Hurtownia styropianu w Lubinie

Styropian do Lubina dostarczamy sprawnie min. Termo Organika | Swisspor | Austrotherm oraz Genderka. Towar dowożony jest bezpośrednio z magazynów od producenta z m. Głogów, Wschowa oraz Międzyrzecz. Przy zamówieniach spełniających minima logistyczne czyli od 25 m3 w przypadku styropianów marki Swisspor do ok. 30 m3 w przypadku Termo Organiki , Genderki i Austrothermu transport jest gratis.

Polecane rozwiązania

W tym roku szczególnie polecamy produkty firmy Swisspor Polska sp. z o.o. Z jej profesjonalnymi wyrobami można zapoznać się bezpośrednio na stronie internetowej . Bardzo dobrej jakości produkty oraz przystępna cena stawiają tą markę wysoko w Ranking Styropianu Lingo.

Produktem, który ma największą liczbę zadowolonych klientów jest Lambda White Fasada – styropian grafitowy laminowany białym, twardym 6mm EPS.

Swisspor White Fasada

Styropian Lubin

Z hurtowni w m. Lubin PanJust przy ul. Malachitowa 4, 59-300 Lubin jest możliwość dostarczenia także innych materiałów takich jak kleje, siatka i tynki min. marki KABE. Zapytania proszę składać telefonicznie 513092032 lub elektronicznie admin@hurtowniastyropianu.pl .

Kurierem wysyłamy produkty droższych marek, które dostępne są do 48 godz. od dokonania potwierdzenia zamówienia.

Zapraszamy na zakupy także pozostałych materiałów budowlanych.

Hurtownia Styropianu

PHU LINGO ul. Henryka Brodatego 7/7, 58-100 Świdnica

 

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest już wtorek 18 grudnia 2018

W tym tygodniu pracujemy codziennie 8:00 do 16:00

Ceny w większości przypadków zachowane będą na podobnym poziomie także po nowym roku. Zbliżają się święta, dni wolne od pracy to 24,25,26.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy na:

bok@hurtowniastyropianu.pl

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!