Sempre Tu 300

Sempre TU 300 biały klej bez gruntowania 25kg


Jednostka produktu: 25kg

Pozostało tylko: 852

Cena jednostkowa:49,90 

Razem:49,90 

Opis produktu

Sempre Tu 300 to biały klej z włóknem do zatapiania siatki i przyklejania styropianu, która nie wymaga gruntowania przed tynkowaniem. Opakowanie 25 kg pakowane do 48 worków na palecie. Cena za worek. Produkt można zamawiać z innym materiałami kategorii Sempre oszczędzając tym samym na kosztach transportu.

Sempre TU 300 biały klej bez gruntowania

Sempre Tu 300 nie wymaga gruntowania przed tynkowaniem. Klej ten nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, można go stosować na wiele  podłoży mineralnych. Przeznaczony jest do styropianu białego i grafitowego w sytemie ociepleń. Charakteryzuje się dużą elastycznością, wytrzymałością na ściskanie oraz wysoką przyczepnością do podłoża. Sempre Tu 300 można zastosować szczególnie tam gdzie elewacja długo będzie czekała na wykonanie tynku w jasnym, pastelowym kolorze. Warstwa kleju po aplikacji powinna mieć od 4 do 8 mm grubości razem z siatką.

Podstawowa wersja szara tego kleju do przyklejenia styropianu grafitowego to Sempre TU 200 natomiast najczęściej wybierana siatka do styropianu w systemie to TX 160 z certyfikatem TUV.

Additional Information

Waga 25 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Sempre TU 300 biały klej bez gruntowania 25kg”

Może spodoba się również…