Wysyłka

1. Zamawianie styropianu z opcją darmowej wysyłki

Zamówienie styropianu przez sklep internetowy z gratisową wysyłką powinno spełniać warunki:

– zamówiona ilość w jednym zamówieniu powinna dotyczyć produktów tylko jednego producenta,

– minimum logistyczne na styropiany/xps/pir w zależności od producenta to 25m3 lub 30m3.

– miejsce rozładunku powinno być dostępne z drogi publicznej, utwardzonej oraz umożliwiać wjazd samochodom ciężarowym z przyczepą o ładowności 8T, 12T, 15T  z przyczepą ( o wys. ok 4m i dł. ok. 18m).

– w przypadku utrudnionego dojazdu , wybór SOLO (towar na aucie) należy zgłosić/ zaznaczyć w okienku „Uwagi do zamówienia”. Kierowca zawsze ze sobą zabiera przyczepę (jedzie w kilka miejsc do kilku klientów), w przypadku problemu z dojazdem, przyczepę odczepi. Jeśli występują ograniczenia tonażowe, należy wystąpić o pozwolenie na wjazd, w odpowiednim Urzędzie Gminy.  Powyższe dane potrzebne są do prawidłowego przebiegu procesu realizacji dostawy. Niespełnienie tego warunku wygeneruje dodatkowe koszty z organizacją transportu, które pokrywa klient.

Po spełnieniu powyższych warunków dostawa styropianu w dowolnym miejscu w kraju jest gratis.  

Jeśli Twoje zamówienie nie spełnia poszczególnych wymaganych ilości minimalnych prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Szczegółowy opis w jaki sposób złożyć zamówienie znajduje się pod linkiem: Jak złożyć zamówienie

2. Dostawa styropianu

Jeśli zamówienie spełnia warunki realizacji zamówienia, styropian wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. Wpłata przelewem na konto pełnej wartości zamawianego styropianu w promocji jest potwierdzeniem zamówienia. Termin dostawy  zazwyczaj do 2 tygodni przy spełnionym min. logistycznym i zależny od połączenia, tzn dostawa nastąpi po skompletowaniu pełnego środka transportu tj. ok 360 paczek w jednym kierunku. Poniżej min. logistycznego czas oczekiwania na dostawę może się wydłużyć.

Jeżeli w podanym przedziale czasowym realizacji zamówienia wiedzą Państwo iż są dni kiedy, w których nie ma możliwości odbioru towaru przez Państwa, prosimy taką adnotację wpisać przy zamówieniu w okienku „Uwagi do zamówienia”  lub niezwłocznie poinformować telefonicznie /mailowo. W  przypadku nie odebranie przesyłki w wyznaczonym przez producenta terminie, Klient zobowiązany będzie do uiszczenia kosztów transportowych związanych z wycofaniem transportu.

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że auto wyjeżdża z ładunkiem do kilku klientów. Kierowcy dostarczający styropiany marki Styropmin, Swisspor, Termo Organika, oraz Austrotherm nie są upoważnieni do przyjmowania zapłaty za towar oraz nie są upoważnieni do jego rozładunku. Do sprawnego rozładunku styropianu w ilości ok. 30 m3 potrzeba co najmniej dwóch osób. Klient powinien we własnym zakresie zorganizować rozładunek oraz Zobowiązany jest wskazać bezpieczne miejsce do rozładunku. Kierowca zaparkuje w tym miejscu, które będzie bezpieczne, wolne od drzew w skraju,  nie ma obowiązku wjazdu na posesję. Przy odbiorze styropianu proszę akceptować jego ilość oraz jakość na dokumencie WZ. W przypadku stwierdzenia niezgodności proszę odnotować szczegóły na WZ.

Jeśli klient życzy sobie dostawę indywidualną na wybrany dzień to powinien się liczyć z kosztem od 400 do 1500 zł netto w zależności od miejsca dostawy. W przypadku zaplanowanej już dostawy przez producenta nie ma możliwości wprowadzenia zmian i rezygnacji, towar należy odebrać z godnie z zamówieniem w wyznaczonym terminie.

Dostawy realizowane są tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Na filmie https://youtu.be/d5oXw3-xyLs zobaczysz w jaki sposób odbywa się dostawa.

Szczegółowe warunki dostawy opisane są w Regulaminie.

3. Kleje | Siatka | inne materiały

Dostawa gratis przy zamówieniach logistycznych, tj:

  • produkty suche w workach min. 24szt na palecie, mokre we wiadrach – tynki od 18szt na palecie,
  • Przesyłki produktów SEMPRE można kompletować z klejami, gruntami, farbami, itp. waga palety nie może przekroczyć 1200kg.
  • Wysyłka siatki od 4 rolek.
  • Wysyłka kołków od 8paczek= 800szt

Wysyłki pojedynczych sztuk lub zamówień nielogistycznych wyceniane indywidualnie / do potwierdzenia przez Biuro Obsługi Klienta.

Pozostałe materiały do montażu ocieplenia jak klej, siatkę, grunty, tynki zostaną wysłane także kurierem bezpośrednio od producenta lub z magazynu głównego także gratis. Najczęściej będzie to Schenker, PEKAES lub DHL. Dostawa produktów Sempre na palecie autem z windą 15T. W zależności od rejonu Polski dostawy od 2-7dni.

4.

Dostawy materiałów pn.- pt. w godzinach 8-16 . Ze względu na liczbę punktów do rozładunku oraz pokonywane kilometry nie ma możliwości manipulowania godzinami dostawy, w szczególności wskazywania konkretnych godzin dostawy. Prosimy być w gotowości do odbioru przesyłek , nie odebranie towaru  będzie skutkowało naliczeniem kosztów zwrotu.