austrotherm fasada therma

Austrotherm 033 Fassada Therma

Cena 65,00 zł brutto/op

Cena 54,98 zł brutto/op

op. 0,3 m3

min. 100 op.

Opis produktu

Styropian grafitowy EPS Austrotherm 033 Fasada Therma to lepsza termoizolacja w stosunku do białych płyt EPS. Cena dotyczy jednej paczki przy zamówieniu minimum logistycznego z dostawą gratis w całej Polsce. Lambda na poziomie 0,033 W/mK przy grubości styropianu 15 cm na ścianie z pustaków ceramicznych da współczynnik U na poziomie 0,20. Promujemy rozwiązania energooszczędna dlatego na ten styropian przy grubościach 15 lub 20 cm wystawiamy najlepszą ofertę. Jedna paczka zawiera 0,3 m3 produktu odpowiednio 2 m2 piętnastki i 1,5 m2 dwudziestki. Grubość podajemy w uwagach w końcowej fazie zamówienia.

Deklaracja właściwości użytkowych i karta techniczna

Austrotherm 033 Fassada Therma zalety

Doobra lambda powoduje iż możesz zastosować cieńszą warstwę termoizolacji. Chcąc uzyskać taki sam opór cieplny należałoby zastosować zamiast grafitowej płyty 15 cm styropian biały 042 o grubości aż 20 cm. Należałoby zatem zwiększyć tym samym szerokość szpalet, parapetów zamawiając aż o 10 m3 więcej styropianu. Styropian ten charakteryzuje się najwyższą zawartością czystego eps. Wszystkie produkowane styropiany wytwarzane są z czystego polistyrenu, bez dodatku odpadów styropianowych pochodzących z rynku wtórnego.

Zastosowanie

Płyty ze styropianu EPS Austrotherm FASSADA THERMA 033 zaleca się stosować w budownictwie przede wszystkim jako izolacja cieplna ścian w zewnętrznych oraz:
– termoizolacja wieńców, nadproży oraz ościeży;
– izolacja cieplna stropów w garażach i piwnicach od spodu;
– izolacja cieplna ścian o konstrukcji szkieletowej.

Zalecenia

Wykonanie termoizolacji przegród zewnętrznych należy prowadzić zgodnie z wytycznymi producenta. Przed podjęciem prac należy ocenić nośność podłoża (konstrukcji lub okładzin) oraz przyczepność (zaleca się przetarcie płyt grafitowych przed aplikacją kleju). Nakładanie kleju powinno się wykonywać obwodowo po wewnętrznej powierzchni płyt. Zastosowanie siatek na rusztowaniach powinno zapewnić prawidłowy przebieg kolejnych procesów aplikacji materiałów wykończeniowych elewacji.

Właściwości

Produkt jest zgodny z normą PN-EN 13163+A1:2015-03 oraz PN-EN 13172:2012 . Dostępny jest także na zamówienie w wymiarach od 2 do 30 cm.

W przypadku zainteresowania innymi grubościami prosimy o zapytanie w formie elektronicznej na adres admin@hurtowniastyropianu.pl .

Kod oznaczenia płyt grafitowych 033 to EPS EN 13163 T1-L2-W2-Sb5-P5-BS75-DS(N)2-DS(70,-)2-TR80

Podobne produkty

Szukając lekkiego styropianu grafitowego lambda 033 – 032 można porównać Fasadę Therma z :

Swisspor Lambda Plus Fasada 032

Termo Organika Galaxy Fasada

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Austrotherm 033 Fassada Therma”

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest już wtorek 18 grudnia 2018

W tym tygodniu pracujemy codziennie 8:00 do 16:00

Ceny w większości przypadków zachowane będą na podobnym poziomie także po nowym roku. Zbliżają się święta, dni wolne od pracy to 24,25,26.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy na:

bok@hurtowniastyropianu.pl

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!