Wiarygodność

Wiarygodność firmy LINGO

Firma PHU LINGO istnieje nieprzerwanie od stycznia 2005 roku, sprawdzić to można na stronie rządowej : https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx wpisując NIP 9271771760 oraz kod z obrazka, klikając na podgląd wpisu.

Rzetelność wobec kontrahentów możesz sprawdzić w bazie Krajowego Rejestru Długów: http://rzetelnafirma.pl/certyfikat-rzetelnosci wpisując kod przedsiębiorcy LINGO: 0008782953290802 .

Wiarygodność finansową min. w Bankowym Rejestrze Związku Banków Polskich, którą potwierdza certyfikat: https://www.big.pl/certyfikat sprawdzisz wpisując NIP firmy LINGO: 9271771760 .

Od 2006 roku właściciel przynależy do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa można to sprawdzić pod adresem: https://www.piib.org.pl/lista-czsonkopmenu-45 wpisując imię i nazwisko. W tym samym miejscu możesz także sprawdzić historię ubezpieczenia OC od odpowiedzialności zawodowej. Inżynier posiadający takie ubezpieczenie oprócz uprawnień budowlanych posiada zabezpieczenie swojej działalności.

Właściciel sklepu jest prezesem Fundacji Polak Polakowi Przyjacielem. To dobroczynna organizacja pozarządowa. Niestety osoby zajmujące się takimi organizacjami a także ich rodziny narażone są na ataki hejterów, paranoików, psychopatów. Przykładem jest psychopata, który zaatakował fizycznie w 2016 roku pełnomocnika Fundacji. Od tamtej pory zarząd fundacji jest ofiarą jego psychopatycznych ataków w postaci wielu blogów o nieprawdziwej, zniesławiającej treści. W tym miejscu organizacji tej pozostawała nieustanna walka o prawdę przed sądem i wygrana w 2017 roku. Człowiek ten został skazany prawomocnym wyrokiem sądu na 8 miesięcy więzienia.

Wiarygodność w sieci

W 2017 roku wprowadziliśmy nowy standard wiarygodności w sieci. Właściciel na początku każdego roku zamieszczać będzie swoje zaświadczenie o niekaralności, zaświadczenie o niezaleganiu w ZUS oraz o niezaleganiu w podatkach, aktualne zaświadczenie o przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Zamieścimy także Certyfikat Rzetelności oraz Certyfikat Wiarygodności Finansowej. Zakryciu ulegają dane osobowe oraz inne niepubliczne informacje.

Dokumenty na 2018 rok, (aby powiększyć należy kliknąć raz i później drugi na kolejnej stronie):

 

Dokumenty 2017r.:

 

 

 

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest wtorek 20 listopada 2018, dziś pracujemy od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualne ceny.

W sezonie ciężko się do nas dodzwonić. Piszcie zapytania, podając adres dostawy i telefon kontaktowy na:

bok@hurtowniastyropianu.pl

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!