Termo Organika Galaxy Fasada

Termo Organika Galaxy Fasada Styropian Grafitowy

5.00 out of 5
(4 opinie klienta)

Cena 56,25 zł brutto/op

Cena 46,13 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 100 op.

Opis produktu

Termo Organika GALAXY Fasada – wychodząc także naprzeciw oczekiwaniom rynku, wprowadza do oferty produkt z najwyższa lambdą. Należące do grupy szarych / grafitowych styropianów fasadowych płyty z lambdą deklarowaną ʎD 0,033 W/(mK) dostępne są w grubościach od 1 do 30 cm. Przedmiotem sprzedaży jest paczka styropianu o zawartości 0,3 m3 o dowolnie wybranej grubości: 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 10 cm | 12 cm | 15 cm lub 20 cm. Pozostałe grubości płyt dostępne są tylko w przypadku specjalnego zamówienia.

Ceny dotyczą 1 paczki przy minimalnym zamówieniu wynoszącym 100 opakowań (w skład zamówienia mogą wchodzić także różne grubości, opisane w końcowej fazie składania zamówienia), przy spełnieniu tego warunku dostawa w granicach RP jest gratis. Poniżej, na końcu opisu znajduje się tabela zawartości paczek wg grubości w [mm] oraz spis materiałów systemowych, uzupełniających. W przypadku zamawianiu towaru należy stosować tą tabelę i wg zawartych tam informacji dobierać ilość paczek. Dostawa mniejszych ilości nie jest możliwa.

Produkt wyprodukowano zgodnie z normą EN 13163:2012+A1:2015

Oznaczenie : EPS-EN 13163-T(1)-L(2)-W(2)-Sb(5)-P(10)-BS75-DS(N)2-DS(70,-)2-TR80

Opór cieplny styropianu elewacyjnego Galaxy Fasada

Grafit jest dodatkiem do polistyrenu polepszającym opór cieplny, więc odpowiednio deklarowane wartości RD, dla najpopularniejszych grubości płyt przyjmą wartość:

Grubość [mm] 100 120 150 200
Rd [ m2K/W ] 3,00 3,60 4,50 6,00

Pakowanie płyt Galaxy Fasada

Grubość [mm] 10 20 30 40 50 60 100 120 150 200
Powierzchnia płyt w paczce [m2] 30 15 10 7,50 6,00 5,00 3,00 2,50 2,00 1,50

W przypadku zainteresowania kartą techniczną zapraszamy na stronę producenta.

System ociepleń

Proponujemy kompletny system ociepleń Termo Organika w którego skład wchodzą min.:

Klej uniwersalny Termo Organika TO-KU

Klej zbrojony rozproszonymi włóknami służy do przyklejania płyt styropianowych do podłoży mineralnych.  Między innymi prefabrykatów żelbetowych, ścian z betonu, ceramiki, elementów keramzytobetonowych także gazobetonowych oraz płyt z kamienia naturalnego i wypraw tynkarskich cementowych oraz wapiennych i cementowo-wapiennych. Jako, że jest uniwersalny służy także do zatapiania siatki zbrojącej. Zalecany do przyklejania płyt i detali wykonanych ze styropianu grafitowego; zapytaj  o cenę.

Siatka z włókna szklanego TO S145 lub TO S170

Siatka do wykonywania warstwy nośnej w systemach ociepleń na styropianie, także na wełnie cena na telefon:

– S145 – 145g/m2 cena od 2,80 zł brutto/ m2;

– S170 – 160g/m2 cena od 3,20 zł brutto/ m2;

Tynk silikonowy Termo Organika GOLD TO-TSG

Na bazie szlachetnej żywicy silikonowej, tynk samoczyszczący jest składową systemu ociepleń. Może być także stosowany do nanoszenia cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na podłożach mineralnych np. betonowych. Stare tynki a także na inne podłoża np. malowane farbami, płyty gipsowo-kartonowe, płytach drewnopodobnych wewnątrz jako tynki dekoracyjne. W tym przypadku należy pamiętać po pierwsze o prawidłowym przygotowaniu podłoża, po drugie o przewietrzeniu pomieszczenia podczas aplikacji. Dostępne są wersje Silver oraz Gold, także cena pozostaje do negocjacji.

Podobne produkty

Galaxy fasada należy do grupy lekkich styropianów grafitowych, podobnie jak produkty:

Wybrane artykuły z bazy wiedzy

Porównanie styropianu grafitowego

Ochrona elewacji

Wykończenie ocieplenia w systemie ETICS

4 opinii dla Termo Organika Galaxy Fasada Styropian Grafitowy

 1. 5 out of 5

  :

  Syropian w bardzo dobrej cenie,terminowa dostawa.Polecam.

 2. 5 out of 5

  :

  Towar bardzo dobrej jakości, transakcja szybka i bezproblemowa.Polecam!!

 3. 5 out of 5

  :

  Towar pierwsza klasa, najlepsza cena na rynku, szybka dostawa( do okolic Bydgoszczy dotarł po 3 dniach)
  Oby wszystkie sklepy internetowe były na takim poziomie

 4. 5 out of 5

  :

  Kupiłem pełny system ocieplenia Termo Organiki. Jak porównywałem ceny to mieli najlepszą. Miła obsługa. Wszystko terminowo i bez problemów. Jeśli chodzi o styropian to wizualnie bez zastrzeżeń. Proste, spójne płyty. Odporne na działania mechaniczne. Polecam.

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja