Wysyłka

1. Zamawianie styropianu

Zamówienie styropianu przez sklep internetowy powinno spełniać warunki:

– zamówiona ilość w jednym zamówieniu powinna dotyczyć produktów tylko jednego producenta,

– jedno zamówienie powinno w sumie zawierać co najmniej 85 paczek w zależności od produktu, i producenta. Oczywiście może zawierać paczki o różnej grubości płyt. W koszyku podajemy ich sumę. Grubość opisujemy w ostatniej fazie składania zamówienia w okienku “uwagi do zamówienia”.

Po spełnieniu powyższych warunków dostawa styropianu w dowolnym miejscu w kraju jest gratis.  Oczywiście po spełnieniu warunku dobrego dojazdu dla auta ciężarowego o ładowności pow. 8T z przyczepą lub bez.

Jeśli Twoje zamówienie nie spełnia poszczególnych wymaganych ilości minimalnych lecz w sumie ilość paczek przekracza 100 op. to takie zamówienia także otrzymają promocyjną cenę i także realizujemy z dostawą gratis. Oferta generowana jest ręcznie przez jednego z handlowców.

Szczegółowy opis w jaki sposób złożyć zamówienie znajduje się pod linkiem:Jak złożyć zamówienie

2. Dostawa styropianu

Jeśli zamówienie spełnia warunki realizacji zamówienia styropian wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. Wpłata przelewem na konto pełnej wartości zamawianego styropianu w promocji jest potwierdzeniem zamówienia. Termin dostawy  zazwyczaj mieści się od 2 do 10 dni roboczych i zależny od połączenia, tzn dostawa nastąpi po skompletowaniu pełnego środka transportu tj. ok 360 paczek w jednym kierunku na mapie. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że auto wyjeżdża z ładunkiem do kilku klientów.

Jeśli klient życzy sobie dostawę indywidualną na wybrany dzień to powinien się liczyć z kosztem od 400 do 1500 zł netto w zależności od miejsca dostawy.

Miejsce rozładunku powinno być dostępne z drogi publicznej, utwardzonej oraz umożliwiać wjazd samochodom ciężarowym z przyczepą o ładowności 8T z przyczepą ( o wys. ok 4m i dł. ok. 18m). Może być bez przyczepy , tzw SOLO ale należy ten fakt zgłosić. Jeśli występują ograniczenia tonażowe, należy wystąpić o pozwolenie na wjazd, w odpowiednim do tego celu Urzędzie.

Na filmie https://youtu.be/d5oXw3-xyLs zobaczysz w jaki sposób odbywa się dostawa.

Do sprawnego rozładunku styropianu w ilości ok. 30 m3 potrzeba co najmniej dwóch osób.

Klient powinien we własnym zakresie zorganizować rozładunek.

Kierowca zazwyczaj kontaktuje się z odbiorcą wieczorem na dzień przed dostawą lub rano po załadunku.

Przy odbiorze styropianu proszę akceptować jego ilość oraz jakość na dokumencie WZ.

W przypadku stwierdzenia niezgodności proszę odnotować szczegóły na WZ.

Kierowcy dostarczający styropiany marki Swisspor, Termo Organika, Genderka oraz Austrotherm nie są upoważnieni do przyjmowania zapłaty za towar oraz nie są upoważnieni do jego rozładunku.

W przypadku niektórych innych marek jest możliwość płatności przy odbiorze.

Faktura VAT wysyłana jest e-mailem a później na życzenie także pocztą tradycyjną, po potwierdzeniu odbioru towaru i sprawdzeniu zgodności z zamówieniem dokonanego przez klienta.

Szczegółowe warunki dostawy opisane są w Regulaminie.

3. Kleje | Siatka | inne materiały

Pozostałe materiały do montażu ocieplenia jak klej, siatkę, grunty, tynki zostaną wysłane także kurierem bezpośrednio od producenta lub z magazynu głównego także gratis. Najczęściej będzie to Schenker, Raben. Dostawa produktów Sempre na palecie autem z windą 15T. W zależności od rejonu Polski dostawy od 3-7dni.

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje doradca z uprawnieniami budowlanymi oraz wieloletnim doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Doradca optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek (różnych grubości), co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja