siatka do styropianu

Siatka do styropianu 160 TX DE 4×4

Cena 199,00 zł brutto/op

Cena 167,50 zł brutto/op

op. to 50 m2

od 2 op. dostawa gratis

Opis produktu

Najczęściej wybierana u nas siatka do styropianu. Niemiecka produkcja, gramatura 160 g/m2 oczka 4×4 mm – więc jest optymalna, najlepsza na styropian grafitowy. Cena dotyczy jednej rolki, czyli 50 m2 z dostawą gratis od 2 rolek. Siatkę wysyłamy zwykłą przesyłką kurierską.

Tę siatkę do styropianu posiadamy w sprzedaży już od blisko 15 lat. Jest niezawodna na domkach jednorodzinnych oraz na dużych inwestycjach . Tacy producenci jak Termo Organika oraz Sempre dodali ją także do aprobat technicznych swoich systemów ociepleń.

Siatka do styropianu zastosowanie

Rozpakowaną z folii rolkę siatki należy zatopić w kleju, najlepiej Sempre TU 200 ( np. na styropianie grafitowym). Najlepiej rozwijając ją z góry na dół. Dopuszczalna jest także metoda podłużnego rozwijania, lecz nie polecamy jej. Siatkę należy montować z zakładami ok. 10 cm. Aby zapewnić kontrolę zakładów zaleca się obcinać ją ok. 5 cm poniżej cokołu.

Dodatkowo siatkę do styropianu montuje się w diagonalach okien oraz w narożach wnęk.

Po jej zatopieniu można przystąpić do szpachlowania pierwszą i drugą warstwą kleju. Należy przy tym pamiętać, że grubość kleju z jedną warstwą siatki nie powinna przekraczać 8 mm. Optymalnie jest gdy jest to wartość ok. 5 mm.

Po wyschnięciu warstwy nośnej z siatką zaleca się zagruntowanie jej podkładem tynkarskim silikonowym Sempre Azuro Grunt pod tynki silikonowe lub Multigruntem pod tynki akrylowe, mineralne lub silikonowe.

Tak zabezpieczone ocieplenie może kilka lat poczekać na aplikację tynku.

Aprobata Techniczna Siatka

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Siatka do styropianu 160 TX DE 4×4”

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest wtorek 19 marca 2019

Dziś pracujemy od 8:00 do 16:00

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!