Opinie

Od stycznia 2016 roku istnieje możliwość dodawania opinii pod wybranym produktem. Dla PHU Lingo opinie dodasz w prezentacji poszczególnych paczek styropianów. W naszym sklepie stworzyliśmy darmowy system opinii, który weryfikuje wyszukiwarka Google prezentując w wynikach wyszukiwania ich ilość oraz jakość. Nie opłacamy opinii na portalach opiniotwórczych, nie korzystamy z tego typu płatnych rozwiązań.

Specjalistyczne porady, bardzo dobra cena czy też terminowa dostawa z miłą, fachową obsługą są podstawą do pozytywnych opinii. Opinie są nagrodą, która sprawi nam wielką satysfakcję. Proszę po zakupie wrócić do sklepu i zamieścić ją przy odpowiednim produkcie.

W 2017 roku najczęściej klienci produktów marki Swisspor dodawali samodzielnie opinie w naszym sklepie. W tym samym roku najwięcej pozytywnych opinii otrzymał styropian grafitowy Swisspor Lambda White Fasada. 21 marca 2018 roku Lambdę White prześcignęła Swisspor Lambda Plus . Te dwa produkty są najczęściej wybieranymi styropianami grafitowymi w naszym sklepie także w 2019 roku.

Natomiast najczęściej wybieranymi styropianami białymi są:

Coraz większą popularnością cieszą się także białe produkty szwajcarskiej marki:

Zakup materiałów budowlanych najczęściej dokonuje się raz w życiu. Nie warto oszczędzać na ich jakości. Nie warto tracić czas na budowę domu po raz drugi (dla przyjaciela)  i trzeci ( w końcu dla siebie ). Jak to zrobić by optymalnie zaplanować koszty? Wystarczy do nas zadzwonić.

Kupując przez panel sklepu lub mail zyskujesz: najlepszą cenę oraz dostawę gratis gdziekolwiek jesteś.

PHU LINGO opinie

Firma PHU LINGO istnieje nieprzerwanie od stycznia 2005 roku. Sklep internetowy HurtowniaStyropianu.pl działa od 2012 roku. Zaufało nam już tysiące klientów. Właściciel posiadam uprawnienia budowlane, jest członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz prezesem Fundacji Polak Polakowi Przyjacielem (organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc Polakom w kryzysowych sytuacjach). Współpracujemy z wieloma hurtowniami w całej Polsce, które także mogą potwierdzić rzetelność naszej Firmy.

Naszą wiarygodność możesz sprawdzić pod linkiem Wiarygodności PHU LINGO.

Wiarygodność w sieci

Sprawdzić wiarygodność  firmy można na wiele sposobów, sprawdzenie konsumenta tzw. osoby fizycznej nie jest możłiwe. Dlatego nie dziw się, że w wielu przypadkach poprosimy o pełną przedpłatę za zamówiony towar. Poniższe linki należy skopiować do przeglądarki internetowej.

  1. Na początek możesz sprawdzić czy firma w ogóle istnieje i czy jest aktywna: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx wpisując NIP lub REGON.
  2. Możesz sprawdzić także czy firma jest rzetelna wobec swoich kontrahentów i czy nie zalega z płatnościami np. w bazie Krajowego Rejestru Długów: http://rzetelnafirma.pl/certyfikat-rzetelnosci wpisując kod przedsiębiorcy, który powinien Ci udostępnić.
  3. Możesz sprawdzić wiarygodność finansową firmy np. min. w Bankowym Rejestrze Związku Banków Polskich, którą potwierdza certyfikat: https://www.big.pl/certyfikat wpisując NIP firmy.

 

pozdrawiamy serdecznie

zespół sklepu internetowego

HurtowniaStyropianu.pl

 

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje doradca z uprawnieniami budowlanymi oraz wieloletnim doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Doradca optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek (różnych grubości), co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja