fbpx

Hurtownia styropianu w Lubinie

Styropian do Lubina dostarczamy sprawnie m.in. producentów tj.:  Termo Organika | Swisspor | Austrotherm . Towar dowożony jest bezpośrednio z magazynów od producenta z  Głogowa, Wschowej oraz Międzyrzecza. Przy zamówieniach spełniających minima logistyczne, czyli od 24 m3 w przypadku styropianów marki Swisspor , a od ok. 30 m3 w przypadku Termo Organiki , Genderki i Austrothermu transport jest gratis.

Styropian Lubin

W tym roku szczególnie polecamy produkty firmy Swisspor Polska sp. z o.o. Z jej profesjonalnymi wyrobami można zapoznać się bezpośrednio na stronie internetowej . Bardzo dobrej jakości produkty oraz przystępna cena styropianu z dostawą do Lubina stawiają tą markę wysoko w Ranking Styropianu Lingo.

Produktem, który ma prawie największą liczbę zadowolonych klientów jest Lambda White Fasada – styropian grafitowy laminowany białym, twardym 5mm EPS.

Swisspor White Fasada

Do Lubina jest możliwość dostarczenia także innych materiałów takich jak kleje, siatka i tynki min. marki Sempre. Zapytania proszę składać telefonicznie 515 361 651 lub bok@hurtowniastyropianu.pl .

Kurierem wysyłamy produkty droższych marek, które dostępne są do 48 godz. od dokonania potwierdzenia zamówienia.

Zapraszamy na zakupy także pozostałych materiałów budowlanych.

Hurtownia Styropianu PL

PHU LINGO ul. Gdyńska 25, 58-100 Świdnica

 

    Styropian elewacyjny grafitowy; cena dotyczy 1. opakowania dla określonej grubości.  Styropian o lambdzie 031 i wytrzymałości 70 kPa. Dostawa gratis na terenie całej Polski od 25m3.
    Cena od 65.24 zł z Vat / op
    W zależności od grubości pakowany od 0,24 do 0,3 m3
    Zobacz szczegóły
Optimized with PageSpeed Ninja