siatka do styropianu

Siatka na styropian 160 TX DE 4×4 TUV

5.00 out of 5
(5 opinii klienta)

Cena 199,00 zł brutto/op

Cena 159,00 zł brutto/op

op. to 50 m2

od 3 op. dostawa gratis

Opis produktu

Najczęściej wybierana, najlepsza siatka do styropianu 160 na styropian grafitowy. Niemiecka produkcja, gramatura 160 g/m2 oczka 4×4 mm – więc jest optymalna. Posiada certyfikat TUV. Cena dotyczy jednej rolki, czyli 50 m2 z dostawą gratis od 3 rolek. Siatkę wysyłamy zwykłą przesyłką kurierską. Zapytaj o lepszą cenę gdy kupujesz także styropian lub klej.

Tę siatkę na styropian posiadamy w sprzedaży już od blisko 15 lat. Jest niezawodna na domkach jednorodzinnych oraz na dużych inwestycjach . Tacy producenci jak Termo Organika oraz Sempre dodali ją także do aprobat technicznych swoich systemów ociepleń.

Siatka do styropianu zastosowanie

Rozpakowaną z folii rolkę siatki do styropianu z certyfikatem TUV należy zatopić w kleju, najlepiej Sempre TU 200 ( np. na styropianie grafitowym). Najlepiej rozwijając ją z góry na dół. Dopuszczalna jest także metoda podłużnego rozwijania, lecz nie polecamy jej. Siatkę należy montować z zakładami ok. 10 cm. Aby zapewnić kontrolę zakładów zaleca się obcinać ją ok. 5 cm poniżej cokołu.

Dodatkowo siatkę do styropianu montuje się w diagonalach okien oraz w narożach wnęk. Zużycie siatki do styropianu to ok. 1,2 m2 siatki na 1 m2 powierzchni ściany.

Po jej zatopieniu można przystąpić do szpachlowania pierwszą i drugą warstwą kleju. Należy przy tym pamiętać, że grubość kleju z jedną warstwą siatki nie powinna przekraczać 8 mm. Optymalnie jest gdy jest to wartość ok. 5 mm.

Po wyschnięciu warstwy nośnej z siatką zaleca się zagruntowanie jej podkładem tynkarskim silikonowym Sempre Azuro Grunt pod tynki silikonowe lub Multigruntem pod tynki akrylowe, mineralne lub silikonowe.

Tak zabezpieczone ocieplenie może kilka lat poczekać na aplikację tynku.

W sprzedaży posiadamy także siatki do styropianu o gramaturze 145 g/m2 | 150 g/m2  a także inne produkty o gramaturze 160 g/m2 bez certyfikatu TUV.

5 opinii dla Siatka na styropian 160 TX DE 4×4 TUV

 1. 5 out of 5

  :

  Siatka dojechała na czas i w ilości jaką zamówiłem. Montaż przed mną dlatego jakość przetestuje podczas montażu, wygląda na solidną i mocną. Fachowa obsługa i szybka realizacja zamówienia. Polecam firmę Lingo.

 2. 5 out of 5

  :

  Mega szybka dostawa! 🙂 wykonawca, siatke trzeba spr.czy jest dobra w porosty sposób i nim to powiedział, padła odp. faktycznie jest super 🙂 także trzykrotnie zaskoczylem wykonawce, styropianem 20cm grafit 0,031 jego jakoscia, klejem do styro i siatki no i siatka oraz listwami!!!

 3. 5 out of 5

  :

  Polecam – szybko , sprawnie i zgodnie z zamówieniem, także pozostałe materiały do ociepleń.

 4. 5 out of 5

  :

  Obsługa zapytania realizacja zamówienia na najwyższym poziomie, polecam

 5. 5 out of 5

  :

  Najlepsza siatka jaką trzymałem w rękach. Oprócz niej zamówiłem również kleje i tynki oraz inne produkty niezbędne do elewacji. Dostawa była po 3 dniach. Polecam, fachowe doradztwo, bardzo dobre jakościowo materiały i najlepsze ceny.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Mamy weekend 21 - 22 września 2019.

W poniedziałek pracujemy od 8:00.

Promocje ważne są do 27 września.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!