Sempre Tu 300

Sempre TU 300 nie wymaga gruntowania 25kg


Razem:52,14 

Opis produktu

Sempre Tu 300 to biały klej z włóknem do zatapiania siatki i przyklejania styropianu. Nie wymaga gruntowania przed tynkowaniem. Opakowanie 25 kg pakowane do 48 worków na palecie. Cena za worek. Wysyłka już od 24 szt. gratis. Produkt można zamawiać z innym materiałami kategorii Sempre oszczędzając tym samym na kosztach transportu.

Sempre TU 300 klej nie wymaga gruntowania

Sempre Tu 300 nie wymaga gruntowania przed tynkowaniem. Klej ten nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, można go stosować na wiele  podłoży mineralnych. Przeznaczony jest do styropianu białego i grafitowego w sytemie ociepleń. Charakteryzuje się dużą elastycznością, wytrzymałością na ściskanie oraz wysoką przyczepnością do podłoża. Sempre Tu 300 można zastosować szczególnie tam gdzie elewacja długo będzie czekała na wykonanie tynku w jasnym, pastelowym kolorze. Warstwa kleju po aplikacji powinna mieć od 4 do 8 mm grubości razem z siatką.

Podstawowa wersja szara tego kleju do przyklejenia styropianu grafitowego to Sempre TU 200 natomiast najczęściej wybierana siatka do styropianu w systemie to TX 160 z certyfikatem TUV.

Additional Information

Waga 25 kg
Wersja kleju

biały, iglo biały

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Sempre TU 300 nie wymaga gruntowania 25kg”

Może spodoba się również…