fbpx

Wiarygodność

Wiarygodność firmy LINGO

właściciela sklepu HurtowniaStyropianu.pl

Firma PHU LINGO istnieje nieprzerwanie od stycznia 2005 roku, sprawdzić to można na stronie rządowej : https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx wpisując NIP 9271771760 oraz kod z obrazka, klikając na podgląd wpisu.

Działalność ta jest w formie działalności prowadzonej przez osobę fizyczną, osoba taka odpowiada zatem całym swoim majątkiem za ew. wierzytelności. Przewaga wiarygodności nad spółką prawa handlowego np. nad “Spółką z o.o.” jest ogromna, ponieważ zarząd takiej spółki odpowiada tylko do wysokości majątku spółki. Często jest tak, że jedynym majątkiem jest kapitał założycielski np. 5 000 zł.

Rzetelność wobec kontrahentów możesz sprawdzić w bazie Krajowego Rejestru Długów: http://rzetelnafirma.pl/certyfikat-rzetelnosci wpisując kod przedsiębiorcy LINGO: 0008782953290802 . Oznacza ona brak zaległych płatności u kontrahentów.

Wiarygodność finansową min. w Bankowym Rejestrze Związku Banków Polskich, którą potwierdza certyfikat: https://www.big.pl/certyfikat sprawdzisz wpisując NIP firmy LINGO: 9271771760 .

Od 2006 roku właściciel posiada uprawnienia budowlane i przynależy do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa można to sprawdzić pod adresem: https://www.piib.org.pl/lista-czsonkopmenu-45 wpisując imię i nazwisko Tomasz Lingo. W tym samym miejscu możesz także sprawdzić historię ubezpieczenia OC od odpowiedzialności zawodowej. Inżynier posiadający takie ubezpieczenie może wykonywać swój zawód. Może doradzać i kierować budową lub nadzorować ją jako inspektor nadzoru inwestorskiego.

Wiarygodność firmy PHU LINGO, właściciela marki HurtowniaStyropianu.pl możesz także sprawdzić w wybranych hurtowniach budowlanych na terenie całej Polski. Od dawna współpracujemy z wieloma hurtowniami. Właściciel jest menedżerem, stawia na nogi biznesy związane z handlem materiałami budowlanymi.

Wiarygodność w sieci

W 2017 roku wprowadziliśmy nowy standard wiarygodności w sieci. Właściciel na początku każdego roku zamieszczać będzie  aktualne zaświadczenie o przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Zamieścimy także Certyfikat Rzetelności oraz Certyfikat Wiarygodności Finansowej. Zakryciu ulegają dane osobowe oraz inne niepubliczne informacje. Na życzenie dostępne jest także aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Dzięki temu wiesz z kim nawiązujesz współpracę, nie ma anonimowości.

Poniżej przedstawiamy odpowiednie dokumenty zaświadczające o naszej uczciwości i wiarygodności:

Zaświadczenia 2020

Zakryciu ulegają dane osobowe i wzory podpisów:

Zaświadczenia 2019

Zaświadczenie o niekaralności, uprawnienia budowlane, przynależność do izby, certyfikat KRD, certyfikat BIG, zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i w składkach ZUS.

 

Dokumenty na 2018 rok

(aby powiększyć należy kliknąć raz i później drugi na kolejnej stronie):

 

Dokumenty 2017r.:

 

 

 

Optimized with PageSpeed Ninja