Hurtownia styropianu w Lubinie

Styropian do Lubina dostarczamy sprawnie min. Termo Organika | Swisspor | Austrotherm oraz Genderka. Towar dowożony jest bezpośrednio z magazynów od producenta z m. Głogów, Wschowa oraz Międzyrzecz. Przy zamówieniach spełniających minima logistyczne czyli od 25 m3 w przypadku styropianów marki Swisspor do ok. 30 m3 w przypadku Termo Organiki , Genderki i Austrothermu transport jest gratis.

Polecane rozwiązania

W tym roku szczególnie polecamy produkty firmy Swisspor Polska sp. z o.o. Z jej profesjonalnymi wyrobami można zapoznać się bezpośrednio na stronie internetowej . Bardzo dobrej jakości produkty oraz przystępna cena stawiają tą markę wysoko w Ranking Styropianu Lingo.

Produktem, który ma największą liczbę zadowolonych klientów jest Lambda White Fasada – styropian grafitowy laminowany białym, twardym 6mm EPS.

Swisspor White Fasada

Styropian Lubin

Z hurtowni w m. Lubin PanJust przy ul. Malachitowa 4, 59-300 Lubin jest możliwość dostarczenia także innych materiałów takich jak kleje, siatka i tynki min. marki KABE. Zapytania proszę składać telefonicznie 513092032 lub elektronicznie admin@hurtowniastyropianu.pl .

Kurierem wysyłamy produkty droższych marek, które dostępne są do 48 godz. od dokonania potwierdzenia zamówienia.

Zapraszamy na zakupy także pozostałych materiałów budowlanych.

Hurtownia Styropianu

PHU LINGO ul. Henryka Brodatego 7/7, 58-100 Świdnica

 

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Mamy czwartek 18 października 2018. W tym tygodniu pracujemy codziennie od 8:00 do 16:00

Ceny styropianu są aktualne.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualne ceny.

W sezonie ciężko się do nas dodzwonić. Piszcie zapytania, podając adres dostawy i telefon kontaktowy na:

bok@hurtowniastyropianu.pl

Sklep internetowy jest czynny 24h/dobę

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!