swisspor lambda plus fasada
stare opakowanie Swisspor Lambda Plus Fasada 032

Swisspor Lambda plus fasada 032 styropian grafitowy

4.97 out of 5
(101 opinii klienta)

Cena 67,00 zł brutto/op

Cena 50,18 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 80 op.

Opis produktu

Styropian grafitowy Swisspor Lambda Plus Fasada 032. Cena dotyczy jednego opakowania przy zakupie przynajmniej 80 paczek. Produkt przeznaczony do ocieplania elewacji zewnętrznych budynków w promocji już 3 rok z rzędu. Tym samym firma Swisspor stała się liderem w segmencie styropianów grafitowych w Polsce.  Doskonała lambda na poziomie 0,032 oraz rewelacyjna wartość plasują te płyty styropianowe na wysokim miejscu w kategorii jakość/cena. Wyjątkowe parametry styropian ten zawdzięcza dodawanemu  do produkcji polistyrenowi z zawartością grafitu, który nadaje płytom grafitowy kolor oraz jedną z najlepszych izolacyjności na rynku w Polsce. Popularne grubości to 10 | 12| 15 i 20 cm oraz 2 | 3 | 4 i 5 cm na szpalety.

Swisspor Lambda Plus Fasada 032 cena

Cena styropianu grafitowego jak zwykle u nas non stop jest w tym roku niższa nawet od styropianów białych EPS 038. Do tego dostawa wychodzi gratis przy spełnieniu minimum logistycznego. Proszę pamiętać, rozładunek zamawiający organizuje we własnym zakresie. Płatność za styropiany Swisspor dokonujemy tylko przedpłatą po dokonaniu zamówienia przez panel sklepu internetowego. Hurtownia Styropianu PL jest autoryzowanym sklepem internetowym producenta Swisspor Polska Sp. z o.o.

Swisspor Lambda Plus Fasada posiada najkorzystniejszy stosunek ceny do lambdy przy spełnieniu normy ( zgodnie z EN 13163 ) oraz deklaracją producenta parametry techniczne i fizyczne przyjmują parametry: T[1]-L[2]-W[2]-Sb[5]-P[5]-[BS75]-DS(N)[2]-[DS70][2]-[TR80] , tak, tak firma Swisspor deklaruje takie same właściwości tego styropianu jak Termo Organika Termonium Fasada 032 , która to jest znacznie droższa , co daje przy zakupie Swisspor Lambda Plus na domku o powierzchni 200 m2 i grubości płyt 15 cm ( razem 30 m3 ) oszczędności w wysokości ok. 500 zł, to dwie rolki siatki za darmo. HIT.

Tak firma Swisspor walczy o rynek styropianów grafitowych w Polsce. Zyskuje klient. Klient rządzi 🙂

Oczywiście będziemy czuwać nad jakością tego styropianu. Opinie proszę zamieszczać dopiero po wykonaniu prac.

Wytyczne dla wykonawców

Podczas prowadzenia prac ociepleniowych temperatura zewnętrzna powietrza, podłoża i materiału wbudowywanego nie może wynosić mniej niż +5°C i nie więcej niż + 25°C. Podczas robót materiał nie może być wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Jako osłony przed promieniami słonecznymi można przykładowo użyć siatek na rusztowania. Przed nałożeniem kleju płytę należy zrysować np. papierem ściernym w celu uzyskania lepszej przyczepności.

Klej najlepiej elastyczny,  wzmocniony włóknem szklanym, do styropianu grafitowego należy nakładać na powierzchnię płyty po jej obwodzie plus kilka placków wewnątrz. Tak aby powierzchnia kleju zajmowała 60% powierzchni płyty. Zużycie kleju cementowego do przyklejenia to min. 6 kg na m2 a do zatopienia siatki 4 kg/m2.

Kołkowanie z frezem i zaślepkami. W pustakach ceramicznych kołek z dłuższą strefą rozporu z trzpieniem wzmocnionym poliamidem (grafitowy). Długość zakotwienia co najmniej 8 cm. Długość wywierconego otworu ok. o 2 cm większa.

Siatka do warstwy nośnej (zbrojonej) powinna posiadać gramaturę nie mniej i nie więcej jak 160 g/m2. Najlepsza jest 160, pomarańczowa o oczkach 3,5 – 4 mm.

Zapytaj o cenę kleju, siatki i innych materiałów, powiadomimy  aktualnych promocjach.

Inne produkty

Polecamy inne styropiany grafitowe marki Swisspor, o lepszych parametrach cieplnych i wytrzymałościowych, są znacznie droższe. Jeśli chce się osiągnąć lambdę na poziomie 031 trzeba użyć do produkcji znacznie więcej  materiału. Uzyskanie lambdy na poziomie 0,030 to aż o 5 kg więcej surowca grafitowego i jeszcze większy reżim technologiczny. Cena EPS 031 jest zatem wyższa o ok. 60 zł/m3 a EPS 030 aż o 120 zł/m3. Taka technologia stąd różnice cenowe i większe wytrzymałości na ściskanie, rozrywanie czy też zginanie.

Lambda White Fasada – produkt Lambda Max wykończony białą, grubą ok. 5 mm, twardszą warstwą refleksyjną.

Lambda Max Fasada – flagowy produkt o lambdzie 031, produkowany już 20 lat w Polsce, aż o 20 kPa większa wytrzymałość na zginanie w porównaniu do Lambdy Plus Fasady przekłada się na fizyczne odczucie większej twardości.

Gdy nie chcesz zastosować styropianu grafitowego możesz wybrać jeden z lepszych białych produktów. Najczęściej w tym przypadku wybierane są w zależności od terenu Polski np. Sempre Term EPS 038 (najsolidniejszy wg badań styropian na Śląsku), Austrotherm Super Fasada 038 (najpopularniejszy w Małopolsce) oraz Termo Organika Gold Fasada 038 (najczęściej wybierany na Mazowszu).

Badania GUNB 2016

Po serii badań i bardzo dobrych wynikach Swisspor decyduje się zakwalifikować produkt Swisspor Plus fasada 032 pod linię produktów LAMBDA. Do pierwszej ligi produktów z EPS w Polsce. Produkt ten jest w 2018 roku najczęściej wybieranym styropianem grafitowym w Polsce.

Deklaracja właściwości użytkowych .

101 opinii dla Swisspor Lambda plus fasada 032 styropian grafitowy

 1. 5 out of 5

  :

  Profesjonalne podejście do klienta.Pełne wyczerpujące temat odpowiedzi na każde pytanie dotyczące kwestii technicznych.Materiały otrzymałem przed czasem .Dla mnie hurtownie stacjonarne to strata czasu i pieniędzy. Jestem budowlańcem mam mało czasu na zwiedzanie hurtowni i proszenie o dobrą cenę. W HURTOWNI STYROPIANU LINGO załatwiam prawie wszystko przez telefon.POLECAM ZDECYDOWANIE!!!!

 2. 5 out of 5

  :

  Kolejne zamówienie, kolejne zadowolenie!!! Sprawna i co ważne przemiła obsługa to ogromny atut tej firmy!
  Dostawa zrealizowana terminowo, a styropian bardzo dobrej jakości. W 100% polecam!!!

 3. 5 out of 5

  :

  Polecam firmę Lingo. Bardzo dobra obsługa zamówienia, ceny też bardzo konkurencyjne. Wszystko zgodnie z opisem i umową.

 4. 5 out of 5

  :

  Polecam! Wszytko ok. Po 3 dnich od zakupu styropian byl juz dostarczony.dobra komunikacja z firmą i kierowca.

 5. 5 out of 5

  :

  FIRMA MOŻE BYĆ WZOREM DLA INNYCH. ZAMÓWIONY STYROPIAN, KLEJ, SIATKA. WSZYSTKO ŁĄCZNIE Z DOSTAWĄ SPRAWNIE ZORGANIZOWANE I NAWET GDY SAM POMIESZAŁEM TROCHĘ ZAMÓWIENIE, PANI KAROLINA CHĘTNIE POMOGŁA WYPROSTOWAĆ TEMAT. WYKONAWCA OCIEPLENIA POTWIERDZIŁ BARDZO DOBRĄ JAKOŚĆ TOWARU. BARDZO POLECAM FIRMĘ. LELICE GMINA GOZDOWO MAZOWIECKIE

 6. 5 out of 5

  :

  Dla mnie bomba – szybko, tanio i na temat. Polecam!

 7. 5 out of 5

  :

  Dostawa i kontakt telefoniczny lub mailowy OK kiedy nie dzwoniłem to pani odbierał wszystko podane jak na tacy

 8. 5 out of 5

  :

  Wszystko odbyło się sprawnie. Dobry kontakt mailowy oraz telefoniczny. Polecam.

 9. 5 out of 5

  :

  Zamówienie zrealizowane bardzo sprawnie i co najważniejsze terminowo. Kontakt z firmą wprost wzorcowy. Życzę sobie i wszystkim budującym takiej współpracy ze wszystkimi firmami. Polecam.

 10. 5 out of 5

  :

  Brałem pod uwagę dwóch dystrybutorów Swisspor. Godnym zaufania okazał się jedynie Lingo. Tutaj bez trudu przed zakupem wykonałem kilka telefonów i za każdym razem udzielono mi informacji jakich potrzebowałem. Nie zbywano mnie mailem itp. Za jednym razem z sąsiadem kupiliśmy więc w Lingo styropian na dwa domy. Kontakt i logistyka doskonała. Transport zgodnie z planem, rozładunek na spokojnie bez pośpiechu ze strony kierowcy. Szczerze polecam, dziękuje, pozdrawiam.

 11. 5 out of 5

  :

  Witam wszystko ok, Jakość bez zarzutu.Styropian już na ścianie Polecam

 12. 5 out of 5

  :

  Kontakt ze sprzedającym na najwyższym poziomie. czas dostawy, termin, stan zamówienia – wszystko się zgadzało. Gorąco polecam!

 13. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobra i szybka obsługa. Materiał dotarł szybciej niż się spodziewałem. PS. Najbardziej podoba mi się oryginalny komunikat na elektronicznej sekretarce – Prosimy nie zostawiać wiadomości. Kradnę ideę na mój własny telefon.

 14. 4 out of 5

  :

  Zakupiłem Swisspor Lambda 0.32 fasada, towar w porządku, kontakt z klientem bardzo sprawny, transport o czasie… kierowca dziadzio stwierdził, że nie wjedzie. Po moich namowach uwierzył w swoje możliwości i zatańczył zestawem przed moim domem. Skończyło się szczęśliwie:D dzięki!

 15. 5 out of 5

  :

  Polecam gorąco. Miły kontakt, konkretne podejście do klienta. Styropian dostarczono na czas !!! Ceny również nam się podobają!!! Pozdrawiam całą ekipę ! Byle więcej takich sprzedających. Na podłogi wybrałam EPS 80 038 także ze Swisspora.

 16. 5 out of 5

  :

  Pięć gwiazdek za współpracę,solidnie,fachowo cena również bardzo dobra. Polecam.

 17. 5 out of 5

  :

  Zamówienie z dostawą do Gliwic dotarło na czas. Transakcja przebiegła bezproblemowo. Polecam!

 18. 5 out of 5

  :

  agatha z wiednia 24.10.2018 powiem tak szybko solidnie bezproblemowo oby tak dzialaly wszystkie firmy polecam jak dla mnie to 6* gwiazdek

 19. 5 out of 5

  :

  Powiem tak:
  Kontakt ze sklepem na 5 gwiazd
  zgodność towaru z zamówieniem na 5 gwiazd
  Realizacja zamówienia na 5 gwiazd. Tyle. Zróbcie tu zakupy i sie nie bójcie o nic!

 20. 5 out of 5

  :

  Bardzo miło i sprawnie poszło całe Zamówienie .Polecam bardzo .Bystra Małopolskie

 21. 4 out of 5

  :

  Cena – w porządku, towar – w porządku, czas realizacji w porządku, jedyne zastrzeżenia jakie moge mieć to takie, że dostałem SMS z informacją, że dostawa będzie kolejnego dnia o godzinie 18:20 dnia poprzedzającego, bez określenia szacunkowo godzin dostawy, przecież to nie paczka a 230 paczek, trzeba zorganizować ludzi do rozładunku itd…

  • :

   Rzeczywiście był taki jeden dzień, w którym klienci otrzymali informację w późnych godzinach wieczornych. Niestety doszło do awarii serwera pocztowego. Po otrzymaniu telefonu do kierowcy proszę od razu z nim się skontaktować i ustalić godzinę przyjazdu.

 22. 5 out of 5

  :

  Transakcja przebiegła sprawnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobra i pomocna obsługa. Polecam

 23. 5 out of 5

  :

  Towar zgodny z zamowieniem. Bardzo dobry kontakt jak i cała obsługa zamowienia. Kierowca bardzo pomocny przy rozładunku. Polecam.

