f | g+ | t
austrotherm fassada premium

Austrotherm Fasada Premium

5.00 out of 5
(3 opinie klienta)

Cena 75,00 zł brutto/op

Cena 63,47 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 100 op.

Opis produktu

Austrotherm Fassada Premium cena za jedną paczkę 0,3 m3 przy zakupie przynajmniej 100 op. o dowolnej grubości płyt. Jest to styropian elewacyjny grafitowy EPS 031. Przedmiotem sprzedaży są płyty nie frezowane o dowolnej grubości 12 | 15 lub 20 cm. Przy spełnieniu warunku minimum logistycznego dostawa będzie gratis w całej Polsce.

Austrotherm Fassada Premium

Najczęściej wybierane grubości płyt premium to 15 lub 20 cm. Styropian ten przeznaczony jest do ocieplania budynków energooszczędnych oraz pasywnych. Posiada najlepszy współczynnik przenikania ciepła, który wynosi 0,031 W/mK. Najlepsza lambda oraz gwarantowana waga 13,5 kg idą w tym przypadku ze sobą w parze, co decyduje o jakości produktu. Firma Austrotherm jest laureatem wielu nagród, od kilku lat z rzędu zdobywa złoty laur konsumenta. Kod oznaczenia wyrobu wg normy EPS EN 13163 T1-L2-W2-Sb5-P5-BS115-DS(N)2-DS(70,-)2-TR100. Dokumentacja znajduje się na stronach producenta:

Deklaracja Właściwości Użytkowych
Karta Techniczna

Wskazówki wykonawcze

Autrotherm Fasada Premium wymaga zabezpieczeń przeciwko promieniowaniu cieplnemu. Styropian, który nie wymaga stosowania osłon to Premium Reflex. Płyty grafitowe pokryta białą powłoką odbijającą promieniowanie. Jednak jest to tylko półśrodek, ponieważ przed zatopieniem siatki należy płyty przeszlifować. Czynność ta spowoduje usunięcie warstwy refleksyjnej i pojawi się ryzyko przegrzania styropianu. Należy go wtedy zabezpieczyć a osłony powinny osłaniać elewacje do 3 dni od zakończenia prac.

Podobne produkty

Styropian Swisspor Lambda Max Fasada jest produkowany dokładnie wg tej samej technologii i osiąga dokładnie te same parametry jakościowo wytrzymałościowe. Obecnie jest w promocji co sprawia, że jest nieco tańszy. Jeśli chodzi o technologię zabezpieczenia przeciwko promieniowaniu cieplnemu firma Swisspor ma inne rozwiązanie. Nie maluje płyt białym preparatem. Styropian grafitowy jest po prostu laminowany białą, twardą 6 mm warstwą EPS. Wyeliminowane jest zatem ryzyko przegrzania także po przetarciu płyt. Dodatkowo nacięcia stabilizujące oraz kalibrowanie wymiarów sprawia , że właściwie Lambda White nie ma konkurencji na rynku w Polsce. Jeśli zdecydujesz się na zakup tych produktów wpisz w koszyku kod ” okazja ” i ciesz się dodatkowym 2% rabatem ( gdy kod nie zadziała skontaktuj się z nami ).

W kategorii styropianów posiadamy w ofercie także produkty Termo Organiki:

Termo Organika Termonium Plus

Termo Organika Galaxy Fasada

3 opinii dla Austrotherm Fasada Premium

 1. 5 out of 5

  (zweryfikowany):

  Super,od zamowienia do dostawy ,wszystko ok!😉

 2. 5 out of 5

  :

  Wszystko szybko i bezproblemowo a co najważniejsze jakość super i cena najniższa w internecie a także w składach budowlanych.

 3. 5 out of 5

  :

  Bardzo polecam tą firmę, wszystko od początku zam do końca było konkretne. Styropian został przywieziony tak jak było ustalone dlatego daję *****

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Ceny styropianu zamieszczone w sklepie są aktualne.

Dziś jest czwartek 18 stycznia.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne realizujemy z

dostawą gratis w całej Polsce.

W tym tygodniu pracujemy od 10:00 do 16:00.

bok@hurtowniastyropianu.pl