Opinie

W naszym sklepie istnieje możliwość dodawania opinii pod wybranym produktem. Weryfikujemy je czy dodają je tylko nasi klienci. Dla PHU Lingo opinie dodasz w prezentacji poszczególnych paczek styropianów. W naszym sklepie stworzyliśmy darmowy system opinii, który dostępny jest tylko dla naszych klientów. Nie opłacamy opinii na portalach opiniotwórczych, nie korzystamy z tego typu płatnych rozwiązań.

Specjalistyczne porady, bardzo dobra cena czy też terminowa dostawa z miłą, fachową obsługą są podstawą do pozytywnych opinii. Opinie są nagrodą, która sprawi nam wielką satysfakcję. Proszę po zakupie wrócić do sklepu i zamieścić ją przy odpowiednim produkcie.

W 2017 roku najczęściej klienci produktów marki Swisspor dodawali samodzielnie opinie w naszym sklepie. W tym samym roku najwięcej pozytywnych opinii otrzymał styropian grafitowy Swisspor Lambda White Fasada. 21 marca 2018 roku Lambdę White prześcignęła Swisspor Lambda Plus . Te dwa produkty są najczęściej wybieranymi styropianami grafitowymi w naszym sklepie także w 2023 i obecnie w 2024 roku.

Natomiast najczęściej wybieranymi styropianami białymi są:

Zakup materiałów budowlanych najczęściej dokonuje się raz w życiu. Nie warto oszczędzać na ich jakości. Nie warto tracić czas na budowę domu po raz drugi (dla przyjaciela)  i trzeci ( w końcu dla siebie ).

Kupując przez panel sklepu lub mail zyskujesz: najlepszą cenę oraz dostawę gratis gdziekolwiek jesteś.

PHU LINGO opinie

Firma PHU LINGO istnieje nieprzerwanie od stycznia 2005 roku. Sklep internetowy HurtowniaStyropianu.pl działa od 2012 roku. Zaufało nam już tysiące klientów. Właściciel posiada uprawnienia budowlane. Jest członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa wyspecjalizowanym w termomodernizacji budynków i służy fachowym doradztwem. Współpracujemy z wieloma hurtowniami w całej Polsce, które także mogą potwierdzić rzetelność naszej Firmy.

Wiarygodność w sieci

Sprawdzić wiarygodność  firmy można na wiele sposobów, sprawdzenie konsumenta tzw. osoby fizycznej nie jest możliwe. Dlatego nie dziw się, że w wielu przypadkach poprosimy o pełną przedpłatę za zamówiony towar. Poniższe linki należy skopiować do przeglądarki internetowej.

  1. Na początek możesz sprawdzić czy firma w ogóle istnieje i czy jest aktywna: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx wpisując NIP 9271771760 lub REGON 977895760
  2. Możesz sprawdzić wiarygodność finansową firmy np. min. w Bankowym Rejestrze Związku Banków Polskich, którą potwierdza certyfikat: https://www.big.pl/certyfikat wpisując NIP firmy.

Piszą o nas

fakt.pl – 22.04/2024 Budujesz dom czy planujesz remont? (…)

wyborcza.biz – 21.04/2024 W składach budowlanych wiosna. (…)

a także wiele lokalnych portali informacyjnych

i branżowych np. izolacje.com.pl, ekspertbudowlany.pl, itd.

 

Opinie Google
5 (780)

Opinie są przez nas weryfikowane
(sprawdzamy czy dodają je tylko nasi klienci)

Romuald Czerwiński
5 (1)
Byłem sceptyczny . Wpłacenie paru tysięcy PLN od tak , nastrajało mnie niechęcią do zakupów. Kontakt telefoniczny i rozmowa z niezwykle sympatyczną Panią ,
spowodował, że zaryzykowałem . Transakcja okazała się jedną z lepszych w mojej karierze ...
Rafał Owsiany
5 (1)
Polecam wszystkim zakupy w hurtowniastyropianu.pl Bardzo dobry kontakt z klientem na każdym etapie - doradztwo, płatność, realizacja zamówienia. Bezproblemowa dostawa . Zakupy robiłem dwukrotnie i szykuje się do ponownych za kilka miesięcy…🙂Zasłużone 5 gwiazdek!
Marcin Sadowski
5 (1)
Kolejne zamówienie i kolejny raz wszystko jak należy, szybko sprawnie, świetny kontakt telefoniczny oraz mail! Jeśli dzwonisz i jest zajęte dzwon do skutku albo oddzwonią nie zrażaj się tym mają sporo pracy. Świetny kontakt także z kierowcą. Info o stanie zamówienia i z wyprzedzeniem.

Opinie Facebook
5 (56)

Opinie są przez nas weryfikowane
(sprawdzamy czy dodają je tylko nasi klienci)

Karol
5 (1)
Bardzo sprawna obsługa wręcz niespotykana u innych 😉
Szybka dostawa, pełna informacja, materiał wyglada na świetny jakościowo i aż się nie mogę doczekać by zacząć klejenie 😉
Cieszę się ze trafiłem akurat na te Firmę i Panią Agnieszkę 😉
Wiola
5 (1)
Zamówiliśmy styropian Styropmin Fasada PRO 70 038 z dostawą w okolice Krakowa od PHU LINGO Hurtownia Styropianu. Styropian warty polecenia, dobra spoistość i wytrzymałość, a krawędzie równo do siebie przylegają. Dostawa bezproblemowa, dzień przed dostawą kontakt, ze strony producenta i dostawcy. Kierowca pomaga przy rozładunku. Polecam
Natalia
5 (1)
Bardzo polecam! Dostawa w deklarowanym terminie. Styropian świeżutko wyprodukowany. Czeka mnie jeszcze jedno duże zamówienie i z pewnością kupię tutaj.

pozdrawiamy serdecznie

zespół sklepu internetowego

HurtowniaStyropianu.pl