swisspor lambda max fasada
Swisspor Lambda Plus Fasada 031

Swisspor Lambda Max Fasada styropian grafitowy 031

5.00 out of 5
(30 opinii klienta)

Cena 72,00 zł brutto/op

Cena 57,20 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 80 op.

Opis produktu

Styropian grafitowy 031 Swisspor Lambda Max Fasada o dowolnej grubości w ilości od ok. 25 m3. Cena sprzedaży dotyczy jednej paczki przy zamówieniu co najmniej 80 szt. z dostawą gratis. Grubości proszę podać przy ostatnim etapie zamawiania opisując je dokładnie w uwagach do zamówienia. Do wyboru mamy 2 | 4 | 5 | 6 | 10 cm | 12 cm | 15 cm lub 20 cm . Obowiązuje promocja.

Swisspor Lambda Max Fasada 031 zastosowanie

Ten styropian grafitowy może być stosowany jako izolacja cieplna dachów stromych między i pod krokwiami. Na elewacji szczególnie tam gdzie ze względów architektonicznych wymagane są mniejsze grubości styropianu przy zachowaniu odpowiedniego współczynnika przenikania ciepła U. Izolacja cieplna podłóg na legarach,izolacja cieplna wieńców, nadproży, ościeży i innych miejsc narażonych na powstanie mostków cieplnych. Cena styropianu jest promocyjna przez cały rok i dotyczy powierzchni całego kraju. To najlepszy styropian do ocieplenia ścian w budynkach energooszczędnych i pasywnych. Producent styropianu firma Swisspor Polska Sp. z o.o. deklaruje wagę 1m3 na poziomie 13,5 kg.

Kleje oraz siatka do styropianu grafitowego

Zapraszam do skorzystania ze specjalnej promocji na kleje oraz siatkę do styropianu tylko przy zakupie produktów Swisspor. Wzmocniony włóknem szklanym, klej do styropianu grafitowego oraz zatapiania siatki. Sempre Tesoromont Uniwersalny TU200 otrzymasz u nas na najlepszych warunkach z DOSTAWĄ GRATIS.

Siatka niemieckiej produkcji TX 160 g/m2 . Gramatura oraz wymiar oczek optymalne do systemów ociepleń na styropianie. Nie za wiotka, nie za sztywna, sprawdzona, przetestowana. Moim zdaniem najlepsza na europejskim rynku. W rewelacyjnej cenie z dostawą gratis gdziekolwiek jesteś.

Gdy zdecydujesz się na pełny system ociepleń marki Sempre zapytaj o gwarancję 10 lat. Tynk silikonowy sempre Azuro Premium 1,5 mm biała już od 166 zł/25kg z dostawą GRATIS.

Grubości nietypowe

W przypadku zainteresowania innymi grubościami płyt zapraszamy do składania zapytań na bok@hurtowniastyropianu.pl . Na specjalne zamówienie dostępne są również gr. 1 | 3 |  13 | 14 | 16 | 17 | 18 | 19 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 28 oraz 30 cm . Przy spełnieniu tego minimum logistycznego czyli ok. 80 op. dostawa jest gratis w całej Polsce.

Uwagi dla wykonawcy

W trakcie wykonywania ocieplenia temperatura zewnętrzna powietrza, podłoża oraz płyt styropianowych nie może wynosić mniej niż +5°C. Nie powinna także wynosić więcej niż + 25°C. Podczas robót ociepleniowych materiał nie może być narażony na działanie promieni słonecznych. Jako osłony przed przegrzaniem należy stosować siatki zabezpieczające na rusztowania. Zalecamy kołkowanie tego styropianu i stosowanie zaślepek.

Najlepszą siatką do styropianu będzie siatka 160 g o oczkach 4×4 mm

Styropian ten należy chronić przed przegrzewaniem, nie można przechowywać go pod gołym niebem i trzeba stosować siatki osłonowe na rusztowaniach. Płyty, które nie trzeba zabezpieczać nazywają się Lambda White Fasada i są dostępne od gr. 15 cm ( pod linkiem ).

Deklaracja właściwości użytkowych.

Młodszym bratem Swisspor Lambda Max Fasada jest HIT ostatnich trzech lat Swisspor Lambda Plus Fasada cena

Styropian grafenowy

Być może już niedługo, może nawet w 2019 roku na rynek Polski zostanie wprowadzony produkt z kategorii Styropian Grafenowy. Parę osób już trzymało go w ręku :). Zastosowanie grafenu przy produkcji styropianu najprawdopodobniej pozwoli na ulepszenie właściwości użytkowych gotowych płyt. Oprócz właściwości termoizolacyjnych może okazać się bardzo dobrą izolacją akustyczną. Na pewno nie będzie tak bardzo nagrzewał na słońcu jak grafitowy. Struktura styropianu grafenowego widoczna na zdjęciu.

styropian grafenowy

Do tego czasu jednak to styropiany grafitowe będą wiodły prym tym bardziej, że cena ich z roku na rok staje się atrakcyjniejsza. Cena styropianu grafenowego jest jeszcze wielką niewiadomą. Cena produkcji na masową skalę będzie przecież determinowała wartość sprzedaży.

30 opinii dla Swisspor Lambda Max Fasada styropian grafitowy 031

 1. 5 out of 5

  :

  Wszystko w jak najlepszym porządku, dobry kontakt, chętnie i dobrze doradzają 🙂 jesteśmy zadowoleni 🙂

 2. 5 out of 5

  :

  Sprawna obsługa, bardz dobry kontakt e-mailowy oraz telefoniczny. W porównaniu do konkurencji otrzymałem dobrą cenę. Wszystko zostało dopilnowane isię zgadzało. Towar dostarczony w przeciągu 5 dni od zaksięgowania wpłaty. Również kierowca, który dostarczał towar był uprzejmy i pomocny.
  Polecam sklep i za jakiś czas ponownie skorzystam z oferty.

 3. 5 out of 5

  :

  Towar dostarczony w uzgodnionym terminie, zgodny z zamówieniem, najwyższej jakości. Wszystkim polecam i zapraszam do współpracy z firmą PHU Lingo hurtowniastyropianu.pl

 4. 5 out of 5

  :

  Bardzo szybko i sprawnie. Towar dostarczony pod wskazany adres zgodnie z ustaleniami. Sklep godny polecenia

 5. 5 out of 5

  :

  Świetna obsługa, wysoka kultura. Bardzo szybka dostawa całego zamówienia. Polecam

 6. 5 out of 5

  :

  Solidna firma godna polecenia. Bardzo dobry kontakt mailowy. Szybka realizacja zamówienia, w moim przypadku trwało to tydzień. Materiał dostarczony darmowo pod wskazany adres. Ceny w porównaniu z innymi firmami konkurencyjne i jeszcze dodatkowo korzystny rabat. Dziękuję za współpracę i polecam wszystkim tego sprzedawcę.

 7. 5 out of 5

  :

  Kontakt dostawa i styropian OK.
  Polecam.

 8. 5 out of 5

  :

  Sprawna obsługa, dobry kontakt e-mailowy oraz telefoniczny. W porównaniu do konkurencji otrzymałem dobrą cenę. Zamawiałem różne grubości i wszystko zostało dopilnowane, aby się zgadzało. Towar dostarczony w przeciągu 5 dni od zaksięgowania wpłaty. Również kierowca, który dostarczał towar był uprzejmy i pomocny.
  Polecam sklep i za jakiś czas ponownie skorzystam z oferty.

 9. 5 out of 5

  :

  Dobry kontakt email, bardzo szybka realizacja zamówienia, dodatkowo ceny niższe niż wszystkich innych lokalnych “hurtowniach”.

 10. 5 out of 5

  :

  Witam,
  To mój pierwszy zakup, razem 120 paczek, wersja frezowana. Towar zamówiony, opłacony i dostarczony w 5 dni roboczych. Styropian bardzo dobrej jakości, firma wykonująca ocieplenie chwali jakość i zachowanie wymiarów. Ceny każdy widzi, najkorzystniejsze na rynku. Nawet lokalny dostawca styropianu cieszący się bardzo dobrą opinią i najniższymi cenami nie dał rady wyrównać tej oferty. Bardzo dobry kontakt. Styropian dostarczony bez uszkodzeń, kierowca pomagał przy rozładunku. Zdecydowanie polecam, na pewno skorzystam z oferty tej firmy przy zamówieniu na styropian posadzkowy.

 11. 5 out of 5

  :

  Firma godna zaufania. Fachowa obsługa.

 12. 5 out of 5

  :

  partner handlowy godny polecenia, zakup towaru poprzedzony fachową opinią i doradztwem, realizacja zamówienia i dostawa bez zarzutu.

 13. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem ok 80m3 styropianu. W tym podłogowy Swisspor EPS 100 030 grafit, fasadowy Swisspor Lambda Max Fasada oraz Parking EPS 150. Towar bardzo dobrej jakości. Niewielka dopłata za frez. Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Świetny kontakt z klientem związany z zamówieniem. Polecam.

 14. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt, dobra cena. Mogę śmiało polecić.

 15. 5 out of 5

  :

  Bardzo szybka dostawa.Polecam

 16. 5 out of 5

  :

  Jestem bardzo zadowolony z obsługi, towaru i kontaktu ze sklepem.
  Towar zgodny z opisem, w dobrej cenie, dostarczony szybko i sprawnie.
  Poleciłem już wszystkim znajomym 🙂

 17. 5 out of 5

  :

  Szybka realizacja, towar zgodny z zamówieniem .100% zadowolenia. Polecam.

 18. 5 out of 5

  :

  Szybka realizacja, towar zgodny z zamówieniem, wzorowa obsługa klienta, super cena. Polecam.

 19. 5 out of 5

  :

  Bardzo szybka dostawa zgodnie z zamówieniem polecam wszystkim kupującym

 20. 5 out of 5

  :

  Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z klientem związany z zamówieniem. Polecam

 21. 5 out of 5

  :

  Bardzo miła i przede wszystkim ekspresowa obsługa mojego zamówienia. Przelew wykonałem w poniedziałek przed południem- dostawa odbyła się już w środę. Nie spodziewałem się tak szybkiej realizacji. Styropian bardzo dobrej jakości. Zdecydowanie polecam.

 22. 5 out of 5

  :

  Zamówiłem Swisspor Lambda Max Fasada w lutym (200 paczek) i otrzymałem dobrą cenę w porównaniu do konkurencji. Towar dojechał prosto od producenta w terminie bez żadnych problemów. Sprzedawca konkretny, świetny kontakt. POLECAM sklep internetowy firmy PHU LINGO.

 23. 5 out of 5

  :

  Sklep polecił mi kolega, kupiłem ponad 80 m3 tego styropianu o grubości 25 cm. Produkt otrzymałem dokładnie na umówiony czas. Polecam Lambdę Max firmy Swisspor oraz kontakt ze sklepem.

 24. 5 out of 5

  :

  Dzień dobry, zamówiłam polecany styropian grafitowy 15 cm w ilości 24 m3 (80 paczek). Produkt dotarł na czas w bardzo korzystej cenie z dostawą gratis. Polecem kontakt, sympatyczna obsługa.

 25. 5 out of 5

  :

  Dokonałem pełnej przedpłaty i otrzymałem bardzo dobre ceny z dostawą gratis prosto od producenta. Oprócz styropianu lambda Max Fasada Swisspora zamówiłem też Hydro Lambda na fundamenty. Zamówienie zrealizowano zgodnie z zamówieniem. Polecam te materiały oraz sklep internetowy firmy PHU LINGO.

 26. 5 out of 5

  :

  Bardzo przyjemna obsługa. Towar zgodny z opisem dostarczony na czas. Sprzedawca godny polecenia.
  100% zadowolenia.

 27. 5 out of 5

  :

  Szybka realizacja, towar zgodny z zamówieniem, dobra cena w porównaniu z konkurencją. Polecam.

 28. 5 out of 5

  :

  Polecam ten sklep internetowy, bardzo dobra cena, fachowe doradztwo, termionowa dostawa.
  Kupiłem także tynk silikonowy Caparol oraz płytki klinkierowe Przysucha.
  Panie Tomku dziękuję jeszcze raz za porady, dzięki nim zaoszczędziłem dużo kasy chyba i wielu kłopotów.

 29. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry i sprawny sklep, polecam.

 30. 5 out of 5

  :

  Bardzo dobry kontakt, fachowa porada i gotowość dostosowania do klienta. Zamawiałem chyba dwa całe samochody 15 cm i 5 cm jestem z niego bardzo zadowolony wszystko dostałem bardzo szybko pod Warszawę na Dawidy Bankowe i jeszcze otrzymałem bardzo dobrą cenę. Polecam ten sklep.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest już weekend 16 - 17 lutego 2019

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!