f | g+ | t
Swisspor Lambda Plus Fasada 032

Swisspor Lambda plus fasada 032

5.00 out of 5
(29 opinii klienta)

Cena 65,00 zł brutto/op

Cena 54,98 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

80 op.

Opis produktu

Styropian fasadowy grafitowy firmy Swisspor Supor Thermo Plus Fasada teraz przyjmuje nową nazwę: Swisspor Lambda Plus Fasada. Jest to dług oczekiwany ruch tego producenta. Produkt przeznaczony do ocieplania elewacji zewnętrznych budynków. Supor w super cenie za paczkę! Cena dotyczy jednego opakowania przy zakupie przynajmniej 80 paczek. Doskonała lambda na poziomie 0,032 oraz rewelacyjna wartość plasują te płyty styropianowe na wysokim miejscu w atrakcyjności dla inwestora. Wyjątkowe parametry produkt zawdzięcza dodawanemu  do produkcji surowcowi z zawartością grafitu, który nadaje płytom grafitowy kolor oraz jedną z najlepszych izolacyjności na rynku w Polsce. Popularne grubości to 10 | 12| 15 i 20 cm.

Swisspor Lambda Plus Fasada 032 cena

Cena styropianu grafitowego jak zwykle u nas non stop w promocji. Do tego dostawa gratis przy spełnieniu minimum logistycznego. Proszę pamiętać, rozładunek zamawiający organizuje we własnym zakresie. Płatność za produkty Swisspor dokonujemy tylko przedpłatą po dokonaniu zamówienia przez panel sklepu internetowego. Hurtownia Styropianu PL jest autoryzowanym sklepem internetowym styropianów producenta Swisspor Polska Sp. z o.o.

Swisspor Lambda Plus Fasada posiada najkorzystniejszy stosunek ceny do lambdy przy spełnieniu normy ( zgodnie z EN 13163 ) oraz deklaracją producenta parametry techniczne i fizyczne przyjmują parametry: T[1]-L[2]-W[2]-Sb[5]-P[5]-[BS75]-DS(N)[2]-[DS70][2]-[TR80] , tak, tak firma Swisspor deklaruje takie same właściwości tego styropianu jak Termo Organika Termonium Fasada 032 [ !!! ] , która to jest droższa o ok. 10 zł/m3 , co daje przy zakupie Swisspor Lambda Plus na domku o powierzchni 200 m2 i grubości płyt 15 cm ( razem 30 m3 ) oszczędności w wysokości co najmniej 300 zł !!! toż to dwie rolki siatki za darmo. HIT.

 

Tak firma Swisspor walczy o rynek styropianów grafitowych w Polsce. Zyskuje klient. Klient rządzi 🙂

Oczywiście będziemy czuwać nad jakością tego styropianu. Opinie proszę zamieszczać dopiero po wykonaniu prac.

Wytyczne dla wykonawców

Podczas prowadzenia prac ociepleniowych temperatura zewnętrzna powietrza, podłoża i materiału wbudowywanego nie może wynosić mniej niż +5°C i nie więcej niż + 25°C. Podczas robót materiał nie może być wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Jako osłony przed promieniami słonecznymi można przykładowo użyć siatek na rusztowania. Przed nałożeniem kleju płytę należy zrysować np. papierem ściernym w celu uzyskania lepszej przyczepności.

Klej najlepiej wzmocniony włóknem szklanym należy nakładać na powierzchnię płyty po jej obwodzie plus kilka placków wewnątrz. Tak aby powierzchnia kleju zajmowała 60% powierzchni płyty. Zużycie kleju cementowego to min. 6 kg na nowych budynkach.

Kołkowanie z frezem i zaślepkami. W pustakach ceramicznych kołek z dłuższą strefą rozporu z trzpieniem wzmocnionym poliamidem (grafitowy). Długość zakotwienia co najmniej 8 cm. Długość wywierconego otworu przynajmniej o 2 cm większa.