 24. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem styropian Swisspor Lambda Plus 0.32 i otrzymałem go w kilka dni. Bardzo spodobały mi się zautomatyzowane informacje przesyłane na maila i telefoniczne powiadomienie o terminie dostawy. Zamówione ilości styropianu były zgodne. Jedynym minusem było pomieszanie grubości, co zmusiło mnie do szukania paczek, ale do towaru i obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń. Zdecydowanie poleciłbym Firmę wszystkim poszukującym styropianu w rozsądnej cenie i tym, dla których liczy się dobry kontakt i sprawna obsługa.

 25. 5 out of 5

  :

  Zakupiony styropian Swisspor Lambda Plus 0.32 Styropian bardzo dobrej jakosci, brak uwag. Bardzo dobry kontakt z kierowca dostarczajacym towar. No i cena bardzo dobra
  Polecam zakup w hurtowniastyropianu.pl

 26. 5 out of 5

  :

  Styropian najwyższej jakości, nie ma się do czego przyczepić 🙂 Zamówienie zostało zrealizowane bez najmniejszych problemów i opóźnień, kierowca pomógł rozładować towar 🙂
  Szczerze polecam firmę PHU Lingo, uczciwy kontrahent z którym warto współpracować !!!! Będę polecał każdemu kto będzie szukał super styropianu w najlepszych cenach 🙂

 27. 5 out of 5

  :

  Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Styropian bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie.
  Obsługa na wysokim poziomie .Polecam.

 28. 5 out of 5

  :

  Wszystko zgodne z opisem, dostawa terminowa, super kontakt. Naprawdę polecam.

 29. 5 out of 5

  :

  Cały proces zakupu bez zarzutu, od zamówienia do dostawy. Dostawa terminowa, po powiadomieniu dzień wcześniej. Bardzo dobry kontakt z sympatycznym kierowcą. Serdecznie polecamy zakup w tym sklepie!!!

 30. 5 out of 5

  :

  Firma godna polecenia! Bardzo dobry kontakt z Właścicielem i kierowcą!
  Transakcja bez przeszkód, zgodnie z deklaracją. Jakość bez zarzutu. Co więcej udało się bez problemu dogadać
  co do konkretnego terminu dostawy do Bytomia.
  Polecam firmę Lingo.

 31. 5 out of 5

  :

  bardzo szybka obsługa, bez żadnych problemów, dostawa w 7 dni. Gorąco polecam. Natomiast styropian jeszcze w paczkach ale sądząc po marce nie powinno być problemów.

 32. 4 out of 5

  :

  Zamówienie zrealizowane wzorowo, tylko polecać.

  Natomiast styropian nie zawsze trzyma wymiary. Zdarzają się płyty które mają 15cm po bokach, a na środku 14,7 co przy klejeniu na grzebień dodaje pracy.
  Również boki nie są idealne, trzeba niekiedy przeszlifować, aby równo dolegały do siebie i nie było szpar. Oczywiście nie wszystkie, zależy od paczki. Dodam, że składowane pod dachem.

  • :

   Chciałbym nadmienić, że nigdy jeszcze nie odnotowaliśmy reklamacji na krzywe płyty w Swissporze. Tolerancja wymiarowa dla tego produktu wg deklaracji właściwości użytkowych producenta wynosi odpowiednio:
   – szerokość +- 2 mm;
   – grubość +- 1 mm;
   – długość +- 2 mm;
   – stabilność wymiarowa DS(70,-) <2%
   - płaskość +- 5 mm;
   Pana przypadek nie odbiega zatem od tych tolerancji.
   Należy pamiętać o tym, że jest to tylko styropian a nie zegarek Szwajcarski i przy zmianach temperatury może zmieniać wymiary.
   Dopiero po montażu na ścianie i zatopieniu siatki to właśnie siatka przenosi na siebie naprężenia od zmiany temperatury (optymalna jest 160 g/m2)
   Obecnie pora roku sprzyja tego typu problemom. Od maja do końca września zachęcamy do zakupów Lambdy White. Styropian ten po zgrzaniu białej warstwy jest szlifowany po bokach dlatego jego dokładność w praktyce jest jeszcze większa. Płyty te są odporne na nagrzewanie dzięki nacięciom stabilizującym. Polecam także solidniejszy produkt Lambdę Max 031, który to jednak powinien być osłaniany siatkami maskującymi.

 33. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt, szybka, sprawna dostawa zgodnie z zamówieniem. Polecam i
  pozdrawiam.

 34. 5 out of 5

  :

  Wszystko super
  Cena najlepsza na rynku
  Towar bez zastrzeżeń
  Kierowca pomógł w rozładunku
  Firma godna polecenia
  Pozdrawiam

 35. 5 out of 5

  :

  Bardzo konkretna i rzetelna firma, która dodatkowo wyróżnia się przystępną ceną. Pracownicy/właściciele profesjonalnie odpowiedzą na każde pytanie i dodatkowo pomogą/doradzą. Sam proces złożenia zamówienia jest prosty. Dostawa do Nowej Dęby (woj. podkarpackie) bez problemowa, czekałam chyba 3 dni. Transport bez problemów, sam kierowca wyróżnił się uprzejmością i bardzo miłym sposobem bycia, bez problemu kontaktowaliśmy się telefonicznie, dodatkowo podał konkretne widełki czasowe kiedy można się go spodziewać. Jakość styropianu jak najbardziej zgodna z opisem. Naprawdę godna polecenia firma 🙂

 36. 5 out of 5

  :

  Super Polecam szybko tanio terminowo………… jakość OK zgodna z zamówieniem polecam

 37. 5 out of 5

  :

  Miła obsługa i szybka realizacja. Polecam.

 38. 5 out of 5

  :

  Szybka i sprawna obsługa! Towar najwyższej jakości w najlepszej cenie! Polecam!

 39. 5 out of 5

  :

  Polecam zamówienie zrealizowane miła i fachowa obsługa ,bardzo dobry kontakt z firma jak i kierowcą . Bardzo dziękuje:)

 40. 5 out of 5

  :

  Zamówienie zrealizowane bez przeszkód, zgodnie z deklaracją. Jakość bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt i rzetelne informacje. Kontakt z kierowcą bardzo dobry. Polecam firmę PHU Lingo

 41. 5 out of 5

  :

  Realizacja zamówienia szybko i terminowo. Kierowca sympatyczny. Styropian dobrej jakości, nie widać uszkodzeń mechanicznych. polecam

 42. 5 out of 5

  :

  Zamówiony towar zgodny z opisem, miła obsługa i rzetelne doradztwo, polecam i pozdrawiam.

 43. 5 out of 5

  :

  Produkt zgodny z oczekiwanym szybka dostawa profesjonalne podejście w każdym aspekcie polecam każdemu komu zależy na dobrej jakości i rzetelnej obsłudze klienta.

 44. 5 out of 5

  :

  . Bardzo dobre ceny, bardzo dobry kontakt, bardzo fachowa i szybka obsługa. Jeżeli inne firmy działały by w podobny sposób , bylibyśmy samymi zadowolonymi klientami.Kierowca dostarczający towar naprawdę porządny gość.

 45. 5 out of 5

  :

  Jesteśmy bardo zadowoleni z obsługi.Zamówiony towar został dostarczony według naszych uzgodnień co do godziny i daty dostarczenia. Jakość styropianu bardzo dobra, oby więcej takich rzetelnych i solidnych Firm.

 46. 5 out of 5

  :

  Super firma mila obsluga.dostawa jak w ustaleniach.oby wszystkie firmy tak mialy

 47. 5 out of 5

  :

  Firma Bardzo rzetelna, Obsługa pełen profesjonalizm, wszystko zgodnie z ustaleniami,

 48. 5 out of 5

  :

  Wszystko w jak najlepszym porządku styropianu zgodnie z zamówieniem polecam

 49. 5 out of 5

  :

  Towar dostarczony zgodnie z umową ,wszystko w porządku polecam .

 50. 5 out of 5

  :

  Towar bez zarzutu a obsługa na najwyższym poziomie.
  Firma godna polecenia

 51. 5 out of 5

  :

  Jak najbardziej polecam.:)

  Zamówienie zgodne z opisem. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, bardzo dobry kontakt, świetna jakość styropianu w świetnej cenie! Szybka dostawa i bardzo miła obsługa.

 52. 5 out of 5

  :

  Podczas zakupu miałem kilka wymagań np. terminu dostawy, grubości płyt (170 mm) itp. Wszystko poszło zgodnie z planem :-). Współpraca b.dobra – polecam.

 53. 5 out of 5

  :

  Informacja, cena, terminowość – wszystko super. Polecam. Sławek (Jelenia Góra)

 54. 5 out of 5

  :

  Polecam.Zamowilem 95 paczek styropianu,towar bardzo dobry.Obsługa zamowienia super dostawa na czas.Kierowca pomogl przy rozladunku.Firma godna polecenia.Pozdrawiam.

 55. 5 out of 5

  :

  Zdecydowanie polecam – wszystko “zagrało” idealnie.
  Nigdzie nie dostałem lepszej ceny na ten styropian.
  Kontakt rewelacyjny – zarówno mailowy, jak też telefoniczny.
  Realizacja bezproblemowa.

 56. 5 out of 5

  :

  Wszystko zgodnie z oczekiwaniem, polecam firmę

 57. 5 out of 5

  :

  Witam,
  bez niespodzianek… czyli super zadowolony:) Wysoko postawiona poprzeczka na podstawie komentarzy innych użytkowników idzie jeszcze wyżej:) Wszystko jak należy, ograniczenia odnośnie dojazdu do nieruchomości sprawnie przekazane do producenta. Cieszę się że mam swisspor’a w swoim domku a nie jakiś “noname” styropian. Miód malina:) Na podłogę pod ogrzewanie wybrałem Swisspor EPS 100.

 58. 5 out of 5

  :

  Zamówiony styropian jest zgodny z opisem. Obsługa Klienta, szybka, rzetelna i miła.
  Zakup ekspresowy. Wysyłka ekspresowa – prośba odnośnie dostawy została spełniona. A nawet lepiej – kierowca dostarczył nawet wcześniej 🙂
  POLECAM NA 1000 %

 59. 5 out of 5

  :

  Zamówienie ok

 60. 5 out of 5

  :

  Polecam bardzo rzetelna miła i konkretną obsługa

  • :

   Dziękujemy wszystkim za wspaniałe opinie dotyczące naszego Biura Obsługi Klienta. Jednak czuwając cały czas nad jakością produktów, które Wam (drodzy klienci 🙂 oferujemy, prosimy do opinii załączać parę słów na temat otrzymanego styropianu, tak abyśmy wszyscy mieli pewność, że towar nie traci na swojej jakości. Nigdy nie odnotowaliśmy reklamacji na Lambdę Plus, to nie znaczy, że nie kontrolujemy jakości. Róbmy to jednak wspólnie. Towar ten produkowany jest w czterech zakładach firmy Swisspor: Pelplin, Międzyrzecz, Chrzanów i Janów Podlaski. Towar najczęściej dociera bezpośrednio z nich. Właściwości użytkowe oraz fabryki z którego wyjechały paczki oznaczone są na opakowaniu.

 61. 5 out of 5

  :

  Również polecam firmę, oferowany towar i… faktycznie Pani po drugiej stronie telefonu ma cudowny głos…

  • :

   Podziękowania od Pani Alicji :). Na prawdę miłe i pozytywne opinie dają nam dużo pozytywnej energii do pracy.

 62. 5 out of 5

  :

  Polecam.Zamowilem 140 paczek styropianu,towar bardzo dobry.Obsługa zamowienia super dostawa na czas.Kierowca pomogl przy rozladunku.Firma godna polecenia.Pozdrawiam.

  • :

   Dziękujemy za zaufanie i opinię.
   W tym momencie pozwolę sobie odpowiedzieć na jedno powtarzające się pytanie: czym różni się styropian grafitowy 032 od 031? Czy odczujemy różnicę na kosztach późniejszego ogrzewania?
   Przy grubościach powyżej 15 cm opór cieplny jaki będzie stawiał styropian z lambdą 032 i 031 jest bardzo podobny i ma znikomy wpływ na koszty ogrzewania.
   Styropian Lambda Plus 032 waży ok. 10% mniej niż Lambda Max 031 i ma o ok. 20 kPa mniejszą wytrzymałość na rozrywanie.
   Różnicę odczujemy, gdy płytę spróbujemy zniszczyć. Z lambdą 032 pójdzie nam trochę łatwiej. Czyli styropian 031 jest bardziej spójnym produktem, który zawiera w sobie więcej EPS.
   Czyli podsumowując EPS 032 to prawie najlepszy styropian grafitowy. Oczywiście solidniejszy jest 031 a najlepszy Lambda White.
   Mam nadzieję, że pomogłem.
   Miłego budowania w 2018 roku.
   Sezon uważam za otwarty 🙂

