Termo Organika Termonium Plus Fasada 031

Termo Organika Termonium Plus Fasada styropian grafitowy

5.00 out of 5
(9 opinii klienta)

Cena 73,30 zł brutto/op

Cena 59,41 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 100 op. ok. Łódź i Warszawa

Opis produktu

Styropian elewacyjny szary o współczynniku lambda 031. Termo Organika Termonium Plus Fasada cena za paczkę o zawartości 0,3 m3. Opakowanie zawiera odpowiednio 2 m2 produktu dla grubości 15 cm oraz 1,5 m2 płyt gr. 20 cm lub 2,5 m2 dla 12 cm. Pozostałe grubości dostępne są także na zamówienie telefoniczne bądź elektroniczne. Termo Organika to czołowy polski producent styropianu elewacyjnego. Posiada wiele wyróżnień za wysoką jakość produktów. W sprzedaży przez sklep internetowy najtaniej w pełnym systemie. Najpopularniejsze grubości płyt to 10 cm | 12 cm | 15 cm i 20 cm. Promocja dotyczy dostaw na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Termonium Plus Fasada

Styropian grafitowy do ocieplania ścian zewnętrznych także wewnętrznych przegród budowlanych. Produkt zgodny z normą zharmonizowaną EN 13163:2012+A1:2015 TERMONIUM PLUS fasada EPS S firmy Termo Organika. Oznaczenie: EPS-EN 13163-T(1)-L(2)-W(2)-Sb(2)-P(5)-BS100-DS(N)2-DS(70,-)2-TR100. Gdzie BS 100 to wytrzymałość na zginanie a TR 100 wytrzymałość na rozrywanie. Karta techniczna znajduje się na stronach producenta.

Zapraszamy na  zakupy bezpośrednio przez sklep internetowy, ponieważ wtedy gwarantujemy najlepsze ceny. Jeżeli jesteś ciekaw porównania to prezentujemy je pod linkiem Styropian Ranking w którym to porównujemy poszczególne produkty danych producentów.

Dostawy styropianu

Po pierwsze dostawy realizujemy tylko i wyłącznie prosto z magazynów producenta, zawsze z dostawą gratis. Minimum logistyczne to co najmniej 100 paczek a mniejszych ilości nie dostarczamy w ogóle. Po drugie wjazd na posesję powinien umożliwiać dojazd aut ciężarowych o ładowności 12 ton z przyczepą lub bez, co należy zgłosić przy składaniu zamówienia. Rozładunek jest w zakresie zamawiającego, potrzeba do tego 2-3 osób. Dzień wcześniej, ok. godz 13-16stej informujemy o dostawie, przekazując także numer do kierowcy.

System ociepleń Termo Organika

Dokonując zakupu jednego z najlepszych produktów na rynku w tej kategorii sprawdź także ofertę na pełny system ociepleń. W ofercie posiadamy kleje do styropianu, do siatki oraz siatkę w systemie Termo Organiki. Wraz ze styropianem na budowę przyjedzie do Ciebie dokładnie taka ilość materiałów jaką potrzebujesz. Atrakcyjna cena to nasz atut:

 • klej do styropianu oraz także do zatapiania siatki, uniwersalny, wzmocniony włóknem TO-KU z dostawą na miejsce,
 • kleje poliuretanowe do styropianu, pakowany po 12 szt;
 • siatka 145 g/m2 w cenie 145 zł brutto/50 m2/rolka oraz siatka 160 g/m2 w cenie 170  zł brutto/50m2;
 • grunt pod tynk silikonowy GS w cenie 79 zł brutto/10l;
 • i do tego np. tynk silikonowy GOLD 1,5 mm w cenie ok. 175 zł brutto/25 kg (zależy od koloru)

Ceny powyższych produktów są ważne w 2019 r. W przypadku chęci ich zakupu prosimy o zapytania.

Zalecenia wykonawcze

Do przyklejania płyt szarych fasadowych zaleca się stosować klej poliuretanowy TO-KPS (razem z łącznikami mechanicznymi) lub klej uniwersalny TO-KU. Odpowiednie przyklejenie eliminuje konieczność dyblowania. Przed nałożeniem kleju na płytę jej powierzchnię należy przetrzeć papierem ściernym lub tarką. Do wykonywania warstwy zbrojonej zaleca się stosować klej uniwersalny TO-KU lub klej uniwersalny biały TO-KUB oraz siatkę TO-S145 lub TO-S170.

Przyklejone do elewacji płyty należy chronić przed bezpośrednim działaniem słońca, ponieważ styropian ten może ulec uszkodzeniu. Można to zrobić stosując na rusztowaniach siatki osłonowe w trakcie wykonywania prac i co najmniej 3 dni po ich zakończeniu.

Bez zabezpieczenia styropianu można stosować tylko płyty styropianowe marki Swisspor Lambda White Fasada lub Swisspor Mega White.

Podobne produkty

Szukając styropianu szarego o słabszej lambdzie ok. 033 lub 032 można porównać ceny podobnych produktów :

Termo Organika Termonium 032

Swisspor Lambda Plus Fasada ( lambda 032 ) HIT sezonu 2017 / 2018 / 2019

Term Organika Galaxy Fasada (lambda 033 )

Austrotherm Fassada Therma 033

i skorzystać z aktualnej promocji. Austrotherm, Termo Organika oraz Swisspor to producenci klasy premium w Polsce.

9 opinii dla Termo Organika Termonium Plus Fasada styropian grafitowy

 1. 5 out of 5

  :

  Z czystym sumieniem polecam. Kontakt i dostawa poszła expresowo. 100% zadowolenia.

 2. 5 out of 5

  :

  Bardzo szybko zrealizowane zamówienie (167 paczek 20cm). Przede wszystkim bardzo dobry kontakt telefoniczny, sympatyczna Pani udziela wszelkich informacji i porad związanych z zakupem. Kierowca punktualny i bezproblemowy. Gorąco polecam.

 3. 5 out of 5

  :

  Super ceny, szybka realizacja, polecam serdecznie!

 4. 5 out of 5

  :

  Dobra cena, bezproblemowa dostawa do Tylmanowej. Styropian bardzo dobry. Polecam!

 5. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem 118szt- styropianu Termoorganika – 20cm grafitowego. Mega szybka realizacja- zamówione w poniedziałek a w środę był towar u mnie. Obawiałem się płatności za całość z góry Ok 7500zł- jednak okazało się ze niepotrzebnie. Wszystko zrealizowane bezpiecznie-rzetelna firma- polecam.
  🙂

 6. 5 out of 5

  :

  Szybka realizacja i szybka dostawa zamówiłem 100op-10cm i 47op-15cm bez żadnych problemów. Polecam

 7. 5 out of 5

  :

  Szybka i sprawna transakcja towar bardzo dobrej jakości, dobra cena. Polecam

 8. 5 out of 5

  :

  kontakt przedni, towar zamówiony w czwartek był w poniedziałek, także polecam!Co do styropianu, nie jest idealny, ale struktura bardzo dobra.

 9. 5 out of 5

  :

  Kupiłem 100 paczek Termonium Plus i już dwa dni od wpłaty towar dotarł na budowę do Góry Kalwarii. Polecam ten kontakt.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Mamy weekend 19-20 października 2019

Dni wolne od pracy

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!