Pytania i odpowiedzi

Minimum logistyczne dla produktu

Jest to minimalna ilość paczek styropianu wybranego produktu dla której dostawa jest gratis. Minimum logistyczne jest opisane przy każdym z produktów. Jeśli Twoje zapotrzebowanie nie spełnia tego minimum ale interesujesz się zakupem także innych styropianów tego samego producenta w łącznej ilości co najmniej 100 op. to także obowiązują ceny promocyjne i dostawa należy Ci się gratis. W takim przypadku wyślij zamówienie do działu sprzedaży na maila: bok@phulingo.pl a fakturę pro forma wystawimy ręcznie. Opłacenie jej w całości będzie Twoim potwierdzeniem zamówienia.

Jaka grubość styropianu?

Sprawdź z jakiego materiału wymurowane są ściany Twojego domu i zerknij na stronę naszego bloga, na tabelę z oporem cieplnym blog. Grubość ocieplenia zależy od izolacyjności ścian oraz od współczynnika lambda płyt styropianowych.

Jak przygotować potrzebną ilość styropianu?

1. Zmierz elewację przeznaczoną do ocieplenia

Obwód budynku razy wysokość, czyli pole powierzchni elewacji zewnętrznej, odejmij pojedyncze otwory okienne o powierzchni większej niż 3 m2 oraz bramę garażową, w 97 % przypadków nie zabraknie materiału, (nie zostanie go także), ew. zleć obliczenia wykonawcy.

Przyjmijmy, że z obliczeń wynika iż masz do ocieplenia 200 m2.

Projekt nakazuje zastosować np. Swisspor Lambda Max Fasada lambda 031 o grubości 15 cm, niefrezowany.

2. Przelicz ile potrzebujesz paczek

Styropian niefrezowany o gr. 15 cm pakowany jest w paczki o objętości 0,3 m3 (są to 4 płyty czyli 2 m2).

Zatem 200 m2 styropianu o grubości 15 cm to :

– w metrach sześciennych : 200m2 x 0,15 m = 30 m3

– w paczkach: 200 m2 / 2 m2 = 100 op. lub 30 m3 / 0,3m3 = 100 op.

Sposób pakowania, grubiości i wymiary poszczególnych płyt w [m2] znajduje się pod linkiem Pakowanie.

Zakupy przez sklep internetowy:

Na formularzu zamówienia (po przejściu z koszyka do kasy) opisujemy:

– dane do faktury (lewa kolumna) – płatnika ,czyli tu wpisujemy szczegóły płatności – dane osoby dokonującej wpłaty, które będą jednocześnie danymi do faktury VAT.

Płatności dokonuje osoba/firma wskazana do FV (dane z faktury muszą być zgodne z danymi płatności.)

– dane do dostawy, jeśli są inne niż dane do faktury ( prawa kolumna i zaznaczamy box “Wysłać na inny adres?”, po rozwinięciu formularza wpisujemy dane.

– w oknie “Uwagi do zamówienia” opisujemy ilość paczek dla poszczególnych grubość płyt oraz możliwość dojazdu     ( droga publiczna dostępna dla samochodów ciężarowych o ładowności powyżej 8T z przyczepą, może być bez przyczepy ale należy ten fakt podkreślić). Godziny dostawy od 8 do 16 w dni pracujące. Dzień przed dostawą otrzymasz telefon do kierowcy, który poinformuje o orientacyjnej godzinie dostawy.

– nie zapomnijmy zapoznać się z regulaminem i oznaczyć ten fakt w okienku na samym dole zamówienia,

8. Na podanego w formularzu zamówienia maila przyjdzie do Ciebie potwierdzenie, na jego podstawie proszę dokonać wpłaty.

Dokładne informacje w jaki sposób dokonać zakupu poprzez panel sklepu znajdziesz pod linkiem jak złożyć zamówienie.

W przypadku pytań i wątpliwości proszę kontaktować się na e-maila bok@phulingo.pl .

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje doradca z uprawnieniami budowlanymi oraz wieloletnim doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Doradca optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek (różnych grubości), co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja