Wiarygodność

Wiarygodność firmy PHU LINGO

właściciela sklepu HurtowniaStyropianu.pl

Firma PHU LINGO istnieje nieprzerwanie od stycznia 2005 roku, sprawdzić to można na stronie rządowej : https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx wpisując NIP 9271771760 . Znajdują się tu szczegółowe informacje o firmie.

Wiarygodność finansową min. w Bankowym Rejestrze Związku Banków Polskich, którą potwierdza certyfikat: https://www.big.pl/certyfikat sprawdzisz wpisując NIP firmy LINGO: 9271771760. Oznacza ona min. brak zaległości w rejestrze związku Banków Polskich.

Od 2006 roku właściciel posiada uprawnienia budowlane i przynależy do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa można to sprawdzić pod adresem: https://www.piib.org.pl/lista-czsonkopmenu-45 wpisując imię i nazwisko Tomasz Lingo. W tym samym miejscu możesz także sprawdzić historię ubezpieczenia OC od odpowiedzialności zawodowej. Inżynier posiadający takie ubezpieczenie może wykonywać swój zawód. Wyspecjalizowany jest w projektowaniu i nadzorze termomodernizacji starych i budowie nowych energooszczędnych budynków. Może doradzać i kierować budową lub nadzorować ją jako inspektor nadzoru inwestorskiego.

Wszystkie opinie na stronie sklepu są weryfikowane, publikowane tylko te od naszych klientów.

Aktualne zaświadczenia 2023 rok

Izba 2023 BIG 2023

 

Wiarygodność firmy PHU LINGO, właściciela marki HurtowniaStyropianu.pl możesz także sprawdzić w wybranych hurtowniach budowlanych na terenie całej Polski. Od dawna współpracujemy z wieloma hurtowniami. Dla nowych kontrahentów dostępne są także dokumenty o nie zaleganiu w podatkach oraz ZUS a także zaświadczenie o niekaralności.