Wiarygodność

Wiarygodność firmy LINGO

Firma PHU LINGO istnieje nieprzerwanie od stycznia 2005 roku, sprawdzić to można na stronie rządowej : https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx wpisując NIP 9271771760 oraz kod z obrazka, klikając na podgląd wpisu.

Działalność ta jest w formie działalności prowadzonej przez osobę fizyczną, osoba taka odpowiada zatem całym swoim majątkiem za ew. wierzytelności. Przewaga wiarygodności nad spółką prawa handlowego np. nad “Spółką z o.o.” jest ogromna, ponieważ zarząd takiej spółki odpowiada tylko do wysokości majątku spółki. Często jest tak, że jedynym majątkiem jest kapitał założycielski np. 5 000 zł.

Rzetelność wobec kontrahentów możesz sprawdzić w bazie Krajowego Rejestru Długów: http://rzetelnafirma.pl/certyfikat-rzetelnosci wpisując kod przedsiębiorcy LINGO: 0008782953290802 . Oznacza ona brak zaległych płatności u kontrahentów.

Wiarygodność finansową min. w Bankowym Rejestrze Związku Banków Polskich, którą potwierdza certyfikat: https://www.big.pl/certyfikat sprawdzisz wpisując NIP firmy LINGO: 9271771760 .

Od 2006 roku właściciel posiada uprawnienia budowlane i przynależy do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa można to sprawdzić pod adresem: https://www.piib.org.pl/lista-czsonkopmenu-45 wpisując imię i nazwisko Tomasz Lingo. W tym samym miejscu możesz także sprawdzić historię ubezpieczenia OC od odpowiedzialności zawodowej. Inżynier posiadający takie ubezpieczenie może wykonywać swój zawód. Może doradzać i kierować budową lub nadzorować ją jako inspektor nadzoru inwestorskiego.

Wiarygodność firmy PHU LINGO, właściciela marki HurtowniaStyropianu.pl możesz także sprawdzić w wybranych hurtowniach budowlanych na terenie całej Polski. Od dawna współpracujemy z wieloma hurtowniami. Właściciel jest menedżerem, stawia na nogi biznesy związane z handlem materiałami budowlanymi, od tego zaczęła się przygoda ze sklepem internetowym.

Wiarygodność w sieci

W 2017 roku wprowadziliśmy nowy standard wiarygodności w sieci. Właściciel na początku każdego roku zamieszczać będzie swoje zaświadczenie o niekaralności, zaświadczenie o niezaleganiu w ZUS oraz o niezaleganiu w podatkach, aktualne zaświadczenie o przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Zamieścimy także Certyfikat Rzetelności oraz Certyfikat Wiarygodności Finansowej. Zakryciu ulegają dane osobowe oraz inne niepubliczne informacje.

Geneza tego pomysłu jest banalna. Docierało do nas zbyt wiele informacji o oszustwach w sieci. Zdając sobie zatem sprawę z obaw klientów opublikowaliśmy ten artykuł chcąc rozjaśnić informacje o właścicielu. W 2015 roku także zaatakował nas psychopata zamieszczając wiele nieprawdziwych wpisów, po trzech latach w sądzie karnym otrzymał wyrok skazujący.

Poniżej przedstawiamy odpowiednie dokumenty zaświadczające o naszej uczciwości i wiarygodności:

Zaświadczenia 2019

Zaświadczenie o niekaralności, uprawnienia budowlane, przynależność do izby, certyfikat KRD, certyfikat BIG, zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i w składkach ZUS.

 

Dokumenty na 2018 rok

(aby powiększyć należy kliknąć raz i później drugi na kolejnej stronie):

 

Dokumenty 2017r.:

 

 

 

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest czwartek 18 lipca 2019 roku

Dziś pracujemy od 8:00 do 16:00

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!