siatka do styropianu

Siatka na styropian 160 TX DE 4×4

5.00 out of 5
(3 opinie klienta)

Cena 199,00 zł brutto/op

Cena 167,50 zł brutto/op

op. to 50 m2

od 4 op. dostawa gratis

Opis produktu

Najczęściej wybierana, najlepsza siatka na styropian grafitowy. Niemiecka produkcja, gramatura 160 g/m2 oczka 4×4 mm – więc jest optymalna. Cena dotyczy jednej rolki, czyli 50 m2 z dostawą gratis od 4 rolek. Siatkę wysyłamy zwykłą przesyłką kurierską.

Tę siatkę na styropian posiadamy w sprzedaży już od blisko 15 lat. Jest niezawodna na domkach jednorodzinnych oraz na dużych inwestycjach . Tacy producenci jak Termo Organika oraz Sempre dodali ją także do aprobat technicznych swoich systemów ociepleń.

Siatka do styropianu zastosowanie

Rozpakowaną z folii rolkę siatki należy zatopić w kleju, najlepiej Sempre TU 200 ( np. na styropianie grafitowym). Najlepiej rozwijając ją z góry na dół. Dopuszczalna jest także metoda podłużnego rozwijania, lecz nie polecamy jej. Siatkę należy montować z zakładami ok. 10 cm. Aby zapewnić kontrolę zakładów zaleca się obcinać ją ok. 5 cm poniżej cokołu.

Dodatkowo siatkę do styropianu montuje się w diagonalach okien oraz w narożach wnęk. Zużycie to ok. 1,2 m2 siatki na 1 m2 powierzchni ściany.

Po jej zatopieniu można przystąpić do szpachlowania pierwszą i drugą warstwą kleju. Należy przy tym pamiętać, że grubość kleju z jedną warstwą siatki nie powinna przekraczać 8 mm. Optymalnie jest gdy jest to wartość ok. 5 mm.

Po wyschnięciu warstwy nośnej z siatką zaleca się zagruntowanie jej podkładem tynkarskim silikonowym Sempre Azuro Grunt pod tynki silikonowe lub Multigruntem pod tynki akrylowe, mineralne lub silikonowe.

Tak zabezpieczone ocieplenie może kilka lat poczekać na aplikację tynku.

3 opinii dla Siatka na styropian 160 TX DE 4×4

 1. 5 out of 5

  :

  Polecam – szybko , sprawnie i zgodnie z zamówieniem, także pozostałe materiały do ociepleń.

 2. 5 out of 5

  :

  Obsługa zapytania realizacja zamówienia na najwyższym poziomie, polecam

 3. 5 out of 5

  :

  Najlepsza siatka jaką trzymałem w rękach. Oprócz niej zamówiłem również kleje i tynki oraz inne produkty niezbędne do elewacji. Dostawa była po 3 dniach. Polecam, fachowe doradztwo, bardzo dobre jakościowo materiały i najlepsze ceny.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest czwartek 18 lipca 2019 roku

Dziś pracujemy od 8:00 do 16:00

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!