swisspor lambda plus fasada

Swisspor Lambda plus fasada 032 styropian grafitowy

4.96 out of 5
(247 opinii klienta)

Cena 69,50 zł brutto/op

Cena 46,13 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 85 op.

Opis produktu

Styropian grafitowy Swisspor Lambda Plus Fasada 032. Cena dotyczy jednego opakowania przy zakupie przynajmniej 80 paczek. Po zakupie proszę pozostawić opinie.  Produkt przeznaczony do ocieplania elewacji zewnętrznych budynków w promocji już 3 rok z rzędu. Tym samym firma Swisspor stała się liderem w segmencie styropianów grafitowych w Polsce.  Doskonała lambda na poziomie 0,032 oraz rewelacyjna wartość plasują te płyty styropianowe na wysokim miejscu w kategorii jakość/cena. Wyjątkowe parametry styropian ten zawdzięcza dodawanemu  do produkcji polistyrenowi z zawartością grafitu, który nadaje płytom grafitowy kolor oraz jedną z najlepszych izolacyjności na rynku w Polsce. Popularne grubości to 10 | 12| 15 i 20 cm oraz 2 | 3 | 4 i 5 cm na szpalety. Inne grubości takie jak 13 cm | 14 cm | 16 cm i 18 cm lub 21 cm pakowane są w mniejsze paczki, lecz cena 1 m3 jest ta sama.

Swisspor Lambda Plus Fasada 032 cena

Cena styropianu grafitowego jak zwykle u nas non stop jest w tym roku niższa nawet od styropianów białych EPS 038. Do tego dostawa wychodzi gratis przy spełnieniu minimum logistycznego. Proszę pamiętać, rozładunek zamawiający organizuje we własnym zakresie. Płatność za styropiany Swisspor dokonujemy tylko przedpłatą po dokonaniu zamówienia przez panel sklepu internetowego. Hurtownia Styropianu PL jest autoryzowanym sklepem internetowym producenta Swisspor Polska Sp. z o.o.

Swisspor Lambda Plus Fasada posiada najkorzystniejszy stosunek ceny do lambdy przy spełnieniu normy ( zgodnie z EN 13163 ) oraz deklaracją producenta parametry techniczne i fizyczne przyjmują parametry: T[1]-L[2]-W[2]-Sb[5]-P[5]-[BS75]-DS(N)[2]-[DS70][2]-[TR80] , tak, tak firma Swisspor deklaruje podobne właściwości tego styropianu jak Termo Organika Termonium Fasada 032 , która to jest znacznie droższa , co daje przy zakupie Swisspor Lambda Plus na domku o powierzchni 200 m2 i grubości płyt 15 cm ( razem 30 m3 ) oszczędności w wysokości ok. 500 zł, to 3 rolki siatki za darmo. HIT.

Tak firma Swisspor walczy o rynek styropianów grafitowych w Polsce. Zyskuje klient. Klient rządzi 🙂

Oczywiście będziemy czuwać nad jakością tego styropianu. Proszę zamieszczać opinie.

Badania GUNB

Po serii badań i bardzo dobrych wynikach firma Swisspor w 2016 roku decyduje się zakwalifikować produkt Swisspor Plus fasada 032 pod linię produktów LAMBDA. Do pierwszej ligi produktów z EPS w Polsce. Produkt ten jest w 2018 roku najczęściej wybieranym styropianem grafitowym i uzyskuje najwięcej pozytywnych opinii w sieci internet. Jakoś w 2018 roku zostaje także potwierdzona przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Pozytywny wynik badań próbek znajduje się pod linkiem https://www.gunb.gov.pl/probki/2018 poz. 169

Wytyczne dla wykonawców

Podczas prowadzenia prac budowlanych temperatura zewnętrzna powietrza, podłoża i materiału wbudowywanego nie może wynosić mniej niż +5°C i nie więcej niż + 25°C. Podczas robót materiał nie może być wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Jako osłony przed promieniami słonecznymi można przykładowo użyć siatek na rusztowania.

 • Klej najlepiej elastyczny,  wzmocniony włóknem, do styropianu należy nakładać na powierzchnię płyty po jej obwodzie plus kilka placków wewnątrz. Tak aby powierzchnia kleju zajmowała 60% powierzchni płyty. Zużycie kleju cementowego do przyklejenia to min. 6 kg na m2 a do zatopienia siatki 4 kg/m2. Najczęściej wybieranym jest klej do styropianu grafitowego Sempre TU 200. Klej Sempre był także testowany przez producenta styropianu.
 • Kołkowanie z frezem i zaślepkami. W pustakach ceramicznych kołek z dłuższą strefą rozporu z trzpieniem wzmocnionym poliamidem (grafitowy). Długość zakotwienia co najmniej 8 cm. Długość wywierconego otworu ok. o 2 cm większa.
 • Siatka do warstwy nośnej, zbrojonej powinna posiadać gramaturę nie mniej i nie więcej jak ok. 160 g/m2. Najlepsza jest siatka do styropianu 160, pomarańczowa o oczkach 4×4 mm.

Zapytaj o cenę kleju, siatki i innych materiałów, powiadomimy o aktualnych promocjach.

Podobne produkty

Polecamy inne styropiany grafitowe marki Swisspor, o lepszych parametrach cieplnych i wytrzymałościowych, są znacznie droższe. Jeśli chce się osiągnąć lambdę na poziomie 031 trzeba użyć do produkcji znacznie więcej  materiału. Uzyskanie lambdy na poziomie 0,030 to aż o 5 kg więcej surowca grafitowego i jeszcze większy reżim technologiczny. Cena EPS 031 jest zatem wyższa o ok. 60 zł/m3 a EPS 030 aż o 120 zł/m3. Taka technologia stąd różnice cenowe i większe wytrzymałości na ściskanie, rozrywanie czy też zginanie.

Lambda White Fasada – produkt Lambda Max wykończony białą, grubą ok. 5 mm, twardszą warstwą refleksyjną lub podobnie lecz w większych płytach Lambda Mega White.

Lambda Max Fasada – flagowy produkt o lambdzie 031, produkowany już 20 lat w Polsce, o 20 kPa większa wytrzymałość na zginanie w porównaniu do Lambdy Plus Fasady przekłada się na fizyczne odczucie większej twardości. Nie ma to jednak dla trwałości fasady większego znaczenia.

Gdy nie chcesz zastosować styropianu grafitowego możesz wybrać jeden z lepszych białych produktów. Najczęściej w tym przypadku wybierany jest Swisspor EPS 70 038 ewentualnie Max Fasada 040.

Dokumentacja znajduje się na stronie producenta.

Artykuły temetyczne

Wykończenie ocieplenia w systemie ETICS

Ocieplenie budynku pasywnego

 

 

247 opinii dla Swisspor Lambda plus fasada 032 styropian grafitowy

 1. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt mailowy. Dostawa do Grabów nad Pilicą w ciągu kilku dni. Kierowca pomógł przy rozładunku. Towar prosto z fabryki, bardzo dobrej jakości. Polecam.

 2. 5 out of 5

  :

  Zamówione 220 paczek styropianu wraz z klejem, siatką, listwami. Doskonały kontakt oraz terminowa dostawa. Towar bardzo dobrze zabezpieczony. Pełna profeska. Polecam 🙂

 3. 5 out of 5

  :

  Polecam firmę Lingo. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym
  pozdrawiam z okolic Konina

 4. 5 out of 5

  :

  Jestem bardzo zadowolony, sprawna dostawa w krótkim terminie. Świetny kontakt ze sprzedawcą.Produkt na pierwszyrzut oka bez zarztu. jeszcze przed montażem. Super.

 5. 5 out of 5

  :

  Wszystko bardzo szybko i bez zastrzeżeń FIRMA godna polecania

 6. 5 out of 5

  :

  Błyskawiczny, fachowy i miły kontakt, towar dostarczony do Szczurowej w małopolsce bardzo szybko od wpłaty- jednym słowem olbrzymie POLECAM!

 7. 5 out of 5

  :

  Dostawa na miejsce do Miedzianej Góry k.Kielc w cztery dni od momentu zamówienia. Wszystko w najlepszym porządku

 8. 5 out of 5

  :

  Profesjonalna dostawa do tygodnia czasu i pomoc przy rozładunku. Styropan wysokiej jakości, brak jakichkolwiek uszkodzeń… Dobra robota….. POLECAM….

