siatka sempre

Siatka Sempre 165 55m2


1 rolka = 55m2
Wysyłka tylko z klejem Sempre Tu 200 lub TU 300
Jednostka produktu: szt

Na stanie

Cena jednostkowa:189,20 

Razem:189,20 

Opis produktu

Siatka Sempre 165 do styropianu grafitowego oraz białego. Wysokość rolki to 1,1 m, a w rolce mieści się 55 m2. Cena dotyczy jednej rolki z dostawą gratis wraz z innymi produktami profesjonalnej marki Sempre. Siatka jest niezawodna w przypadku ociepleń zarówno domków jednorodzinnych, jak i dużych inwestycji. Przy zakupie całego systemu producent oferuje aż 10 lat gwarancji.

Siatka Sempre 165 parametry

Rolka 1,1 m x 50 m = 55 m2

Gramatura: 163g/m2 +/- 5%

Wymiar oczek: 3,9 x 3,8 mm +/- 0,8mm.

Grubość: 0,43mm +/- 0,07mm

Instrukcja montażu siatki Sempre

Montaż siatki elewacyjnej należy rozpocząć od sprawdzenia i przygotowania podłoża. Zaleca się osuszenie, oczyszczenie, a także usunięcie elementów, które mogą pogorszyć przyczepność wykorzystywanych materiałów. Na przygotowaną ścianę należy nanieść ciągłą warstwę kleju, najlepiej Sempre TU 200 o grubości ok. 3-4mm. Następnie należy wtopić siatkę podtynkową w taki sposób, aby została ona równomiernie napięta oraz całkowicie zatopiona w zaprawie klejącej. Siatkę powinno się układać, stosując zakład ok. 10cm zaznaczony naniej na czarno. Siatka nie powinna być widoczna po drugim nałożeniu kleju. W przypadku, gdy siatka nie została dobrze pokryta klejem należy dołożyć warstwę zaprawy ok. 1-2 mm celem całkowitego wyrównania i wygładzenia powierzchni. Łącznie grubość kleju elastycznego z włóknem nie powinna wraz z siatka sempre mieć więcej niz 8 mm grubości.

Następnie zaleca się zagruntowanie ściany podkładem tynkarskim  np. Sempre Azuro Grunt pod tynki silikonowe lub Multigruntem pod tynki akrylowe, mineralne lub silikonowe. Tak zabezpieczone ocieplenie w przychylnych warunkach atmosferycznych może od kilku miesięcy do nawet kilka lat poczekać na aplikację tynku. Przy czym producenci profilaktycznie mówią o maks. 3 miesiącach pomiędzy zatapianiem siatki, gruntowaniem i nakładaniem tynków.

Polecamy również

Sempre TU 200 klej do styropianu oraz siatki 

Sempre Azuro Premium tynk silikonowy NANO

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Siatka Sempre 165 55m2”

Może spodoba się również…