Opinie

Od stycznia 2016 roku istnieje możliwość dodawania opinii pod wybranym produktem. Dla PHU Lingo opinie dodasz w prezentacji poszczególnych paczek styropianów. W naszym sklepie stworzyliśmy darmowy system opinii, który dostępny jest tylko dla naszych klientów. Nie opłacamy opinii na portalach opiniotwórczych, nie korzystamy z tego typu płatnych rozwiązań.

Specjalistyczne porady, bardzo dobra cena czy też terminowa dostawa z miłą, fachową obsługą są podstawą do pozytywnych opinii. Opinie są nagrodą, która sprawi nam wielką satysfakcję. Proszę po zakupie wrócić do sklepu i zamieścić ją przy odpowiednim produkcie.

W 2017 roku najczęściej klienci produktów marki Swisspor dodawali samodzielnie opinie w naszym sklepie. W tym samym roku najwięcej pozytywnych opinii otrzymał styropian grafitowy Swisspor Lambda White Fasada. 21 marca 2018 roku Lambdę White prześcignęła Swisspor Lambda Plus . Te dwa produkty są najczęściej wybieranymi styropianami grafitowymi w naszym sklepie także w 2023 roku.

Natomiast najczęściej wybieranymi styropianami białymi są:

Zakup materiałów budowlanych najczęściej dokonuje się raz w życiu. Nie warto oszczędzać na ich jakości. Nie warto tracić czas na budowę domu po raz drugi (dla przyjaciela)  i trzeci ( w końcu dla siebie ). Jak to zrobić by optymalnie zaplanować koszty? Wystarczy do nas zadzwonić.

Kupując przez panel sklepu lub mail zyskujesz: najlepszą cenę oraz dostawę gratis gdziekolwiek jesteś.

PHU LINGO opinie

Firma PHU LINGO istnieje nieprzerwanie od stycznia 2005 roku. Sklep internetowy HurtowniaStyropianu.pl działa od 2012 roku. Zaufało nam już tysiące klientów. Właściciel posiadam uprawnienia budowlane. Jest członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa wyspecjalizowanym w termomodernizacji budynków i służy fachowym doradztwem. Współpracujemy z wieloma hurtowniami w całej Polsce, które także mogą potwierdzić rzetelność naszej Firmy.

Naszą wiarygodność możesz sprawdzić pod linkiem Wiarygodności PHU LINGO.

Wiarygodność w sieci

Sprawdzić wiarygodność  firmy można na wiele sposobów, sprawdzenie konsumenta tzw. osoby fizycznej nie jest możliwe. Dlatego nie dziw się, że w wielu przypadkach poprosimy o pełną przedpłatę za zamówiony towar. Poniższe linki należy skopiować do przeglądarki internetowej.

  1. Na początek możesz sprawdzić czy firma w ogóle istnieje i czy jest aktywna: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx wpisując NIP lub REGON.
  2. Możesz sprawdzić także czy firma jest rzetelna wobec swoich kontrahentów i czy nie zalega z płatnościami np. w bazie Krajowego Rejestru Długów: http://rzetelnafirma.pl/certyfikat-rzetelnosci wpisując kod przedsiębiorcy, który powinien Ci udostępnić.
  3. Możesz sprawdzić wiarygodność finansową firmy np. min. w Bankowym Rejestrze Związku Banków Polskich, którą potwierdza certyfikat: https://www.big.pl/certyfikat wpisując NIP firmy.

 

pozdrawiamy serdecznie

zespół sklepu internetowego

HurtowniaStyropianu.pl