Hurtownia styropianu w Gdańsku

Styropian Gdańsk

Dostawy styropianu białego oraz grafitowego a także XPS całe pomorskie czyli przede wszystkim do trójmiasta Gdyni, Gdańska i Sopotu realizujemy prosto z magazynów producenta. Swisspor wysyłany jest z Pelplina, Termo Organika z Rypina a Genderka z Bydgoszczy. Obowiązuje minimum logistyczne 24 m3 dowolnych styropianów od jednego producenta. Cena styropianu w sklepie jest aktualna a pod telefonem 513 092 032 złapiesz kontakt z doradcą technicznym z uprawnieniami budowlanymi.. Wysyłamy towar bez pośredników dlatego zyskujesz najlepsze z możliwych warunków handlowych.

Pozostałe materiały budowlane, kleje do ociepleń, kleje do płytek i inne wysyłamy w mniejszych ilościach z jednego z 20 magazynów hurtowych. Nie ma możliwości odbioru towaru osobiście. Wszystkie te materiały wyjeżdżają po opłaceniu kurierem, zaprawy autami 5 – 12 ton z windą.

PHU LINGO to hurtownia styropianu, która realizuje dostawy swoich produktów również dla klientów z Gdańska. W ofercie posiadamy styropiany najpopularniejszych producentów, ale i wiele więcej, na przykład materiały budowlane. Umożliwiamy także zakupy internetowe, które są wygodną formą zamówienia wybranych towarów dla wielu naszych klientów zamieszkujących województwo pomorskie.

Styrodur XPS oraz płyty PIR

Prosto z magazunu z Pelplina dowozimy styrodur XPS oraz płyty PIR.  Polecamy szczególnie xps na ocieplenie ścian lub płyt fundamentowych. PIR znajduje zastosowanie głównie na dachach skośnych nakrokwiowo lub posadzki z warstwą ocieplenia do 10 cm. Jeśli chodzi o cenę styroduru to zależy ona od kursu Euro i zmienia się proporcjonalnie do niego raz na miesiąc.

Często zadawane pytania

Przed zakupem styropianu nasuwa się wiele pytań. Nie należy pomijać więc etapu dokładnego rozeznania co do jakości oraz ilości styropianu, gdyż ma on znaczenie dla komfortu użytkowania budynku oraz energooszczędności cieplnej. Dlatego na samym początku powinieneś m.in. zmierzyć elewację, która będzie ocieplana. W tym celu należy obliczyć: obwód budynku razy wysokość, czyli pole powierzchni elewacji zewnętrznej. Następnie odjąć pojedyncze otwory okienne o powierzchni większej niż 3 m2 oraz bramę garażową. Obliczenia można też zlecić wykonawcy. 

Ponadto wiele osób zastanawia się, czy warto wydać na zakup styropianu nieco więcej pieniędzy? Jesteśmy zdania, że jak najbardziej tak, ponieważ jest to inwestycja na lata, która a się zwrócić. Ponadto od rodzaju użytego styropianu zależy komfort domowników, ale też stopień oszczędności oraz zatrzymania ciepła. 

Z kolei jeśli ocieplasz na przykład posadzkę na gruncie powinieneś kierować się przede wszystkim komfortem użytkowania. Dlatego w tym przypadku najlepiej wybrać co najmniej biały styropian EPS 100 o grubości 15 cm.

Zachęcamy do zakupów!

 

 • Swisspor Lambda White Fasada

  Swisspor Lambda White Fasada
  4.97

  Styropian grafitowy szary zespolony Swisspor Lambda White Fasada cena za paczkę. SUPER promocyjna, jeszcze nigdy nie był w tak niskiej cenie. Oferta zakupu poprzez panel sklepu dotyczy standardowych grubości płyt czyli: 15 lub 20 cm z dostawą gratis od 85 paczek w dowolne miejsce w Polsce. Produkt trzeciej generacji z wyróżnieniem dla producenta: Rynkowy Lider Innowacji.

  Cena 83,78 zł brutto/op

  Cena 59,71 zł brutto/op

  dla grubości 15 lub 20 cm op. zawiera 0,296 m3

  Minimum log. 85 op.

  Ilość [op]

 • Swisspor Lambda Max Fasada styropian grafitowy 031

  Swisspor Lambda Max Fasada styropian grafitowy 031
  5.00

  Swisspor Lambda Max fasada 031. W promocyjnej cenie przy zamówieniu co najmniej 85 paczek z dostawą gratis. W paczce znajduje się 0,3 m3 styropianu grafitowego o dowolnie wybranej standardowej grubości czyli 10 cm (3m2) | 12 cm (2,5m2) | 15 cm (2m2) lub 20 cm (1,5m2). Wpisz sumę potrzebnych opakowań mogą być różnej grubości. Rozpiszesz je później w okienku uwagi do zamówienia.

  Cena 69,00 zł brutto/op

  Cena 54,24 zł brutto/op

  op. to 0,3 m3

  min. 85 op.

  Ilość [op]

 • Swisspor Lambda plus fasada 032 styropian grafitowy

  Swisspor Lambda plus fasada 032 styropian grafitowy
  4.97

  HIT SEZONU 2019 / 2020 najlepszy stosunek jakości i ceny. Styropian Swisspor Lambda Plus Fasada 032 do ociepleń ścian zewnętrznych budynków. Cena za paczkę 0,3 m3 przy zamówieniach od 85 opakowań z dostawą gratis na terenie całej Polski. Standardowe grubości pakowane po 0,3 m3 to 10 cm (3m2) | 12 cm (2,5m2) | 15 cm (2m2) lub 20 cm (1,5m2).  Grubość płyt, oraz warunki dojazdu podajemy po przejściu z koszyka do formularza zamówienia w okienku "uwagi do zamówienia". Najczęściej wybierany w komplecie z klejem Sempre Tu 200 i siatką 160 g/m2 z cert. TUV.

  Cena 68,32 zł brutto/op

  Cena 45,39 zł brutto/op

  op. to 0,3 m3

  min. 85 op.

  Ilość [op]

 • Styropian EPS 100

  Styropian EPS 100
  4.97

  Styropian Swisspor EPS 100 dach podłoga λ= 036. Cena promocyjna przy zamówieniu co najmniej 85 paczek. Dostawa gratis w całej Polsce. Dostępne grubości płyt od ręki to 4 |5 | 6 | 10 | 12 | 15 i 20 cm.

  Cena 75,25 zł brutto/op

  Cena 56,46 zł brutto/op

  op. 0,3 m3

  od 85 op. dostawa gratis

  Ilość [op]

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja