fbpx

Hurtownia styropianu w Elblągu

Hurtownia Styropianu Elbląg  oraz w okolicach dostarczamy styropian bezpośrednio z fabryki Swisspor w Pelplinie. Kontakt bezpośredni ze sklepem tel. 515 361 651. Realizujemy tylko dostawy od 24 m3 ( 80 paczek). Oczywiście mogą to być różnego rodzaju płyty styropianowe  białe i/lub grafitowe o różnym sposobie przeznaczenia oraz grubości.

Styropian grafitowy Elbląg

Szczególnie polecamy produkty grafitowe takie jak Swisspor Lambda White Fasada czy Supor Thermo Plus Fasada. Styropian grafitowy w okolicach m. Elbląg jest wybierany coraz częściej z powodu wysokiej izolacyjności termicznej. Koszty zakupu tego rodzaju materiału w ostatnich czasach znacznie zmalał, co sprawiło, że jest bardziej dostępny.

Styropian podłogowy

Styropiany podłogowe dostępne tylko w mniejszych ilościach przy równoczesnym zakupie styropianu elewacyjnego. Styropian eps 100, eps 80 czy też eps 60 także w wersji grafitowej w grubościach od 2 do 15 cm.

 

    Styropian elewacyjny grafitowy; cena dotyczy 1. opakowania dla określonej grubości.  Styropian o lambdzie 031 i wytrzymałości 70 kPa. Dostawa gratis na terenie całej Polski od 25m3.
    Cena od 82.88 zł z Vat / op
    W zależności od grubości pakowany od 0,24 do 0,3 m3 Dostępny od listopada 2021 z dostawą na grudzień
    Zobacz szczegóły
Optimized with PageSpeed Ninja