sempre azuro premium

Sempre Azuro tynk silikonowy Premium Nano

Cena 224,17 zł brutto/op

Cena 168,12 zł brutto/op

op. to 25 kg

od 15 op. dostawa gratis

Opis produktu

Silikonowa masa tynkarska Sempre Azuro Premium to tynk silikonowy z technologią nanocząsteczek. Cena za wiadro 25 kg z dostawą gratis od 375 kg. Formuła masy zapewnia dużą hydrofobowość oraz także niski opór dyfuzyjny względem pary wodnej. Kolor biały, granulacja do wyboru 1,5 lub 2 mm. Jeden z najlepszych w Europie, firma posiada certyfikat ETA oraz BBA i IAB, można zatem pracować na tym tynku na Wyspach Brytyjskich. Niewielu producentów w Polsce może pochwalić się tego typu dokumentacją jakościową.

System Sempre Therm

Kupując produkty w komplecie tj. w pełnym systemie (ze styropianem lub bez) Sempre Therm zyskujesz pewność jakości i gwarancję na wszystkie materiały. W skład systemu w układzie z masą silikonową Sempre Azuro Premium Nanotechnology wchodzą min. materiały:

  • Sempre GP – grunt głęboko penetrujący,
  • TS 100 – klej do styropianu białego,
  • Sempre TU 200 – klej do styropianu grafitowego także do zatapiania siatki,
  • TU 200 Biały – jak wyżej,
  • TU 200 Iglo – klej zimowy do zatapiania siatki do stosowania od 1 do max 25 st, temperatura nie może jednak spaść poniżej 0 st. przez 24 godzin od zatopienia siatki
  • Podkład tynkarski SEMPRE AZURO
  • Tynk silikonowy Sempre Azuro Premium

European Technical Approval ETA

Europejska Aprobata Techniczna dla systemu Sempre Therm z zastosowanie tynku silikonowego Sempre Azuro.

BBA Agrement Certifiate

W systemie Sempre Therm certyfikat dopuszczający stosowanie kompletnego systemu ociepleń na Wyspach Brytyjskich, ponieważ instytucja wydająca certyfikaty to BBA. Karta techniczna dostępna jest na zapytanie.

Opinie

  1. :

    Dziś dodaję do bazy tynk silikonowy najwyższej jakości, klasy Premium najczęściej wybierany w zeszłym roku przez naszych klientów i oddaję go do oceny publicznej. Jestem przekonany, że tak jak każdy wyselekcjonowany przez nas tu produkt spełni Państwa oczekiwania. Cieszy mnie to iż jest to w 100% produkt Polski, znany także poza granicami kraju. Jakość osobiście zweryfikowana.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Wesołych Świąt!

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!