 9. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok . Gorąco polecam

 10. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok . Sprawnie szybko i profesjonalnie zaczynając od obsługi zamówienia po dostawę i kontakt z kierowcą .
  Gorąco polecam

 11. 5 out of 5

  :

  Firma godna dzisiejszych czasów. Wszystko zgodnie z umową i na czas. W 3 słowach: miło, łatwo i przyjemnie.

 12. 5 out of 5

  :

  Marek (18.08.2020) – Niedrzwica Duża.

  Bardzo dobra cena. Super kontakt i szybka dostawa.
  Polecam. Gdybym zamawiał drugi raz to tylko tu. Dziękuję i pozdrawiam

 13. 5 out of 5

  :

  Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę:) fachowe doradztwo, przemiła obsługa, błyskawiczna wysyłka (woj. podlaskie). Pan kierowca również bardzo miły i pomocny. Dziękuję serdecznie za współpracę. Pozdrawiam.

 14. 5 out of 5

  :

  Świetna jakość w bardzo dobrej cenie, szybka dostawa. Konkret… Czego więcej chcieć?

 15. 5 out of 5

  :

  Firma Godna polecenia wszystko na duży +. Zamawiane wszystko w jednym miejscu:) bez wychodzenia z domu.
  Ceny bardzo dobre.
  Materiał dostarczony expresowo,dzien po wpłacie były już pierwsze dostawy:) Towar bez żadnych uszkodzeń;)kierowca sam zaoferował pomoc przy rozładunku mimo że było komu zdejmowac;) Kontak że sprzedającym bezproblemowy:) Polecam!!! I na pewno jeszcze raz skorzystam z Usług Tej Firmy:)

 16. 5 out of 5

  :

  Bardzo polecam! Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność! Doradztwo przez telefon na dużyy plus! Czas dostawy 3dni i całe zamówienie na miejscu(Kraków). Towar zabezpieczony do wysyłki idealnie! Polecam w 100%

 17. 5 out of 5

  :

  Miło ,przyjemnie i bez problemów 🙂

 18. 5 out of 5

  :

  Profesjonalna obsługa, szybka dostawa

 19. 5 out of 5

  :

  Super obsługa. Kontakt bez problemu. Dostawa w ciągu 6 dni. Polecam

 20. 5 out of 5

  :

  Bardzo mila i kompetentna obsluga. Latwy kontakt – Panie z biura obslugi oddzwaniaja i odpisuja szybko na maile. Szybka dostawa [okolice Oswiecimia] i bardzo sprawny rozladunek z pomoca milego Pana Kierowcy. Solidny towar w dobrej cenie. Bardzo polecam HurtowniaStyropianu.pl

 21. 3 out of 5

  :

  NA PLUS – Zamówienie zrealizowane w terminie, bezproblemowy wjazd na posesję i rozładunek.
  NA MINUS – Po rozpakowaniu okazało się, że kilkanaście paczek zawierało krzywe płyty.

  (admin) Po rozpatrzeniu reklamacji, producent stwierdza, że wszystkie wymiary mieszczą się w normie.

 22. 5 out of 5

  :

  Jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi zamówienia jak i z pomocy sympatycznego Pana kierowcy. Wszystko od początku złożenia zamówienia do dostawy pod wskazany adres odbyło się bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wielki PLUS!!!!!

 23. 5 out of 5

  :

  Polecam serdecznie. Zamówione prawie 200 paczek, dostawa w umówiony dzień, poniżej tygodnia (woj. Łódzkie), bardzo miły i pomocny kierowca. Wszystkie paczki idealne i nie uszkodzone. Kontakt z panią Ewelina wzorowy. Jedyny mały minusik moim zdaniem, że zamawiając zakupy za ok 20k musiałam dopłacić do transportu niepełnej palety tynku. Myślę, że przy tak dużych kwotach takie rzeczy powinny być gratis.

 24. 5 out of 5

  :

  super kontakt, dostawa 5 dni roboczych na budowę do woj. lubuskiego razem z siatką, klejem i tynkiem gorąco polecam PHU LINGO i kontakt z Pania Eweliną

 25. 5 out of 5

  :

  Zakupiłem styropian ok miesiąca temu, dostawa i kontakt ze sklepem -super, towar bez zastrzeżeń. Polecam.

 26. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok. Zamówiłem 90 paczek po tygodniu były na miejscu. Okolice Radomia. Polecam firmę. Dobry kontakt. Napewno zamówię Jeszcze styropian na wylewki… Dobra cena jak dla mjie 1000 złoty różnicy była.
  Pozdrawiam

 27. 4 out of 5

  :

  Styropian trochę krzywy na dłuższym boku nieraz także delikatna odchyłka na grubości (niektóre płyty). Dostawa z fabryki w Pelplinie.
  Paczki przyjechały w stanie idealnym bez najmniejszych uszkodzeń. Wielki plus dla kierowcy Pana Wojtka dzięki niemu rozładunek 157 paczek zajął ok 30 min z ułożeniem w domu.
  Towar po 3 dniach na budowie i obsługa sklepu na najwyższym poziomie. Napewno wrócę po inny styropian i już teraz polecam innym.

 28. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry styropian i dobra obsługa klienta polecam firmę

 29. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem 132 paczki styropianu 20cm. W ciągu 6 dni od zamówienia styropian był już na budowie. Wszystko zgodne z opisem. Towar cały nieuszkodzony. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającymi i kierowcą który dostarczał towar. Szczerze polecam zakupy w tym sklepie.

 30. 5 out of 5

  :

  Już kolejny raz zamawiałem styropian i po raz kolejny transakcja bezproblemowa.Dostawa do miejscowości Wielmoża (małopolska). Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja. Towar bez zarzutów. Polecam firmę PHU Lingo.

 31. 5 out of 5

  :

  Towar zgodny z opisem, wszystkie paczki w całości bez wykruszeń i uszkodzeń. Wszystko przebiegło sprawnie, dostawa po kilku dniach od wpłacenia kasy na konto. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Dostawa do Radzymina powiat Wołomiński.

 32. 5 out of 5

  :

  Wszystko super, styropian zamówiony 24 kwietnia a 5 maj już na miejscu mimo weekendu majowego. Nie mam zarzutów transport ok, styropian ok. Polecam firmę Lingo z czystym sumieniem 🙂

 33. 5 out of 5

  :

  Zamówiłam styropain 27.04 dotarł na Podkarpacie 5.05. Styropian bardzo dobrej jakości bez uszkodzeń. To moje pierwsze ale napewno nie ostatnie zakupy w tym sklepie. Serdecznie polecam

 34. 5 out of 5

  :

  Kontakt ze sprzedawcą na najwyższym poziomie. Jakość towaru na 5+. Polecam

 35. 5 out of 5

  :

  Wszystko w najlepszym porządku. Jakość styropianu dobra (kupiłem trzy rodzaje styropianu i płyty PIR), kontakt ze sprzedającym na najwyższym poziomie, szybka dostawa, ceny konkurencyjne. Polecam!

 36. 5 out of 5

  :

  Szybki sprawny transport. Styropian bardzo dobrej jakości bez uszkodzeń. Serdecznie polecam

 37. 5 out of 5

  :

  Wszystko jak trzeba.

 38. 5 out of 5

  :

  Najwyższy poziom profesjonalizmu. Zakupiłem styropian, klej i siatkę z darmową dostawą do miejscowości Gaj w gminie Świercze. Towar przyszedł po 4 dniach roboczych. Wszystko przebiegło dokładnie tak, jak się umówiliśmy. Zdecydowanie polecam ten sklep.

 39. 5 out of 5

  :

  Styropian zamawialiśmy z mężem na Mazury. Transakcja przebiegła pomyślnie. Doskonały i szybki kontakt. Sam produkt bez żadnych zarzutów: brak uszkodzeń czy przebarwień,zgodny ze specyfikacja. Jak najbardziej Polecam

 40. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok. Kontakt i obsługa bardzo dobra. Szybka dostawa, towar dojechał na samą budowę. Polecam firmę PHU Lingo.

 41. 5 out of 5

  :

  Polecam z czystym sumieniem. Wszystko na najwyższym poziomie. Kontakt i czas realizacji zamówienia bardzo szybki. Zamówienie na 250m2 styropianu, Stary Jawornik woj. Podkarpackie

 42. 5 out of 5

  :

  Długo szukaliśmy dostawcy styropianu.Oferta z której skorzystaliśmy była dla nas bardzo korzystna.Czas oczekiwania na dostawę bardzo krótki.Kontakt z Panią Kasią idealny.Jesli chodzi o dostawę jesteśmy również bardzo zadowoleni.Przemiły kierowca,do tego godz.przyjazdu zgodna z ustaleniami.Polecamy wszystkim i jeszcze raz bardzo dziękujemy!

 43. 5 out of 5

  :

  Polecam towar był po 3 dniach, bardzo dobry kontakt z Panią Karoliną jak i z kierowcą

 44. 5 out of 5

  :

  Polecam jak najbardziej. Kupiłem 150 paczek, wszystko w jak najlepszym porządku. Materiał, kontakt z panią Kasią,transport, terminowość na najwyższym poziomie. Jak najwięcej takich firm. Polecam.

 45. 5 out of 5

  :

  POLECAM
  Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, dobra cena, super obsługa, szybki profesjonalny transport,
  jakość styropianu bardzo dobra, wszystko zgodnie z zamówieniem,

 46. 4 out of 5

  :

  Zamówienie, transport bez problemu, pomocni. Towar dobrej jakości. Tomek Jelenia Góra.

 47. 4 out of 5

  :

  Hurtownia godna polecenia ,obsługa na najwyższym poziomie ,styropian dobrej jakości chociaż kilka płyt miało wady fabryczne.

 48. 5 out of 5

  :

  Polecam -super kontakt,szybka dostawa,pomocny kierowca,styropian w dobrej cenie i jakości.Pozdrawim z Wolina.

 49. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok.Dobry kontakt.Szybka dostawa. Zasugerowany termin dostawy 2-3 dni pokryl sie z dostawa.
  Kierowca pomogl rozladowac towar. Sam towar w duzo lepszej kondycji niz kupowany w lokalnych skladach budowlanych. Nie uszkodzony kolejnymi przemieszczeniami. Goraco polecam tym bardziej ze cena konkurencyjna.
  Pozdrawiam

 50. 5 out of 5

  :

  Wszystko na super. swisspor 0,32 po kilku dniach na miejscu. dostawa w okolicach Garwolina. Polecam!!

 51. 5 out of 5

  :

  SUPER SPRAWA. TROSZKE NA POCZĄTKU Z OBAWĄ, CZY BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE, ALE NAPRAWDĘ NA KAŻDYM ETAPIE DOGRANE WSZYSTKO. ZAMÓWIŁEM, ZAPŁACIŁEM – STYROPIAN DOJECHAŁ BEZ ŻADNEGO PROBLEMU – PODKARPACIE , OKOLICE JAROSŁAWIA. TROSZKE NAWET STYROPIAN DOJECHAŁ JAK DLA MNIE AŻ ZA SZYBKO. STYROPIAN CZYŚCIUTKI, NIEPOUSZKADZANY – PROŚCIUTKO Z FABRYKI – NIE TO CO NA PLACACH W HURTOWNIACH MAJĄ (BRUDNY I POSZCZERBIONY). SAM TRANSPORT – KIEROWCA BARDZO FAJNY, DOGADALIŚMY WSZYSTKO BEZ PROBLEMU. JEDYNE CO TO TRZEBA SIĘ LICZYĆ Z TYM, ŻE DZIEŃ PRZED DOSTAWĄ DOSTAJE SIĘ INFO O TRANSPORCIE , NO I TRZEBA MIEĆ DOBRY WJAZD NA BUDOWĘ, BO TRANSPORT PRZYJEŻDŻA DUŻYM AUTEM. TAK ŻE PLECAM. A JESZCE JEDNO – CENA !!!! – TO TEGO CHYBA NIE MUSZĘ JUŻ PISAĆ.

 52. 5 out of 5

  :

  firma jak najbardziej OK,już 2 razy zamawiałem i jestem zadowolony z przebiegu zakupu,polecam i pozdrawiam Michał z Siedlec

 53. 5 out of 5

  :

  Bardzo miła obsługa oraz terminowość dostawy . Kierowca bardzo elastyczny i miły w rozmowie , żadnych komplikacji z wjazdem na budowę i pomoc przy rozładunku . Kontakt z Hurtownią i składanie zamówienia bardzo profesjonalne . Tadeusz Katowice

 54. 5 out of 5

  :

  Kontakt ze sprzedawcą jak i z kierowcą na bardzo dobrym poziomie. Już po 4 dniach styropian dotarł na budowę (woj.lubelskie) Sam towar również dobrej jakości. Bardzo polecamy!

 55. 5 out of 5

  :

  Kontakt z hurtownia bardzo dobry, obsługa perfekcyjna. Dostawa miała zająć do 10 dni roboczych, styropian na budowie był już po 4. Kierowca bardzo komunikatywny. Styropian dobry jakościowy, trzyma wymiar jest prosty.

 56. 5 out of 5

  :

  Obsługa zamówienia perfekcyjna. Towar zgodny z zamówieniem gorąco polecam 🙂

 57. 5 out of 5

  :

  wszystko zgodnie z opisem, super sprzedawca, konkretnie doradził szybko i bezproblemowa transakcja

 58. 5 out of 5

  :

  Towar zgodny z opisem.Pomyślna realizacja zamówienia,kontakt z p.Karoliną bardzo dobry.Kierowca pomocny przy rozładunku,dostawa w terminie woj.łódzkie,powiat opoczyński.Polecam.

 59. 5 out of 5

  :

  Polecam! Towar zgodny z opisem. Szybka i sprawna dostawa.Kontakt z obsluga bardzo dobry.Nie mam zadnych zastrzezen wszystko ok:)

 60. 5 out of 5

  :

  Wszystko bardzo sprawnie i profesjonalnie, 3 dni i styropian pod domem, cena rewelacyjna, polecam szczerze!!!

 61. 5 out of 5

  :

  Po raz kolejny w tym roku otrzymałem zamówiony styropian do Bydgoszczy. Jak zawsze wszystko poszło bez zastrzeżeń. Bardzo dobry produkt a jeszcze lepsza cena. Od momentu zamówienia do dostawy 4dni robocze. Kontakt bardzo dobry na każdym etapie. Szczerze polecam.

 62. 5 out of 5

  :

  Firma godna polecenia ,wszystko szybko i sprawnie zostało zamówione i dostarczone .Jestem bardzo zadowolona za współpracę.Polecam

 63. 5 out of 5

  :

  Transakcja przebiegła pomyślnie. Jestem zadowolony z zakupu, jakosć styropianu dobra (parę płyt na 120 paczek miało niewielkie wady fabryczne).

 64. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok na miejsce na czas mega pozytyw.

 65. 5 out of 5

  :

  Kontakt i doradztwo na najwyższym poziomie. Zamówienie zrealizowane ekspresowo po 2 dniach auto pod domem. Co do styropianu to za te pieniądze raczej ok. Miękkawy kuleczki duże ale dobrze się docierał. Płyty nawet proste pewnie w tolerancji się mieściły. Polecam

 66. 5 out of 5

  :

  Wszystko elegancko, Obsługa bardzo miła i pomocna, szybka dostawa, polecam 🙂

 67. 5 out of 5

  :

  Kupiłem już kilka ” Tirów” styropianu przez Hurtownię LINGO. Jestem na 100% zadowolony. Świetny kontakt i elastyczność. Na pewno dalej będę tutaj zamawiał. Jakość jest wysoka, a nawet bym powiedział,że wyższa niż u mojego lokalnego dostawcy. Z reguły ten u lokalnego już trochę słońca dostał i warunków atmosferycznych zakosztował. Ten z dostawy nie wiem może mam szczęście, ale jest jak prosto z fabryki.
  Polecam

 68. 5 out of 5

  :

  Wszystko super, klej dostarczony po 2 dniach, styropian po 3. Kontakt bezproblemowy, wszystko tak jak chce klient 😉 dla hurtowniasturopianu.pl nie ma rzeczy nie możliwych 😉

 69. 5 out of 5

  :

  Styropian grafitowy w najlepszej cenie i jakości. Obsługa sklepu bez zastrzeżeń. Polecam.

