sempre azuro premium

Sempre Azuro tynk silikonowy Premium Nano

Cena 215,62 zł brutto/op

Cena 149,14 zł brutto/op

op. to 25 kg

od 15 op. dostawa gratis

Opis produktu

Silikonowa masa tynkarska Sempre Azuro Premium to tynk silikonowy z technologią nanocząsteczek. Cena za wiadro 25 kg z dostawą gratis od 375 kg. Formuła masy zapewnia dużą hydrofobowość oraz także niski opór dyfuzyjny względem pary wodnej. Kolor biały, granulacja do wyboru 1,5 lub 2 mm. Jeden z najlepszych w Europie, firma posiada certyfikat ETA oraz BBA i IAB, można zatem pracować na tym tynku na Wyspach Brytyjskich. Niewielu producentów w Polsce może pochwalić się tego typu dokumentacją jakościową.

System Sempre Therm

Kupując produkty w komplecie tj. w pełnym systemie (ze styropianem lub bez) Sempre Therm zyskujesz pewność jakości i gwarancję na wszystkie materiały. W skład systemu w układzie z masą silikonową Sempre Azuro Premium Nanotechnology wchodzą min. materiały:

  • Sempre GP – grunt głęboko penetrujący,
  • TS 100 – klej do styropianu białego,
  • Sempre TU 200 – klej do styropianu grafitowego także do zatapiania siatki,
  • TU 200 Biały – jak wyżej,
  • TU 200 Iglo – klej zimowy do zatapiania siatki do stosowania od 1 do max 25 st, temperatura nie może jednak spaść poniżej 0 st. przez 24 godzin od zatopienia siatki
  • Podkład tynkarski SEMPRE AZURO
  • Tynk silikonowy Sempre Azuro Premium

European Technical Approval ETA

Europejska Aprobata Techniczna dla systemu Sempre Therm z zastosowanie tynku silikonowego Sempre Azuro.

BBA Agrement Certifiate

W systemie Sempre Therm certyfikat dopuszczający stosowanie kompletnego systemu ociepleń na Wyspach Brytyjskich, ponieważ instytucja wydająca certyfikaty to BBA. Karta techniczna dostępna jest na zapytanie.

Opinie

  1. :

    Dziś dodaję do bazy tynk silikonowy najwyższej jakości, klasy Premium najczęściej wybierany w zeszłym roku przez naszych klientów i oddaję go do oceny publicznej. Jestem przekonany, że tak jak każdy wyselekcjonowany przez nas tu produkt spełni Państwa oczekiwania. Cieszy mnie to iż jest to w 100% produkt Polski, znany także poza granicami kraju. Jakość osobiście zweryfikowana.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest czwartek 18 lipca 2019 roku

Dziś pracujemy od 8:00 do 16:00

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!