fbpx

Wysyłka

1. Zamawianie styropianu z opcją darmowej wysyłki

Zamówienie styropianu przez sklep internetowy z gratisową wysyłką powinno spełniać warunki:

– zamówiona ilość w jednym zamówieniu powinna dotyczyć produktów tylko jednego producenta, (wyjątek stanowią płyty PIR i XPS, które można zamawiać wraz z produktami Swisspor)

– jedno zamówienie powinno w sumie zawierać od ok.  80 paczek do 360 op. w zależności od produktu, i producenta. Oczywiście może zawierać paczki o różnej grubości płyt oraz różnego rodzaju styropiany.

– miejsce rozładunku powinno być dostępne z drogi publicznej, utwardzonej oraz umożliwiać wjazd samochodom ciężarowym z przyczepą o ładowności 8T z przyczepą ( o wys. ok 4m i dł. ok. 18m). Może być bez przyczepy , tzw SOLO ale należy ten fakt zgłosić/ zaznaczyć w okienku “Uwagi do zamówienia”. Jeśli występują ograniczenia tonażowe, należy wystąpić o pozwolenie na wjazd, w odpowiednim Urzędzie Gminy.

Po spełnieniu powyższych warunków dostawa styropianu w dowolnym miejscu w kraju jest gratis.  

Jeśli Twoje zamówienie nie spełnia poszczególnych wymaganych ilości minimalnych prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Oferta generowana jest ręcznie przez jednego z handlowców.

Szczegółowy opis w jaki sposób złożyć zamówienie znajduje się pod linkiem: Jak złożyć zamówienie

2. Dostawa styropianu

Jeśli zamówienie spełnia warunki realizacji zamówienia, styropian wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. Wpłata przelewem na konto pełnej wartości zamawianego styropianu w promocji jest potwierdzeniem zamówienia. Termin dostawy  zazwyczaj mieści się od 2 do 10 dni roboczych i zależny od połączenia, tzn dostawa nastąpi po skompletowaniu pełnego środka transportu tj. ok 360 paczek w jednym kierunku na mapie.(na termin dostawy mają wpływ:plany produkcyjne, ilość materiału- minimum logistyczne 30m3,miejsce dostawy,) Transporty sa realizowane wg możliwości logistycznych

W tym momencie dostawy mogą wydłużyć się ponad standardowy czas oczekiwania.

Dostawy Austrothermu nawet na drugą połowę września, a grafitowe z terminem na październik.

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że auto wyjeżdża z ładunkiem do kilku klientów. Kierowcy dostarczający styropiany marki Styropmin, Swisspor, Termo Organika, oraz Austrotherm nie są upoważnieni do przyjmowania zapłaty za towar oraz nie są upoważnieni do jego rozładunku. Do sprawnego rozładunku styropianu w ilości ok. 30 m3 potrzeba co najmniej dwóch osób. Klient powinien we własnym zakresie zorganizować rozładunek oraz Zobowiązany jest wskazać bezpieczne miejsce do rozładunku. Kierowca zaparkuje w tym miejscu, które będzie bezpieczne, nie ma obowiązku wjazdu na posesję. Przy odbiorze styropianu proszę akceptować jego ilość oraz jakość na dokumencie WZ. W przypadku stwierdzenia niezgodności proszę odnotować szczegóły na WZ.

Jeśli klient życzy sobie dostawę indywidualną na wybrany dzień to powinien się liczyć z kosztem od 400 do 1500 zł netto w zależności od miejsca dostawy.

Na filmie https://youtu.be/d5oXw3-xyLs zobaczysz w jaki sposób odbywa się dostawa.

Szczegółowe warunki dostawy opisane są w Regulaminie.

3. Kleje | Siatka | inne materiały

Pozostałe materiały do montażu ocieplenia jak klej, siatkę, grunty, tynki zostaną wysłane także kurierem bezpośrednio od producenta lub z magazynu głównego także gratis. Najczęściej będzie to Schenker, Raben. Dostawa produktów Sempre na palecie autem z windą 15T. W zależności od rejonu Polski dostawy od 3-7dni.

Optimized with PageSpeed Ninja