 63. 5 out of 5

  :

  Sprawnie i szybko. POLECAM

 64. 5 out of 5

  :

  Zakupiłem w phu LINGO styropian grafitowy za ok.10tyś zł. Zawsze, gdy zamawiam coś on-line i płacę z góry mam małe obawy, czy towar dotrze na budowę. W tym przypadku zupełnie niepotrzebnie. Od już atrakcyjnej ceny ze strony internetowej dostałem dodatkowy upust. Kontakt telefoniczny bardzo rzeczowy a e-mail wręcz błyskawiczny. Termin dostawy jak w opisie (i tak szybciej niż sądziłem). Po prostu profesjonaliści. Polecam!

 65. 5 out of 5

  :

  Najlepsze ceny na rynku i bardzo dobry kontakt.
  Towar w najlepszym porządku.

 66. 5 out of 5

  :

  Sprawnie i szybko.Firma godna polecenia. POLECAM

 67. 5 out of 5

  :

  Polecam jak najbardziej. Wszystko w jak najlepszym porządku. Materiał, kontakt,transport, terminowość na najwyższym poziomie. Jak najwięcej takich firm. Polecam.

 68. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem 190 paczek styropianu. Wszystko zgodnie z opisem. Polecam.

 69. 5 out of 5

  :

  zamówiony towar dostalem bkyskawicznie i oczywiscie taki jaki zamawiałem , firme gorąco polecam

 70. 5 out of 5

  :

  Biznes z tą firmą to czysta przyjemność. Przez budowę domu każdy ma zszargane nerwy. Super kontakt (Pani po drugiej stronie telefonu ma cudowny miły głos. Pozdrawiam) transport tak jak było ustalone. Dziękuję jeszcze raz 😉

 71. 5 out of 5

  :

  Polecam szybko i skutecznie

 72. 5 out of 5

  :

  Wszystko w porządku. Styropian bardzo dobry i w niskiej cenie. Towar dostarczony w terminie.

 73. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok. Obsługa zamówienia z dostawa bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami Polecam firmę PHU Lingo, właściciela tego sklepu

 74. 5 out of 5

  :

  Polecam

 75. 5 out of 5

  :

  Obsługa zamówienia w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym. Dostawa zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zamówiłam 135 paczek 20 cm. Kierowca pomógł przy rozładunku. Towar bardzo dobry. Polecam.

 76. 5 out of 5

  :

  Poleca !

  Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, szybka realizacja zamówienia.

 77. 5 out of 5

  :

  Polecam. Termin realizacji jak w opisie, więc trzeba założyć 10 dni roboczych. Towar najwyższej jakości. Bardzo dobry kontakt. Kierowca pomógł przy rozładunku.

 78. 5 out of 5

  :

  Serdecznie Polecam.

  Bardzo dobre ceny, szybki czas dostawy. W razie jakich kolwiek pytań można uzyskać rzetelnej informacji.

  Pozdrawiam,

 79. 5 out of 5

  :

  Polecam, styropian pierwszej klasy! Dostawa i kontakt to samo!

 80. 5 out of 5

  :

  Obsługa klienta na najwyzszym poziomie, świetna jakość styropianu w świetnej cenie! Polecam wszystkim hurtowniastyropianu.pl !!

 81. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry styropian w świetnej cenie. Znakomity zakup.

 82. 5 out of 5

  :

  Polecam Serdecznie
  Konkurencyjna cena i szybka dostawa. Myślę, że jeszcze skorzystamy z Państwa usług na resztę materiałów. Oczywiścię liczę na fajne rabaty ? ppzdrawiam

 83. 5 out of 5

  :

  Wybrałem wersję z frezem o grubości 15 cm na 250m2, czyli 130 paczek do tego 96 worków kleju, 300m2 siatki oraz tynk silikonowy z dostawą gratis do Włocławka. Miła i fachowa obsługa sklepu, bardzo dobra cena zakupu, materiały bardzo dobrej jakości. Polecam!

 84. 5 out of 5

  :

  Szybka dostawa, dobry kontakt, dobra cena, profesjonalny transport Polecam

 85. 5 out of 5

  :

  Sprawnie i szybko, profesjonalne załatwienie zamówienia i szybka dostawa .Polecam

  • :

   Dziękuję bardzo. Informacyjnie: w pełnym sezonie, czyli w miesiącach wrzesień – październik czas oczekiwania może wydłużyć się nawet do ok. 10 dni roboczych w zależności od miejsca dostawy. Obecny rok jest wyjątkowy jeśli chodzi o zmianę cen. Zimą styropian był nadzwyczaj drogi by na wiosnę i latem potanieć. W tym roku przeżywamy także wyjątkowo okresowe braki polistyrenu na rynku, co skutkowało kilkukrotnie wstrzymaniem przyjmowania zamówień przez producentów. Za kilka dni okaże się jakie ceny obowiązywać będą w październiku. Zapowiedziano podwyżki.

 86. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobra jakość w niskiej cenie. Szybka dostawa. Polecam

 87. 5 out of 5

  :

  Podejscie do klienta na najwyzszym poziomie. Informacja z wyprzedzeniem o dostawie co jest plusem. Styropianu jeszcze nie mam polozonego wiec nie napisze narazie o nim. Niemniej hurtowia bez zarzutu i z czystym sumieniem polecam z uwagi na ludzkie podejscie, kontakt i szybkosc realizacji.

 88. 5 out of 5

  :

  Towar bez zarzutu a obsługa na najwyższym poziomie.
  Gorąco polecam!

 89. 5 out of 5

  :

  Sprawnie i szybko, profesjonalne załatwienie zamówienia i szybka dostawa .Polecam

 90. 5 out of 5

  :

  Wszystko w najlepszym porządku. Jakość styropianu super, a kontakt ze sprzedającym na najwyższym poziomie. Bardzo gorąco polecam!

 91. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt, terminowa dostawa, towar najwyższej jakości, najlepsza cena, fachowa porada.
  Zdecydowanie POLECAM hurtowniastyropianu.pl

 92. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt, szybka, sprawna dostawa pod Warszawę, zgodnie z zamówieniem. Zdecydowanie polecam.
  Pozdrawiam
  Przemek

 93. 5 out of 5

  :

  Piszę w tym miejscu jako, że kupiłem m.innymi ten styropian.
  Towar ( kupiłem trzy rodzaje styropianu) pierwsza klasa do tego ceny bardzo konkurencyjne.
  Na dostawie styropianu elewacyjnego i na posadzki dom 350m2 zaoszczędziłem około 3000 zł w porównaniu z miejscowymi hurtowniami budowlanymi. Dostawa szybko i bez problemów.
  Kontakt ze sprzedającym doskonały.

 94. 5 out of 5

  :

  Firma godna polecenia! Bardzo dobry kontakt z Właścicielem i kierowcą! Towar bardzo dobrej jakości! Świetna cena! Szybka realizacja! POLECAM!!!

 95. 5 out of 5

  :

  Transakcja bez przeszkód, zgodnie z deklaracją. Jakość bez zarzutu. Co więcej udało się bez problemu dogadać i zamówić styropian na miesiąc przed planowaną dostawą.

 96. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok, zgodnie w umową

 97. 5 out of 5

  :

  Towar i obsługa OK

 98. 5 out of 5

  :

  Transakcja udana jestem bardzo zadowolony z towaru jest naprawdę dobrej jakości i kontakt z właścicielem hurtowni jest na wysokim poziomie udziela wszelkim wskazówek i porad.

 99. 5 out of 5

  :

  Towar bardzo dobrej jakości zgodny z zamówieniem. Polecam hurtowniastyropianu.pl

 100. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem 111 paczek styropianu 15 cm z frezem, towar był już u mnie po dwóch dniach od wpłaty z czego jestem zadowolony.

  Polecam firmę PHU Lingo, właściciela tego sklepu – dobry kontakt.
  Pozdrawiam z Lipna 🙂

 101. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok. Obsługa zamówienia z dostawa do Rzeszowa bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami. Jakość styropianu bardzo dobra.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest już wtorek 18 grudnia 2018

W tym tygodniu pracujemy codziennie 8:00 do 16:00

Ceny w większości przypadków zachowane będą na podobnym poziomie także po nowym roku. Zbliżają się święta, dni wolne od pracy to 24,25,26.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy na:

bok@hurtowniastyropianu.pl

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!