fbpx

Hurtownia styropianu w Gdańsku

Styropian Gdańsk

Dostawy styropianu białego oraz grafitowego, a także XPS na terenie całego województwa pomorskiego, czyli przede wszystkim do trójmiasta – Gdyni, Gdańska i Sopotu realizujemy prosto z magazynów producenta. Swisspor wysyłany jest z Pelplina, Termo Organika z Rypina a Genderka z Bydgoszczy. Obowiązuje minimum logistyczne 24 m3 dowolnych styropianów od jednego producenta (w tym przypadku Swisspor). Cena styropianu w sklepie jest aktualna, a pod telefonem 515 361 662 możesz zapytać o aktualne promocje. Wysyłamy towar bez pośredników, dlatego zyskujesz najlepsze z możliwych warunków handlowych.

Pozostałe materiały budowlane – kleje do ociepleń, kleje do płytek i inne produkty wysyłamy w mniejszych ilościach z jednego z 20 magazynów hurtowych. Nie ma możliwości odbioru towaru osobiście. Wszystkie te materiały wyjeżdżają po opłaceniu kurierem, zaprawy autami 5 – 12 ton z windą.

PHU LINGO to Hurtownia Styropianu, która realizuje dostawy swoich produktów również dla klientów z Gdańska. W ofercie posiadamy styropiany najpopularniejszych producentów, ale i wiele więcej, na przykład materiały budowlane. Umożliwiamy także zakupy internetowe, które są wygodną formą zamówienia wybranych towarów dla wielu naszych klientów zamieszkujących województwo pomorskie.

Styrodur XPS oraz płyty PIR

Prosto z magazynu z Pelplina dowozimy styrodur XPS oraz płyty PIR.  Polecamy szczególnie XPS na ocieplenie ścian lub płyt fundamentowych. PIR znajduje zastosowanie głównie na dachach skośnych nakrokwiowo lub przy posadzkach z warstwą ocieplenia do 10 cm. Jeśli chodzi o cenę styroduru, to zależy ona od kursu Euro i zmienia się proporcjonalnie do niego raz na miesiąc.

Często zadawane pytania

Przed zakupem styropianu nasuwa się wiele pytań. Nie należy pomijać więc etapu dokładnego rozeznania, co do jakości oraz ilości styropianu, gdyż ma on znaczenie dla komfortu użytkowania budynku oraz energooszczędności cieplnej. Dlatego na samym początku powinno się m.in. zmierzyć elewację, która będzie ocieplana. W tym celu należy obliczyć: obwód budynku razy wysokość, czyli pole powierzchni elewacji zewnętrznej. Następnie odjąć pojedyncze otwory okienne o powierzchni większej niż 3 m2 oraz bramę garażową. Obliczenia można też zlecić wykonawcy. 

Ponadto wiele osób zastanawia się, czy warto wydać na zakup styropianu nieco więcej pieniędzy? Jesteśmy zdania, że jak najbardziej tak, ponieważ jest to inwestycja na lata, która ma się zwrócić. Ponadto od rodzaju użytego styropianu zależy komfort domowników, ale też stopień oszczędności oraz zatrzymania ciepła. 

Z kolei, jeśli ocieplasz, na przykład posadzkę na gruncie, powinieneś kierować się przede wszystkim komfortem użytkowania. Dlatego w tym przypadku najlepiej wybrać co najmniej biały styropian EPS 100 o grubości 15 cm.

Zachęcamy do zakupów!

 

  Styropian grafitowy szary zespolony Swisspor Lambda White Fasada cena za paczkę. SUPER promocyjna, jeszcze nigdy nie był w tak niskiej cenie. Oferta zakupu poprzez panel sklepu dotyczy standardowych grubości płyt czyli: 15 lub 20 cm z dostawą gratis od 85...
  Cena 89.60 zł z Vat / op
  Cena 64.00 zł z Vat / op
  dla grubości 15 lub 20 cm op. zawiera 0,296 m3 Minimum log. 85 op.
  Zobacz szczegóły
  Swisspor Lambda Max fasada 031. W promocyjnej cenie przy zamówieniu co najmniej 85 paczek z dostawą gratis. W paczce znajduje się 0,3 m3 styropianu grafitowego o dowolnie wybranej standardowej grubości czyli 10 cm (3m2) | 12 cm (2,5m2) | 15...
  Cena 73.90 zł z Vat / op
  Cena 58.30 zł z Vat / op
  op. to 0,3 m3 min. 85 op.
  Zobacz szczegóły
  HIT SEZONU 2019 / 2020 najlepszy stosunek jakości i ceny. Styropian Swisspor Lambda Plus Fasada 032 do ociepleń ścian zewnętrznych budynków. Cena za paczkę 0,3 m3 przy zamówieniach od 85 opakowań z dostawą gratis na terenie całej Polski. Standardowe grubości...
  Cena 67.80 zł z Vat / op
  Cena 49.40 zł z Vat / op
  op. to 0,3 m3 min. 85 op.
  Zobacz szczegóły
  Styropian Swisspor EPS 100 dach podłoga λ= 036. Cena promocyjna przy zamówieniu co najmniej 85 paczek. Dostawa gratis w całej Polsce. Dostępne grubości płyt od ręki to 4 |5 | 6 | 10 | 12 | 15 i 20 cm.
  Cena 74.88 zł z Vat / op
  Cena 58.60 zł z Vat / op
  op. 0,3 m3 od 85 op. dostawa gratis
  Zobacz szczegóły
Optimized with PageSpeed Ninja