Siatka do warstwy nośnej (zbrojonej) powinna posiadać gramaturę nie mniej i nie więcej jak 145 – 160 g/m2. Najlepsza jest 160 o oczkach 3,5 x 3,5 mm.

Zapytaj o cenę kleju, siatki i innych materiałów, powiadomimy  aktualnych promocjach.

Inne produkty

Polecamy inne styropiany grafitowe marki Swisspor, o lepszych parametrach cieplnych i wytrzymałościowych, są znacznie droższe. Jeśli chce się osiągnąć lambdę na poziomie 031 trzeba użyć do produkcji znacznie więcej  materiału. Uzyskanie lambdy na poziomie 0,030 to aż o 5 kg więcej surowca grafitowego i jeszcze większy reżim technologiczny. Cena EPS 031 jest zatem wyższa o ok. 60 zł/m3 a EPS 030 aż o 120 zł/m3. Taka technologia stąd różnice cenowe i większe wytrzymałości na ściskanie, rozrywanie czy też zginanie.

Lambda White Fasada – produkt Lambda Max wykończony białą, grubą ok. 5 mm, twardszą warstwą refleksyjną.

Lambda Max Fasada – flagowy produkt o lambdzie 031, produkowany już 20 lat w Polsce, aż o 20 kPa większa wytrzymałość na zginanie w porównaniu do Lambdy Plus Fasady przekłada się na fizyczne odczucie większej twardości.

Badania GUNB 2016

Po serii badań i bardzo dobrych wynikach Swisspor decyduje się zakwalifikować produkt Swisspor Lambda Plus fasada 032 pod linię produktów LAMBDA. Do pierwszej ligi produktów z EPS w Polsce.

Karta techniczna Lambda Plus Fasada

29 opinii dla Swisspor Lambda plus fasada 032

 1. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Wszystko ok. Obsługa zamówienia z dostawa bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami Polecam firmę PHU Lingo, właściciela tego sklepu

 2. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Polecam

 3. 5 out of 5

  :

  Obsługa zamówienia w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym. Dostawa zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zamówiłam 135 paczek 20 cm. Kierowca pomógł przy rozładunku. Towar bardzo dobry. Polecam.

 4. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Poleca !

  Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, szybka realizacja zamówienia.

 5. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Polecam. Termin realizacji jak w opisie, więc trzeba założyć 10 dni roboczych. Towar najwyższej jakości. Bardzo dobry kontakt. Kierowca pomógł przy rozładunku.

 6. 5 out of 5

  :

  Serdecznie Polecam.

  Bardzo dobre ceny, szybki czas dostawy. W razie jakich kolwiek pytań można uzyskać rzetelnej informacji.

  Pozdrawiam,

 7. 5 out of 5

  :

  Polecam, styropian pierwszej klasy! Dostawa i kontakt to samo!

 8. 5 out of 5

  :

  Obsługa klienta na najwyzszym poziomie, świetna jakość styropianu w świetnej cenie! Polecam wszystkim hurtowniastyropianu.pl !!

 9. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry styropian w świetnej cenie. Znakomity zakup.

 10. 5 out of 5

  :

  Polecam Serdecznie
  Konkurencyjna cena i szybka dostawa. Myślę, że jeszcze skorzystamy z Państwa usług na resztę materiałów. Oczywiścię liczę na fajne rabaty 😊 ppzdrawiam

 11. 5 out of 5

  :

  Wybrałem wersję z frezem o grubości 15 cm na 250m2, czyli 130 paczek do tego 96 worków kleju, 300m2 siatki oraz tynk silikonowy z dostawą gratis do Włocławka. Miła i fachowa obsługa sklepu, bardzo dobra cena zakupu, materiały bardzo dobrej jakości. Polecam!

 12. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Szybka dostawa, dobry kontakt, dobra cena, profesjonalny transport Polecam

 13. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Sprawnie i szybko, profesjonalne załatwienie zamówienia i szybka dostawa .Polecam

  • :

   Dziękuję bardzo. Informacyjnie: w pełnym sezonie, czyli w miesiącach wrzesień – październik czas oczekiwania może wydłużyć się nawet do ok. 10 dni roboczych w zależności od miejsca dostawy. Obecny rok jest wyjątkowy jeśli chodzi o zmianę cen. Zimą styropian był nadzwyczaj drogi by na wiosnę i latem potanieć. W tym roku przeżywamy także wyjątkowo okresowe braki polistyrenu na rynku, co skutkowało kilkukrotnie wstrzymaniem przyjmowania zamówień przez producentów. Za kilka dni okaże się jakie ceny obowiązywać będą w październiku. Zapowiedziano podwyżki.

 14. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Bardzo dobra jakość w niskiej cenie. Szybka dostawa. Polecam

 15. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Podejscie do klienta na najwyzszym poziomie. Informacja z wyprzedzeniem o dostawie co jest plusem. Styropianu jeszcze nie mam polozonego wiec nie napisze narazie o nim. Niemniej hurtowia bez zarzutu i z czystym sumieniem polecam z uwagi na ludzkie podejscie, kontakt i szybkosc realizacji.

 16. 5 out of 5

  :

  Towar bez zarzutu a obsługa na najwyższym poziomie.
  Gorąco polecam!

 17. 5 out of 5

  :

  Sprawnie i szybko, profesjonalne załatwienie zamówienia i szybka dostawa .Polecam

 18. 5 out of 5

  :

  Wszystko w najlepszym porządku. Jakość styropianu super, a kontakt ze sprzedającym na najwyższym poziomie. Bardzo gorąco polecam!

 19. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Bardzo dobry kontakt, terminowa dostawa, towar najwyższej jakości, najlepsza cena, fachowa porada.
  Zdecydowanie POLECAM hurtowniastyropianu.pl

 20. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt, szybka, sprawna dostawa pod Warszawę, zgodnie z zamówieniem. Zdecydowanie polecam.
  Pozdrawiam
  Przemek

 21. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Piszę w tym miejscu jako, że kupiłem m.innymi ten styropian.
  Towar ( kupiłem trzy rodzaje styropianu) pierwsza klasa do tego ceny bardzo konkurencyjne.
  Na dostawie styropianu elewacyjnego i na posadzki dom 350m2 zaoszczędziłem około 3000 zł w porównaniu z miejscowymi hurtowniami budowlanymi. Dostawa szybko i bez problemów.
  Kontakt ze sprzedającym doskonały.

 22. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Firma godna polecenia! Bardzo dobry kontakt z Właścicielem i kierowcą! Towar bardzo dobrej jakości! Świetna cena! Szybka realizacja! POLECAM!!!

 23. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Transakcja bez przeszkód, zgodnie z deklaracją. Jakość bez zarzutu. Co więcej udało się bez problemu dogadać i zamówić styropian na miesiąc przed planowaną dostawą.

 24. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok, zgodnie w umową

 25. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Towar i obsługa OK

 26. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Transakcja udana jestem bardzo zadowolony z towaru jest naprawdę dobrej jakości i kontakt z właścicielem hurtowni jest na wysokim poziomie udziela wszelkim wskazówek i porad.

 27. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Towar bardzo dobrej jakości zgodny z zamówieniem. Polecam hurtowniastyropianu.pl

 28. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Zamówiłem 111 paczek styropianu 15 cm z frezem, towar był już u mnie po dwóch dniach od wpłaty z czego jestem zadowolony.

  Polecam firmę PHU Lingo, właściciela tego sklepu – dobry kontakt.
  Pozdrawiam z Lipna 🙂

 29. 5 out of 5

  :

  Wszystko ok. Obsługa zamówienia z dostawa do Rzeszowa bardzo sprawna i zgodna z oczekiwaniami. Jakość styropianu bardzo dobra.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Ceny styropianu zamieszczone w sklepie są aktualne.

Dziś jest czwartek 18 stycznia.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne realizujemy z

dostawą gratis w całej Polsce.

W tym tygodniu pracujemy od 10:00 do 16:00.

bok@hurtowniastyropianu.pl