 70. 5 out of 5

  :

  Od Phu Lingo zakupiłem klej siatkę styropian grafitowy 031 20cm.
  Cena styropianu wbiła lokalne hurtownie w fotel. W tej cenie mogli mi zaproponować zwykły biały styropian 038 (po zniżkach dla wykonawcy wieloletniego klienta). Sam wykonawca był zaskoczony ceną.
  Koniec końców na domu mam porządny styropian, do którego wykonawca nie miał jakichkolwiek zastrzeżeń w cenie zwykłego białego z lokalnych hurtowni.
  Kontakt z hurtownią Lingo przebiegał bez jakiegokolwiek problemu.

 71. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem styropian Swisspor oraz dodatki (klej ,siatka). Towar jest bardzo dobrej jakości. Cena styropianu bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych dostawców.
  Kontakt z obsługą bardzo dobry (zarówno z właścicielem jak i z kierowcą). Polecam!

 72. 5 out of 5

  :

  Szybka dostawa, super kontakt, styropian 1 klasa cena również. Polecamy!!

 73. 5 out of 5

  :

  Polecam !
  Wszystko ok. Styropian zgodnie z opisem, obsługa na najwyższym poziomie, dostawa szybko.
  Sprzedawca godny polecenia.

 74. 5 out of 5

  :

  Bardzo polecam styropian bardzo dobrej jakości, a obsługa na najwyższym poziomie 😁

 75. 5 out of 5

  :

  Dobry styropian szczególnie w stosunku jakość do ceny, bezproblemowa dostawa i rozładunek, kontakt i obsługa klienta na wysokim poziomie. Polecam

 76. 5 out of 5

  :

  Dzisiaj otrzymałem zamówienie. Ekspresowa dostawa, towar świeży. Miła obsługa bardzo dobry kontakt. Szczerze i gorąco polecam!

 77. 5 out of 5

  :

  Kupiłem styropian grafitowy i na podłogę,Fajny kontakt szybka dostawa do Sieradza.Polecam hurtownie

 78. 5 out of 5

  :

  Dostawa styropianu z klejem TU 200 i pozostałymi akcesoriami do Limanowej w 2dni super kontakt i współpraca. Polecam gorąco. Styropian swisspor Lambda 32 również godny polecenia ociepliliśmy już dom jestem zadowolony z jego jakości i CENY 😉

 79. 5 out of 5

  :

  Obsługa wzorowa, czas realizacji 2dni w sezonie! Polecam

 80. 5 out of 5

  :

  Fantastyczna firma, doradztwo i super cena produktu. Dostawa do Luborzycy z przesunieciem daty transportu poszla bez problemu. Jestem bardzo wdzieczny. Domek ocieplony, ja zadowolony. Dziekuje.

 81. 5 out of 5

  :

  bardzo fachowa realizacja zamówienia. zamówienie-płatność-telefon z hurtowni o dostawie-styropian na placu po dwóch dniach. dla osób prowadzących działalność hurtownia godna polecenia

 82. 5 out of 5

  :

  Polecam bardzo miła i fachowa obsługa szybka realizacja. Zamówiony towar był wcześniej niż się spodziewałem także bardzo pozytywne zaskoczenie.

 83. 5 out of 5

  :

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu zakupu styropianu, dostawa terminowa

 84. 5 out of 5

  :

  Realizacja zamówienia w ekspresowym tempie. Po 4 dniach wszystkie materiały na elewację w Słupsku. Styropian w idealnym stanie – nic nie polamane nic nie wyszczerbione. Klej TU 200 bardzo dobrze zabezpieczony. Profesjonalizm. POLECAM!

 85. 5 out of 5

  :

  Styropian dojechał na czas w określonej ilości jaką zamawiałem. Szybka wycena i realizacja zamówienia. Fachowa pomoc ze strony pani Alicji i Tomasza. Jestem jeszcze przed montażem, ale uważam, że produkt spełnił moje oczekiwania. Kupiłem także klej TU 200 i siatkę z cert. TUV. Polecam firmę Lingo na prawdę warto.

 86. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt zarówno ze Sprzedającym, jak i Kierowcą. Szybka dostawa w ciągu trzech dni roboczych od płatności. Styropian zgodnie z zamówieniem ze świeżutkiej produkcji, a przy tym w konkurencyjnej cenie. Polecam!

 87. 5 out of 5

  :

  Realizacja na czas, jakość Swisspora jak najbardziej ok. Inne sklepy interentowe też kupują w HurtowniaStyropianu.pl Polecam!

 88. 5 out of 5

  :

  Polecam! Świetny kontakt i miła obsługa. Minimum formalności, dostawa na czas. Styropian prosto od producenta, ze świeżą datą produkcji. Polecam również klej Sempre Tu 200. Pozdrawiam!

 89. 5 out of 5

  :

  Super kontakt i realizacja w 100000% POLECAM

 90. 5 out of 5

  :

  Serdecznie Polecam współpracę z firmą LINGO! Świetna obsługa, najlepsze ceny styropianu, logistyka towaru na budowę bez problemów. WZÓR!

 91. 5 out of 5

  :

  Profesjonalna hurtownia, świetna obsługa i kontakt – serdeczne pozdrowienia dla Pani Karoliny :). Dostawa w trzy dni od zakupu. Szczerze polecam hurtownie jak i zakupiony towar – Swisspor Lambda plus fasada 032 styropian grafitowy 15cm.

  Pozdrawiam z Wrocławia.

 92. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok i sprawnie, kupiłem tu także bardzo dobry klej. Polecam.

 93. 5 out of 5

  :

  Wszystko super sprawnie załatwione, końcem tygodnia wysłałem zapytanie ofertowe , odpowiedź dostałem tego samego dnia. Trzy dni pozniej zlozylem zamówienie a towar otrzymałem po kolejnych trzech dniach z dostawą pod wskazany adres. Zamowilem wsumie 4 rodzaje styropianu na całą budowę,łącznie 239 paczek.Wszystkie najwyższej jakości i w swietnej bezkonkurencyjnej cenie.
  Polecam i dziękuję Pani Alicji.
  Pozdrawiam.

 94. 5 out of 5

  :

  Wszystko w jak najlepszym porządku! Dziękuję serdecznie 😉

 95. 5 out of 5

  :

  Wszystko w porządku szybka realizacja.Polecam

 96. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok. Kontakt na najwyższym poziomie, dostawa ekspresowa, styropian pierwsza klasa, dostawa również.

 97. 5 out of 5

  :

  Transakcja bardzo udana, wszystko zgodnie z umową, bardzo szybka dostawa. Towar dobrej jakości. Szczerze polecam.

 98. 5 out of 5

  :

  Wszystko sprawnie i bez problemów

 99. 5 out of 5

  :

  Chciałbym podziękować za szybka realizację zamówienia i bardzo profesjonalna obsługę klienta, wiele firm w Polsce powinno brać w państwa firmie szkolenia jak powinna wyglądać profesjonalna obsługa klienta.

  Pozdrawiam serdecznie Panią Karoline

 100. 5 out of 5

  :

  POLECAM SERDECZNIE PHU LINGO !!!
  Kontakt ze sprzedającym DOSKONAŁY !!! Pozdrawiam Panią Karolinę 🙂
  Konkurencyjne CENY !!!
  Produkt pierwsza klasa !!!
  Fachowe doradztwo !!!
  Szybka realizacja – zamówienie opłacone w poniedziałek, towar dostarczono we środę!!!
  POLECAM ! POLECAM ! POLECAM !

 101. 5 out of 5

  :

  Realizacja zamówienia w 3 dni robocze. Towar zgodny z zamówieniem. Kupiłem także klej Sempre Tu 200 i siatkę systemową. Super! Polecam

 102. 5 out of 5

  :

  Zamowilem styropian na podlogi do Opola. Wszystko w jak najlepszym porzadku. Bedę niedlugo zamwial znowu styropian na elewacje. Jak najbardziej polecam.

 103. 5 out of 5

  :

  Wstępna wycena kontakt i finalizacja super polecam

 104. 5 out of 5

  :

  Wszystko w porzadku. Polecam kazdemu.

 105. 5 out of 5

  :

  Hurtownia godna polecenia!
  Obsługa 10/10
  Transport 10/10
  Cena i jakość styropianu 10/10
  Polecam firmę phu lingo
  100% zadowolenia

 106. 5 out of 5

  :

  Styropian bardzo dobrej jakości szybki kontakt i dostawa polecam wszystkim bo warto

 107. 5 out of 5

  :

  Zamówiłam z dnia na dzień 281 paczek styropianu, zamówienie zostało zrealizowane ekspresowo. Dziękuję Firmie PHU Lingo i BARDZO POLECAM!

