Hurtownia styropianu w Lubinie

Styropian do Lubina dostarczamy sprawnie m.in. producentów tj.: Styropmin | Termo Organika | Swisspor | Austrotherm . Towar dowożony jest bezpośrednio z magazynów od producenta z  Głogowa, Wschowy, Zielonej Góry oraz Międzyrzecza. Przy zamówieniach spełniających minima logistyczne, czyli od 24 m3 w przypadku styropianów marki Swisspor , a od ok. 30 m3 w przypadku Termo Organiki , Styropminu i Austrothermu transport jest gratis.

Styropian Lubin

W tym roku szczególnie polecamy produkty firmy Swisspor Polska sp. z o.o. Z jej profesjonalnymi wyrobami można zapoznać się bezpośrednio na stronie internetowej . Bardzo dobrej jakości produkty oraz przystępna cena styropianu z dostawą do Lubina stawiają tą markę wysoko w Ranking Styropianu Lingo.

Produktem, który ma prawie największą liczbę zadowolonych klientów jest Lambda White Fasada – styropian grafitowy laminowany białym, twardym 5mm EPS.

Swisspor White Fasada

Do Lubina jest możliwość dostarczenia także innych materiałów takich jak kleje, siatka i tynki min. marki Sempre. Zapytania proszę składać telefonicznie 515 361 651 lub bok@hurtowniastyropianu.pl .

Zapraszamy na zakupy także pozostałych materiałów budowlanych.

Hurtownia Styropianu PL

PHU LINGO ul. Gdyńska 25, 58-100 Świdnica

 

4.97 (39)
Cena od 47.62 zł z Vat / op
Swisspor EPS 70 fasada lambda 038. Cena za opakowanie w zależności od grubości płyt.
Cena 150.00 zł z Vat / szt
Paleta barw Sempre Impressio dla tynków i farb. Setki oryginalnych kolorów. Zawiera także New Creme i Grey Collektion a także...
5.00 (1)
Cena od 75.69 zł z Vat / op
Styropian elewacyjny grafitowy o lambdzie 031 i wytrzymałości 70 kPa. Dostawa gratis na terenie całej Polski od 24 m3.