Hurtownia styropianu w Gdańsku

Styropian Gdańsk

Dostawy styropianu białego oraz grafitowego a także XPS całe pomorskie czyli przede wszystkim do trójmiasta Gdyni, Gdańska i Sopotu realizujemy prosto z magazynów producenta. Swisspor wysyłany jest z Pelplina, Termo Organika z Rypina a Genderka z Bydgoszczy. Obowiązuje minimum logistyczne 24 m3 dowolnych styropianów od jednego producenta. Cena styropianu w sklepie jest aktualna a pod telefonem 513 092 032 złapiesz kontakt z doradcą technicznym z uprawnieniami budowlanymi.. Wysyłamy towar bez pośredników dlatego zyskujesz najlepsze z możliwych warunków handlowych.

Pozostałe materiały budowlane, kleje do ociepleń, kleje do płytek i inne wysyłamy w mniejszych ilościach z jednego z 20 magazynów hurtowych. Nie ma możliwości odbioru towaru osobiście. Wszystkie te materiały wyjeżdżają po opłaceniu kurierem, zaprawy autami 5 – 12 ton z windą.

PHU LINGO to hurtownia styropianu, która realizuje dostawy swoich produktów również dla klientów z Gdańska. W ofercie posiadamy styropiany najpopularniejszych producentów, ale i wiele więcej, na przykład materiały budowlane. Umożliwiamy także zakupy internetowe, które są wygodną formą zamówienia wybranych towarów dla wielu naszych klientów zamieszkujących województwo pomorskie.

Styrodur XPS oraz płyty PIR

Prosto z magazunu z Pelplina dowozimy styrodur XPS oraz płyty PIR.  Polecamy szczególnie xps na ocieplenie ścian lub płyt fundamentowych. PIR znajduje zastosowanie głównie na dachach skośnych nakrokwiowo lub posadzki z warstwą ocieplenia do 10 cm. Jeśli chodzi o cenę styroduru to zależy ona od kursu Euro i zmienia się proporcjonalnie do niego raz na miesiąc.

Często zadawane pytania

Przed zakupem styropianu nasuwa się wiele pytań. Nie należy pomijać więc etapu dokładnego rozeznania co do jakości oraz ilości styropianu, gdyż ma on znaczenie dla komfortu użytkowania budynku oraz energooszczędności cieplnej. Dlatego na samym początku powinieneś m.in. zmierzyć elewację, która będzie ocieplana. W tym celu należy obliczyć: obwód budynku razy wysokość, czyli pole powierzchni elewacji zewnętrznej. Następnie odjąć pojedyncze otwory okienne o powierzchni większej niż 3 m2 oraz bramę garażową. Obliczenia można też zlecić wykonawcy. 

Ponadto wiele osób zastanawia się, czy warto wydać na zakup styropianu nieco więcej pieniędzy? Jesteśmy zdania, że jak najbardziej tak, ponieważ jest to inwestycja na lata, która a się zwrócić. Ponadto od rodzaju użytego styropianu zależy komfort domowników, ale też stopień oszczędności oraz zatrzymania ciepła. 

Z kolei jeśli ocieplasz na przykład posadzkę na gruncie powinieneś kierować się przede wszystkim komfortem użytkowania. Dlatego w tym przypadku najlepiej wybrać co najmniej biały styropian EPS 100 o grubości 15 cm.

Zachęcamy do zakupów!

 

 • Swisspor Lambda Max Fasada styropian grafitowy 031

  Swisspor Lambda Max Fasada styropian grafitowy 031
  5.00

  Styropian grafitowy Swisspor lambda 031 max fasada.W promocyjnej cenie przy zamówieniu co najmniej 80 paczek z dostawą gratis.. W paczce znajduje się 0,3 m3 styropianu o dowolnie wybranej grubości  4 | 5 | 6 | 10 | 12 | 15 cm | 20 cm  lub 30 cm. Dokonując zamówienia wpisujemy sumę paczek a następnie w formularzu podajemy poszczególne grubości.

  Cena 71,00 zł brutto/op

  Cena 54,24 zł brutto/op

  op. to 0,3 m3

  min. 80 op.

  Ilość [op]

 • Styropian EPS 100

  Styropian EPS 100
  4.97

  Styropian Swisspor EPS 100 dach podłoga λ= 036. Cena promocyjna przy zamówieniu co najmniej 80 paczek. Dostawa gratis w całej Polsce. Dostępne grubości płyt od ręki to 4 |5 | 6 | 10 | 12 | 15 i 20 cm.

  Cena 75,00 zł brutto/op

  Cena 59,78 zł brutto/op

  op. 0,3 m3

  od 80 op. dostawa gratis

  Ilość [op]

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Środa 21 sierpnia 2019

Pracujemy od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!