bez pośredników, dlatego zyskujesz najlepsze z możliwych warunków handlowych. Styrodur XPS oraz płyty PIR wysyłamy prosto z magazynu Pelplina. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat dostawy.

Źródło: Zdjęcie własne

Kalkulator styropianu

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy kalkulator styropianu, który pozwala na łatwe i szybkie obliczenie potrzebnej ilości materiału. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane dotyczące powierzchni i grubości izolacji, aby uzyskać precyzyjny wynik. Nasz kalkulator to doskonałe narzędzie do planowania zakupów i kosztów związanych z ociepleniem budynku.

10 lat gwarancji Sempre

W trosce o satysfakcję naszych klientów, na wybrane produkty oferujemy aż 10 lat gwarancji Sempre. Jest to dowód na wysoką jakość, oferowanych przez nas, materiałów oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas producenci.

Doświadczony zespół specjalistów w branży budowlanej

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z wieloletnim stażem w branży budowlanej. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze odpowiednich materiałów. Niezależnie od skali projektu, możesz liczyć na naszą wiedzę i profesjonalizm.

Styropian Gdańsk

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Hurtowni Styropianu. Gwarantujemy szeroki wybór produktów, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. Czekamy na Ciebie!

 

 

4.97 (180)
Cena od 57.39 zł z Vat / op
Styropian grafitowy elewacyjny lambda 031 z wierzchnią białą warstwą. Dostępny w grubościach od 12 do 25 cm. To najlepszy wybór...
5.00 (1)
Cena od 121.89 zł z Vat / op
Styropian eps 200 034  głównie stosuje się przy ociepleniu  parkingu, posadzek na gruncie oraz ociepleniu płyty fundamentowej. Dostawa gratis od...
5.00 (1)
Cena od 138.38 zł z Vat / op
Styropian frezowany Hydro plus eps 100 038 marki Swisspor przeznaczony jest do ocieplania ścian fundamentowych. Cena styropianu za paczkę o...
5.00 (9)
Cena od 120.18 zł z Vat / op
Prawdziwy, uczciwy, twardy styropian Swisspor  EPS 200 034 parking. Cena za opakowanie zawierające 0,3 m3 gotowych płyt. Dostępne grubości od...
Cena od 58.55 zł z Vat / op
Styropian biały EPS 60 040 pod niewielkie obciążenia. Dostępny od 24 m3 z dostawą gratis.
Cena od 61.77 zł z Vat / op
Styropian dach podłoga eps 80 037. Dostawa gratis od 30 m3.