 108. 5 out of 5

  :

  Bardzo dziękuję za miłą i ekspresową współpracę.Towar oczywiście najwyższej jakości a cena jakiej nie znajdziecie Państwo nigdzie.Rwelacyjny kontakt wszystko na bieżąco informowane odnośnie dostawy. Bardzo dziękujemy i życzymy wielu sukcesów zawodowych.

 109. 5 out of 5

  :

  Profesjonalnie POLECAM !!!!

 110. 5 out of 5

  :

  Polecam firmę lingo. Styropian przyjechał zgodnie z zamówieniem w ilości zgodnie z zamówieniem. Kierowcy ogarnięci, nie jakieś gbury mariany. Czas oczekiwania krótki. Jedyne co mnie zmartwiło to to, że z dnia na dzień musiałem wziąć wolne w pracy bo nie ma zmiany terminów dostawy, ale jakoś dałem rade. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Na podłogę zamówiłem Swisspor EPS 100 036.
  Dzięki Pozdrawiam Michał S.

 111. 5 out of 5

  :

  Towar zgodny z opisem. Wspaniała obsługa. Szybka wysyłka towaru. Firma godna zaufania.
  Polecam tą hurtownię.

 112. 5 out of 5

  :

  Wszystko tak jak powinno być. Bardzo pomocna i cierpliwa Pani z obsługi (kilkakrotnie zmieniana oferta). Komunikacja z klientem i kierowcą na bardzo wysokim poziomie. Polecam!

 113. 5 out of 5

  :

  Wszystko w porządku, bardzo dobry kontakt z hurtownią, ceny konkurencyjne w stosunku do innych hurtowni, jakość pierwsza klasa. Gorąco polecamy!

 114. 5 out of 5

  :

  Styropian bardzo dobrej jakości w świetnej cenie.
  Kontakt bezproblemowy, transport również.
  Polecam:)

 115. 5 out of 5

  :

  Serdecznie polecam. Wzorowy kontakt oraz terminowa dostawa a styropian bardzo dobrej jakości w super cenie!!!

 116. 5 out of 5

  :

  Polecam tą hurtownię,fachowe doradztwo, wszystko na czas, jakość styropianu na wysokim poziomie, zgodność towaru co do sztuki.

 117. 5 out of 5

  :

  Hurtownia godna polecenia,bardzo dobry kontakt tel,zamówienie z dostawą do Dębicy bardzo sprawne i szybkie Polecam

 118. 5 out of 5

  :

  Wszystko super. Szybka dostawa, cena niższa o 20% niż w okolicznych składach budowlanych. Polecam wszystkim!!

 119. 5 out of 5

  :

  Wszystko przebiegło bez problemu. Ceny konkurencyjne, obsługa na wysokim poziomie. Polecam

 120. 5 out of 5

  :

  Współpraca z państwem czysta przyjemność. Produkty pierwsza klasa fachowe doradztwo i pomoc. Ceny konkurencyjne najlepsze polecam wszystkim którzy się budują.

 121. 5 out of 5

  :

  Polecam wszystko przebiegło sprawnie, ceny konkurencyjne.

 122. 5 out of 5

  :

  Jestem bardzo zadowolony. Materiały dojechały bez problemu do Lipnicy Górnej. Kierowca z styropianem miły sam zaproponował wcześniejszy przeładunek bo jednak trudno było by zestawem zawrócić na budowie, pomógł rozładować.

 123. 5 out of 5

  :

  Firma godna polecenia. Wszystko w jak najlepszym porządku. Kontakt z hurtownią na wysokim poziomie, dostawa do Ornontowic już po trzech dniach od wpłaty pieniędzy. Jestem bardzo zadowolony 😉

 124. 5 out of 5

  :

  To już kolejne zamówienie . Nasza firma jest bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Tomaszem Lingo. Zero problemów z realizacją zamówienia.Terminowa dostawa , dobry kontakt. Następne zamówienie również zlecę HURTOWNI STYROPIANU LINGO.

 125. 5 out of 5

  :

  bardzo dobra obsługa, kontakt z dostawcą, wszystko ok. Polecam

 126. 5 out of 5

  :

  Polecam firmę w 100%, na pewno jeszcze wrócę zrobić kolejne zakupy. Towar zgodny z opisem, wysyłka do Częstochowy jak i kontakt bezproblemowy.

 127. 5 out of 5

  :

  Wszystko przebiegło szybko i sprawnie.
  W momencie kiedy delikatnie poprosiłem o przyspieszenie wysyłki spotkałem się ze zrozumieniem oraz akceptacją prośby. Towar przyjechał cały i zgodny z opisem.
  Świetny kontakt z kierowcą 🙂 pełen profesjonalizm.
  POLECAM

 128. 5 out of 5

  :

  Styropian bardzo dobrej jakości w świetnej cenie. Kontakt bezproblemowy, transport również. Polecamy:)

 129. 5 out of 5

  :

  Szczerze polecam współprace. Towar bardzo dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Doradztwo, sugestie, propozycje, nie namawianie do najdroższych styropianów, wskazówki, sympatyczna rozmowa, uczciwość i rzetelność – z tym wszystkim (na pewno jakieś plusy jeszcze pominąłem) spotkałem się podczas 3 rozmów telefonicznych. Profesjonalne podejście do klienta. Informowany byłem na każdym ważnym etapie zamówienia.
  Styropian dotarł w stanie idealnym – ŻADNA z ponad 330 paczek nie była uszkodzona. POLECAM!

 130. 5 out of 5

  :

  Szybka Obsluga Telefoniczna. Szybka Wysylka. Towar bardzo dobrej jakosci i ceny. Polecam

 131. 5 out of 5

  :

  Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Błyskawiczna dostawa, dobry kontakt. Polecam!

 132. 5 out of 5

  :

  Miło , sprawnie , profesjonalnie i bezstresowo robi się zakupu w tym sklepie ! dziękuję serdecznie 🙂
  pozdrawiam !

 133. 5 out of 5

  :

  Realizacja zamówienia/obsługa na medal!
  Jak styropian dojechał, kontaktują się, pytają czy wszystko w porządku, miłe zaskoczenie.
  Gorąco polecam

 134. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok.Mila Obsługa, bardzo dobre doradztwo. zamówienie na Bialostockie bardzo sprawna i szybka dostawa zgodna z oczekiwaniami. Jakość styropianu bardzo dobra.transakcja udana jestem bardzo zadowolony z towaru jest naprawdę dobrej jakości i kontakt z właścicielem hurtowni jest na wysokim poziomie udziela wszelkim wskazówek i porad.Polecam w 100%

 135. 5 out of 5

  :

  Z całego serca polecam hurtownie. Bardzo dobry kontakt z Panią Karoliną. Dobre ceny, co najważniejsze ekspresowa i darmowa dostawa prosto na budowę. Przemiły kierowca, który z chęcią pomógł przy rozładunku. Jakość bardzo dobra, nic nie uszkodzone ani nie połamane. Gdybym miała jeszcze raz zamawiać to tylko z hurtowni styropianu Pana Tomasza Lingo.

 136. 5 out of 5

  :

  Jestem bardzo zadowolony z realizacji zamówienia(czas dostawy całego zamówionego materiału,to niespełna 5 dni).Bardzo miła i pomocna obsługa(Pani Karolina)dostarczała na bieżąco informacji na temat zamówienia i jego realizacji,odpowiedzi na e maile praktycznie natychmiastowe.Pozdrawiam również kierowcę który bardzo pomógł przy rozładunku.Firma naprawdę godna polecenia i na pewno będę polecał wszystkim moim znajomym!
  Pozdrawiam z Ostrowa Wlkp

 137. 5 out of 5

  :

  Wszystko sprawnie i plynnie mimo moich obaw.Czas oczekiwania jak w umowie. Mila obsluga. Pozdrawiam kujawsko pomorskie obok Brodnicy.

 138. 5 out of 5

  :

  Styropian przede wszystkim zgodny z oczekiwaniami, serwis jest obsługiwany przez profesjonalistów. Serdecznie pozdrawiam.

 139. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok. Obsługa zamówienia z dostawa do Złotowa bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami. Jakość styropianu bardzo dobra.

 140. 5 out of 5

  :

  Witam,jesteśmy bardzo zadowoleni. Hurtownia Styropianu (obsługa zamówienia przez Szczecin) warta polecenia, styropian Swisspor lambda plus fasada 032 spełnia nasze oczekiwania w 100% ( stosunek ceny do jakości). Polecam i dziękujemy.

 141. 5 out of 5

  :

  Szybka dostawa, miły kontakt, POLECAM !

 142. 5 out of 5

  :

  Kontakt i doradztwo na najwyższym poziomie.Polecam w 1000%

 143. 4 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt ze sprzedawca, personalne doradztwo. Szybka realizacja zamówienia i dostawa materiału aż do Lipnicy Wielkiej (małopolska).

 144. 5 out of 5

  :

  Witam. Zarówno kontakt jak i sama transakcja jak najbardziej na DUŻY PLUS.Z pełną satysfakcją można polecić firmę. Pozdrawiam DC

 145. 5 out of 5

  :

  Szybko i sprawnie. Dostawa zgodna z zamówieniem. Miły kierowca pomógł przy rozładunku. Hurtownię Lingo jak najbardziej polecam.

 146. 5 out of 5

  :

  Szybka dostawa. Towar jak najbardziej ok.

 147. 5 out of 5

  :

  Profesjonalne podejście do klienta.Pełne wyczerpujące temat odpowiedzi na każde pytanie dotyczące kwestii technicznych.Materiały otrzymałem przed czasem .Dla mnie hurtownie stacjonarne to strata czasu i pieniędzy. Jestem budowlańcem mam mało czasu na zwiedzanie hurtowni i proszenie o dobrą cenę. W HURTOWNI STYROPIANU LINGO załatwiam prawie wszystko przez telefon.POLECAM ZDECYDOWANIE!!!!

 148. 5 out of 5

  :

  Kolejne zamówienie, kolejne zadowolenie!!! Sprawna i co ważne przemiła obsługa to ogromny atut tej firmy!
  Dostawa zrealizowana terminowo, a styropian bardzo dobrej jakości. W 100% polecam!!!

 149. 5 out of 5

  :

  Polecam firmę Lingo. Bardzo dobra obsługa zamówienia, ceny też bardzo konkurencyjne. Wszystko zgodnie z opisem i umową.

 150. 5 out of 5

  :

  Polecam! Wszytko ok. Po 3 dnich od zakupu styropian byl juz dostarczony.dobra komunikacja z firmą i kierowca.

 151. 5 out of 5

  :

  FIRMA MOŻE BYĆ WZOREM DLA INNYCH. ZAMÓWIONY STYROPIAN, KLEJ, SIATKA. WSZYSTKO ŁĄCZNIE Z DOSTAWĄ SPRAWNIE ZORGANIZOWANE I NAWET GDY SAM POMIESZAŁEM TROCHĘ ZAMÓWIENIE, PANI KAROLINA CHĘTNIE POMOGŁA WYPROSTOWAĆ TEMAT. WYKONAWCA OCIEPLENIA POTWIERDZIŁ BARDZO DOBRĄ JAKOŚĆ TOWARU. BARDZO POLECAM FIRMĘ. LELICE GMINA GOZDOWO MAZOWIECKIE

 152. 5 out of 5

  :

  Dla mnie bomba – szybko, tanio i na temat. Polecam!

 153. 5 out of 5

  :

  Dostawa i kontakt telefoniczny lub mailowy OK kiedy nie dzwoniłem to pani odbierał wszystko podane jak na tacy

 154. 5 out of 5

  :

  Wszystko odbyło się sprawnie. Dobry kontakt mailowy oraz telefoniczny. Polecam.

 155. 5 out of 5

  :

  Zamówienie zrealizowane bardzo sprawnie i co najważniejsze terminowo. Kontakt z firmą wprost wzorcowy. Życzę sobie i wszystkim budującym takiej współpracy ze wszystkimi firmami. Polecam.

 156. 5 out of 5

  :

  Brałem pod uwagę dwóch dystrybutorów Swisspor. Godnym zaufania okazał się jedynie Lingo. Tutaj bez trudu przed zakupem wykonałem kilka telefonów i za każdym razem udzielono mi informacji jakich potrzebowałem. Nie zbywano mnie mailem itp. Za jednym razem z sąsiadem kupiliśmy więc w Lingo styropian na dwa domy. Kontakt i logistyka doskonała. Transport zgodnie z planem, rozładunek na spokojnie bez pośpiechu ze strony kierowcy. Szczerze polecam, dziękuje, pozdrawiam.

 157. 5 out of 5

  :

  Witam wszystko ok, Jakość bez zarzutu.Styropian już na ścianie Polecam

 158. 5 out of 5

  :

  Kontakt ze sprzedającym na najwyższym poziomie. czas dostawy, termin, stan zamówienia – wszystko się zgadzało. Gorąco polecam!

 159. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobra i szybka obsługa. Materiał dotarł szybciej niż się spodziewałem. PS. Najbardziej podoba mi się oryginalny komunikat na elektronicznej sekretarce – Prosimy nie zostawiać wiadomości. Kradnę ideę na mój własny telefon.

 160. 4 out of 5

  :

  Zakupiłem Swisspor Lambda 0.32 fasada, towar w porządku, kontakt z klientem bardzo sprawny, transport o czasie… kierowca dziadzio stwierdził, że nie wjedzie. Po moich namowach uwierzył w swoje możliwości i zatańczył zestawem przed moim domem. Skończyło się szczęśliwie:D dzięki!

 161. 5 out of 5

  :

  Polecam gorąco. Miły kontakt, konkretne podejście do klienta. Styropian dostarczono na czas !!! Ceny również nam się podobają!!! Pozdrawiam całą ekipę ! Byle więcej takich sprzedających. Na podłogi wybrałam EPS 80 038 także ze Swisspora.

 162. 5 out of 5

  :

  Pięć gwiazdek za współpracę,solidnie,fachowo cena również bardzo dobra. Polecam.

 163. 5 out of 5

  :

  Zamówienie z dostawą do Gliwic dotarło na czas. Transakcja przebiegła bezproblemowo. Polecam!

 164. 5 out of 5

  :

  agatha z wiednia 24.10.2018 powiem tak szybko solidnie bezproblemowo oby tak dzialaly wszystkie firmy polecam jak dla mnie to 6* gwiazdek

 165. 5 out of 5

  :

  Powiem tak:
  Kontakt ze sklepem na 5 gwiazd
  zgodność towaru z zamówieniem na 5 gwiazd
  Realizacja zamówienia na 5 gwiazd. Tyle. Zróbcie tu zakupy i sie nie bójcie o nic!

 166. 5 out of 5

  :

  Bardzo miło i sprawnie poszło całe Zamówienie .Polecam bardzo .Bystra Małopolskie

 167. 4 out of 5

  :

  Cena – w porządku, towar – w porządku, czas realizacji w porządku, jedyne zastrzeżenia jakie moge mieć to takie, że dostałem SMS z informacją, że dostawa będzie kolejnego dnia o godzinie 18:20 dnia poprzedzającego, bez określenia szacunkowo godzin dostawy, przecież to nie paczka a 230 paczek, trzeba zorganizować ludzi do rozładunku itd…

 168. 5 out of 5

  :

  Transakcja przebiegła sprawnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobra i pomocna obsługa. Polecam

 169. 5 out of 5

  :

  Towar zgodny z zamowieniem. Bardzo dobry kontakt jak i cała obsługa zamowienia. Kierowca bardzo pomocny przy rozładunku. Polecam.

 170. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem styropian Swisspor Lambda Plus 0.32 i otrzymałem go w kilka dni. Bardzo spodobały mi się zautomatyzowane informacje przesyłane na maila i telefoniczne powiadomienie o terminie dostawy. Zamówione ilości styropianu były zgodne. Jedynym minusem było pomieszanie grubości, co zmusiło mnie do szukania paczek, ale do towaru i obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń. Zdecydowanie poleciłbym Firmę wszystkim poszukującym styropianu w rozsądnej cenie i tym, dla których liczy się dobry kontakt i sprawna obsługa.

 171. 5 out of 5

  :

  Zakupiony styropian Swisspor Lambda Plus 0.32 Styropian bardzo dobrej jakosci, brak uwag. Bardzo dobry kontakt z kierowca dostarczajacym towar. No i cena bardzo dobra
  Polecam zakup w hurtowniastyropianu.pl

 172. 5 out of 5

  :

  Styropian najwyższej jakości, nie ma się do czego przyczepić 🙂 Zamówienie zostało zrealizowane bez najmniejszych problemów i opóźnień, kierowca pomógł rozładować towar 🙂
  Szczerze polecam firmę PHU Lingo, uczciwy kontrahent z którym warto współpracować !!!! Będę polecał każdemu kto będzie szukał super styropianu w najlepszych cenach 🙂

 173. 5 out of 5

  :

  Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Styropian bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie.
  Obsługa na wysokim poziomie .Polecam.

 174. 5 out of 5

  :

  Wszystko zgodne z opisem, dostawa terminowa, super kontakt. Naprawdę polecam.

 175. 5 out of 5

  :

  Cały proces zakupu bez zarzutu, od zamówienia do dostawy. Dostawa terminowa, po powiadomieniu dzień wcześniej. Bardzo dobry kontakt z sympatycznym kierowcą. Serdecznie polecamy zakup w tym sklepie!!!

 176. 5 out of 5

  :

  Firma godna polecenia! Bardzo dobry kontakt z Właścicielem i kierowcą!
  Transakcja bez przeszkód, zgodnie z deklaracją. Jakość bez zarzutu. Co więcej udało się bez problemu dogadać
  co do konkretnego terminu dostawy do Bytomia.
  Polecam firmę Lingo.

 177. 5 out of 5

  :

  bardzo szybka obsługa, bez żadnych problemów, dostawa w 7 dni. Gorąco polecam. Natomiast styropian jeszcze w paczkach ale sądząc po marce nie powinno być problemów.

 178. 4 out of 5

  :

  Zamówienie zrealizowane wzorowo, tylko polecać.

  Natomiast styropian nie zawsze trzyma wymiary. Zdarzają się płyty które mają 15cm po bokach, a na środku 14,7 co przy klejeniu na grzebień dodaje pracy.
  Również boki nie są idealne, trzeba niekiedy przeszlifować, aby równo dolegały do siebie i nie było szpar. Oczywiście nie wszystkie, zależy od paczki. Dodam, że składowane pod dachem.

 179. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt, szybka, sprawna dostawa zgodnie z zamówieniem. Polecam i
  pozdrawiam.

 180. 5 out of 5

  :

  Wszystko super
  Cena najlepsza na rynku
  Towar bez zastrzeżeń
  Kierowca pomógł w rozładunku
  Firma godna polecenia
  Pozdrawiam

 181. 5 out of 5

  :

  Bardzo konkretna i rzetelna firma, która dodatkowo wyróżnia się przystępną ceną. Pracownicy/właściciele profesjonalnie odpowiedzą na każde pytanie i dodatkowo pomogą/doradzą. Sam proces złożenia zamówienia jest prosty. Dostawa do Nowej Dęby (woj. podkarpackie) bez problemowa, czekałam chyba 3 dni. Transport bez problemów, sam kierowca wyróżnił się uprzejmością i bardzo miłym sposobem bycia, bez problemu kontaktowaliśmy się telefonicznie, dodatkowo podał konkretne widełki czasowe kiedy można się go spodziewać. Jakość styropianu jak najbardziej zgodna z opisem. Naprawdę godna polecenia firma 🙂

 182. 5 out of 5

  :

  Super Polecam szybko tanio terminowo………… jakość OK zgodna z zamówieniem polecam

 183. 5 out of 5

  :

  Miła obsługa i szybka realizacja. Polecam.

 184. 5 out of 5

  :

  Szybka i sprawna obsługa! Towar najwyższej jakości w najlepszej cenie! Polecam!

 185. 5 out of 5

  :

  Polecam zamówienie zrealizowane miła i fachowa obsługa ,bardzo dobry kontakt z firma jak i kierowcą . Bardzo dziękuje:)

 186. 5 out of 5

  :

  Zamówienie zrealizowane bez przeszkód, zgodnie z deklaracją. Jakość bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt i rzetelne informacje. Kontakt z kierowcą bardzo dobry. Polecam firmę PHU Lingo

 187. 5 out of 5

  :

  Realizacja zamówienia szybko i terminowo. Kierowca sympatyczny. Styropian dobrej jakości, nie widać uszkodzeń mechanicznych. polecam

 188. 5 out of 5

  :

  Zamówiony towar zgodny z opisem, miła obsługa i rzetelne doradztwo, polecam i pozdrawiam.

 189. 5 out of 5

  :

  Produkt zgodny z oczekiwanym szybka dostawa profesjonalne podejście w każdym aspekcie polecam każdemu komu zależy na dobrej jakości i rzetelnej obsłudze klienta.

 190. 5 out of 5

  :

  . Bardzo dobre ceny, bardzo dobry kontakt, bardzo fachowa i szybka obsługa. Jeżeli inne firmy działały by w podobny sposób , bylibyśmy samymi zadowolonymi klientami.Kierowca dostarczający towar naprawdę porządny gość.

 191. 5 out of 5

  :

  Jesteśmy bardo zadowoleni z obsługi.Zamówiony towar został dostarczony według naszych uzgodnień co do godziny i daty dostarczenia. Jakość styropianu bardzo dobra, oby więcej takich rzetelnych i solidnych Firm.

 192. 5 out of 5

  :

  Super firma mila obsluga.dostawa jak w ustaleniach.oby wszystkie firmy tak mialy

 193. 5 out of 5

  :

  Firma Bardzo rzetelna, Obsługa pełen profesjonalizm, wszystko zgodnie z ustaleniami,

 194. 5 out of 5

  :

  Wszystko w jak najlepszym porządku styropianu zgodnie z zamówieniem polecam

 195. 5 out of 5

  :

  Towar dostarczony zgodnie z umową ,wszystko w porządku polecam .

 196. 5 out of 5

  :

  Towar bez zarzutu a obsługa na najwyższym poziomie.
  Firma godna polecenia

 197. 5 out of 5

  :

  Jak najbardziej polecam.:)

  Zamówienie zgodne z opisem. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, bardzo dobry kontakt, świetna jakość styropianu w świetnej cenie! Szybka dostawa i bardzo miła obsługa.

 198. 5 out of 5

  :

  Podczas zakupu miałem kilka wymagań np. terminu dostawy, grubości płyt (170 mm) itp. Wszystko poszło zgodnie z planem :-). Współpraca b.dobra – polecam.

 199. 5 out of 5

  :

  Informacja, cena, terminowość – wszystko super. Polecam. Sławek (Jelenia Góra)

 200. 5 out of 5

  :

  Polecam.Zamowilem 95 paczek styropianu,towar bardzo dobry.Obsługa zamowienia super dostawa na czas.Kierowca pomogl przy rozladunku.Firma godna polecenia.Pozdrawiam.

 201. 5 out of 5

  :

  Zdecydowanie polecam – wszystko “zagrało” idealnie.
  Nigdzie nie dostałem lepszej ceny na ten styropian.
  Kontakt rewelacyjny – zarówno mailowy, jak też telefoniczny.
  Realizacja bezproblemowa.

 202. 5 out of 5

  :

  Wszystko zgodnie z oczekiwaniem, polecam firmę

 203. 5 out of 5

  :

  Witam,
  bez niespodzianek… czyli super zadowolony:) Wysoko postawiona poprzeczka na podstawie komentarzy innych użytkowników idzie jeszcze wyżej:) Wszystko jak należy, ograniczenia odnośnie dojazdu do nieruchomości sprawnie przekazane do producenta. Cieszę się że mam swisspor’a w swoim domku a nie jakiś “noname” styropian. Miód malina:) Na podłogę pod ogrzewanie wybrałem Swisspor EPS 100.

 204. 5 out of 5

  :

  Zamówiony styropian jest zgodny z opisem. Obsługa Klienta, szybka, rzetelna i miła.
  Zakup ekspresowy. Wysyłka ekspresowa – prośba odnośnie dostawy została spełniona. A nawet lepiej – kierowca dostarczył nawet wcześniej 🙂
  POLECAM NA 1000 %

 205. 5 out of 5

  :

  Zamówienie ok

 206. 5 out of 5

  :

  Polecam bardzo rzetelna miła i konkretną obsługa

 207. 5 out of 5

  :

  Również polecam firmę, oferowany towar i… faktycznie Pani po drugiej stronie telefonu ma cudowny głos…

 208. 5 out of 5

  :

  Polecam.Zamowilem 140 paczek styropianu,towar bardzo dobry.Obsługa zamowienia super dostawa na czas.Kierowca pomogl przy rozladunku.Firma godna polecenia.Pozdrawiam.

 209. 5 out of 5

  :

  Sprawnie i szybko. POLECAM

 210. 5 out of 5

  :

  Zakupiłem w phu LINGO styropian grafitowy za ok.10tyś zł. Zawsze, gdy zamawiam coś on-line i płacę z góry mam małe obawy, czy towar dotrze na budowę. W tym przypadku zupełnie niepotrzebnie. Od już atrakcyjnej ceny ze strony internetowej dostałem dodatkowy upust. Kontakt telefoniczny bardzo rzeczowy a e-mail wręcz błyskawiczny. Termin dostawy jak w opisie (i tak szybciej niż sądziłem). Po prostu profesjonaliści. Polecam!

 211. 5 out of 5

  :

  Najlepsze ceny na rynku i bardzo dobry kontakt.
  Towar w najlepszym porządku.

 212. 5 out of 5

  :

  Sprawnie i szybko.Firma godna polecenia. POLECAM

 213. 5 out of 5

  :

  Polecam jak najbardziej. Wszystko w jak najlepszym porządku. Materiał, kontakt,transport, terminowość na najwyższym poziomie. Jak najwięcej takich firm. Polecam.

 214. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem 190 paczek styropianu. Wszystko zgodnie z opisem. Polecam.

 215. 5 out of 5

  :

  zamówiony towar dostalem bkyskawicznie i oczywiscie taki jaki zamawiałem , firme gorąco polecam

 216. 5 out of 5

  :

  Biznes z tą firmą to czysta przyjemność. Przez budowę domu każdy ma zszargane nerwy. Super kontakt (Pani po drugiej stronie telefonu ma cudowny miły głos. Pozdrawiam) transport tak jak było ustalone. Dziękuję jeszcze raz 😉

 217. 5 out of 5

  :

  Polecam szybko i skutecznie

 218. 5 out of 5

  :

  Wszystko w porządku. Styropian bardzo dobry i w niskiej cenie. Towar dostarczony w terminie.

 219. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok. Obsługa zamówienia z dostawa bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami Polecam firmę PHU Lingo, właściciela tego sklepu

 220. 5 out of 5

  :

  Polecam

 221. 5 out of 5

  :

  Obsługa zamówienia w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym. Dostawa zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zamówiłam 135 paczek 20 cm. Kierowca pomógł przy rozładunku. Towar bardzo dobry. Polecam.

 222. 5 out of 5

  :

  Poleca !

  Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, szybka realizacja zamówienia.

 223. 5 out of 5

  :

  Polecam. Termin realizacji jak w opisie, więc trzeba założyć 10 dni roboczych. Towar najwyższej jakości. Bardzo dobry kontakt. Kierowca pomógł przy rozładunku.

 224. 5 out of 5

  :

  Serdecznie Polecam.

  Bardzo dobre ceny, szybki czas dostawy. W razie jakich kolwiek pytań można uzyskać rzetelnej informacji.

  Pozdrawiam,

 225. 5 out of 5

  :

  Polecam, styropian pierwszej klasy! Dostawa i kontakt to samo!

 226. 5 out of 5

  :

  Obsługa klienta na najwyzszym poziomie, świetna jakość styropianu w świetnej cenie! Polecam wszystkim hurtowniastyropianu.pl !!

 227. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry styropian w świetnej cenie. Znakomity zakup.

 228. 5 out of 5

  :

  Polecam Serdecznie
  Konkurencyjna cena i szybka dostawa. Myślę, że jeszcze skorzystamy z Państwa usług na resztę materiałów. Oczywiścię liczę na fajne rabaty ? ppzdrawiam

 229. 5 out of 5

  :

  Wybrałem wersję z frezem o grubości 15 cm na 250m2, czyli 130 paczek do tego 96 worków kleju, 300m2 siatki oraz tynk silikonowy z dostawą gratis do Włocławka. Miła i fachowa obsługa sklepu, bardzo dobra cena zakupu, materiały bardzo dobrej jakości. Polecam!

 230. 5 out of 5

  :

  Szybka dostawa, dobry kontakt, dobra cena, profesjonalny transport Polecam

 231. 5 out of 5

  :

  Sprawnie i szybko, profesjonalne załatwienie zamówienia i szybka dostawa .Polecam

 232. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobra jakość w niskiej cenie. Szybka dostawa. Polecam

 233. 5 out of 5

  :

  Podejscie do klienta na najwyzszym poziomie. Informacja z wyprzedzeniem o dostawie co jest plusem. Styropianu jeszcze nie mam polozonego wiec nie napisze narazie o nim. Niemniej hurtowia bez zarzutu i z czystym sumieniem polecam z uwagi na ludzkie podejscie, kontakt i szybkosc realizacji.

 234. 5 out of 5

  :

  Towar bez zarzutu a obsługa na najwyższym poziomie.
  Gorąco polecam!

 235. 5 out of 5

  :

  Sprawnie i szybko, profesjonalne załatwienie zamówienia i szybka dostawa .Polecam

 236. 5 out of 5

  :

  Wszystko w najlepszym porządku. Jakość styropianu super, a kontakt ze sprzedającym na najwyższym poziomie. Bardzo gorąco polecam!

 237. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt, terminowa dostawa, towar najwyższej jakości, najlepsza cena, fachowa porada.
  Zdecydowanie POLECAM hurtowniastyropianu.pl

 238. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt, szybka, sprawna dostawa pod Warszawę, zgodnie z zamówieniem. Zdecydowanie polecam.
  Pozdrawiam
  Przemek

 239. 5 out of 5

  :

  Piszę w tym miejscu jako, że kupiłem m.innymi ten styropian.
  Towar ( kupiłem trzy rodzaje styropianu) pierwsza klasa do tego ceny bardzo konkurencyjne.
  Na dostawie styropianu elewacyjnego i na posadzki dom 350m2 zaoszczędziłem około 3000 zł w porównaniu z miejscowymi hurtowniami budowlanymi. Dostawa szybko i bez problemów.
  Kontakt ze sprzedającym doskonały.

 240. 5 out of 5

  :

  Firma godna polecenia! Bardzo dobry kontakt z Właścicielem i kierowcą! Towar bardzo dobrej jakości! Świetna cena! Szybka realizacja! POLECAM!!!

 241. 5 out of 5

  :

  Transakcja bez przeszkód, zgodnie z deklaracją. Jakość bez zarzutu. Co więcej udało się bez problemu dogadać i zamówić styropian na miesiąc przed planowaną dostawą.

 242. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok, zgodnie w umową

 243. 5 out of 5

  :

  Towar i obsługa OK

 244. 5 out of 5

  :

  Transakcja udana jestem bardzo zadowolony z towaru jest naprawdę dobrej jakości i kontakt z właścicielem hurtowni jest na wysokim poziomie udziela wszelkim wskazówek i porad.

 245. 5 out of 5

  :

  Towar bardzo dobrej jakości zgodny z zamówieniem. Polecam hurtowniastyropianu.pl

 246. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem 111 paczek styropianu 15 cm z frezem, towar był już u mnie po dwóch dniach od wpłaty z czego jestem zadowolony.

  Polecam firmę PHU Lingo, właściciela tego sklepu – dobry kontakt.
  Pozdrawiam z Lipna 🙂

 247. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok. Obsługa zamówienia z dostawa do Rzeszowa bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami. Jakość styropianu bardzo dobra.

Dodaj opinię

Możesz lubić także…

 • Swisspor Lambda Max Fasada styropian grafitowy 031

  Swisspor Lambda Max Fasada styropian grafitowy 031
  5.00

  Swisspor Lambda Max fasada 031. W promocyjnej cenie przy zamówieniu co najmniej 85 paczek z dostawą gratis. W paczce znajduje się 0,3 m3 styropianu grafitowego o dowolnie wybranej standardowej grubości czyli 10 cm (3m2) | 12 cm (2,5m2) | 15 cm (2m2) lub 20 cm (1,5m2). Wpisz sumę potrzebnych opakowań mogą być różnej grubości. Rozpiszesz je później w okienku uwagi do zamówienia.

  Cena 69,00 zł brutto/op

  Cena 54,24 zł brutto/op

  op. to 0,3 m3

  min. 85 op.

  Ilość [op]

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje doradca z uprawnieniami budowlanymi oraz wieloletnim doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Doradca optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek (różnych grubości), co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja