swisspor max fasada 040
stare opakowanie Fasady 040

Swisspor Max Fasada 040

5.00 out of 5
(11 opinii klienta)

Cena 63,76 zł brutto/op

Cena 43,17 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 85 op.

Opis produktu

Styropian elewacyjny fasadowy eps Swisspor Max Fasada 040. Cena za paczkę przy zamówieniu co najmniej 85 opakowań. Deklarowany ciężar styropianu na poziomie co najmniej 12,5 kg gwarantuje odpowiedni współczynnik lambda. Najczęściej wybierany produkt wśród białych styropianów elewacyjnych tej marki.

Swisspor Max Fasada eps 040

Kod produktu: SW_MF040
Producent: Swisspor
Dostępność: dostępny
Zastosowanie: elewacja
Lambda: 0,040 W/mK
Ciężar styropianu: 12,5 kg/m3

Deklaracja właściwości użytkowych.

Zastosowanie styropian fasadowy eps 040

– izolacja cieplna ścian, elewacji i fasad metodą lekka mokrą,
– ocieplanie podłóg na legarach, wewnętrznych ścianek działowych,
– wieńców, nadproży, ościeży i innych miejsc narażonych na powstanie mostków cieplnych,
– stropów od spodu przy metodzie lekkiej mokrej,
– szczeliny dylatacyjnej ścian zewnętrznych,
– dachów stromych między krokwiami.

Bezpieczeństwo pracy

Praca ze styropianem nie wymaga stosowania żadnych środków ochrony osobistej typu rękawice, maski przeciwpyłowe, ubrania i okulary ochronne. Ocieplenie ze styropianu można bezpiecznie szlifować, nie stwarzając zagrożenia dla zdrowia. Styropian, nie emituje żadnego promieniowania radioaktywnego, nie wchodzi także w reakcję chemiczną z żadnym stałym materiałem budowlanym.
Materiał nie jest toksyczny. Jest całkowicie bezpieczny i po zabezpieczeniu klejem z siatką oraz tynkiem cienkowarstwowym odporny jest na działania atmosferyczne. Żywotność jego sięga co najmniej stu lat.

Trwałość styropianu

Styropian nie jest odporny na działanie rozpuszczalników organicznych, takich jak: aceton, benzol, nitro itp. Dlatego do jego przyklejania należy stosować kleje bez tych szkodliwych dla niego dopełniaczy. Płyty styropianowe elewacyjne należy przechowywać w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniem i działaniem warunków atmosferycznych oraz promieni UV. Niewolno pozostawiać nieosłoniętej warstwy styropianu przez dłuższy czas. Może doprowadzić to do zniszczenia struktury wewnętrznej styropianu a wierzchnia powierzchnia może pokryć się żółtym nalotem. Jeśli do tego dojdzie należy ją wówczas usunąć papierem ściernym lub tarką do szlifowania przed zaciąganiem siatki w kleju. Styropian po przyklejeniu klejem cementowym należy kołkować pow. 4 m nad poziomem terenu.

Realizacja dostaw

HurtowniaStyropianu.pl to autoryzowany sklep internetowy styropianu firmy Swisspor. Dostawy odbywają się regularnie od 2 do 10 dni roboczych w miastach wojewódzkich na terenie całej Polski. W celu uzyskania terminu dogodnego dla siebie co do dnia prosimy zamówienia składać z co najmniej 10 dniowym wyprzedzeniem.
Na podłogi pod ogrzewanie podłogowe polecamy styropian EPS 100 lub Swisspor Lambda 100.

11 opinii dla Swisspor Max Fasada 040

 1. 5 out of 5

  :

  Zamówiliśmy 73 paczki styropianu na elewację. Było to nasze drugie zamówienie – poprzednie na ponad 160 paczek styropianu podłogowego, również Swisspor. Zakup oceniamy na 5+! Szybka wycena oraz realizacja zamówienia, styropian bardzo dobrej jakości. Z LINGO sporo zaoszczędziliśmy na całości. Bardzo miły kontakt i super, że informujecie dzień wcześniej o transporcie 🙂 Kierowca trochę marudził przy wjeździe na działkę, ale na to nic nie poradzimy – życie… Polecamy z całego serducha!!!

 2. 5 out of 5

  :

  To jest moje drugie zamówienie.Realizacja zlecenia zgodnie z zamówieniem bardzo szybka dostawa, ceny bardzo dobre świetny kontakt (Pani Ewelina). Pozdrawiam i dziękuje

 3. 5 out of 5

  :

  Wszystko w jak najlepszym porządku, realizacja zlecenia bardzo szybka, obsługa z najwyższej półki, dobre ceny. Gorąco polecam sprzedającego.

 4. 5 out of 5

  :

  Firma w pełni profesjonalna,pozytywne podejście. Zamówienie na 137 paczek styropianu na elewacje oraz na podłogę. Styropian bardzo dobrej jakości. Dostawa szybka i sprawna, kierowcy dostarczający materiał to fachowcy. Gratuluje firmie i polecam jej usługi.

 5. 5 out of 5

  :

  Polecam serdecznie.Wszystko zgodnie z zamówieniem pełny zakres usług i profesjonalizm.Informację o dostawie oraz nr tel.do kierowcy bardzo ułatwia odbiór bez stresu i starty czasu. Żadnego narzekania od fachowca na jakość i kształt płyt. Warto porównać ceny bo naprawdę można zaoszczędzić. Polecam!!!

 6. 5 out of 5

  :

  Wszystko zgodnie z zamówieniem, szybka dostawa i dobrej jakości towar. Polecam

 7. 5 out of 5

  :

  Zamówiliśmy 131 opakowań. Realizacja zgodna z zamówieniem o czasie. nic dodać nic ująć. POlecam !

 8. 5 out of 5

  :

  Wszystko w jak najlepszym porządku na 5 z plusem!!! Świetny kontakt, szybka dostawa, towar dobrej jakości i oczywiście super ceny.

  Pozdrawiam

 9. 5 out of 5

  :

  Wszystko w jak najlepszym porządku, realizacja zlecenia bardzo szybka, obsługa z najwyższej półki, dobre ceny. Gorąco polecam sprzedającego 🙂

 10. 5 out of 5

  :

  Styropian bardzo dobrej jakości i w bardzo dobrej cenie. Moje zamówienie na 135 opakowań 15cm zostało zrealizowane w kilka dni, sms i mail na temat dostawy dotarł dzień wcześniej z numerem telefonu kierowcy. Logistycznie wymarzony zakup! Dzięki super szybkiej i profesjonalnej obsłudze ze strony sklepu hurtowniastyropianu.pl udało mi się zaoszczędzić ponad 500zł. Polecam!

 11. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem 80 opakowań styropianu o gr. 15 cm. Zamówienie zrealizowano zgodnie z zamówieniem. Szybki czas dostawy i bezproblemowy kontakt ze sprzedawcą. Styropian bardzo dobrej jakości wszystkie krawędzie w płytach proste a nie jak się często zdarza zakrzywione po łuku.
  Polecam sklep oraz styropian Fasadę Max ze Swisspora.

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje doradca z uprawnieniami budowlanymi oraz wieloletnim doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Doradca optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek (różnych grubości), co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja