f | g+ | t
termoorganika termonium plus fasada

Termo Organika Termonium Plus Fasada

5.00 out of 5
(2 opinie klienta)

Cena 75,00 zł brutto/op

Cena 63,36 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 100 op.

Opis produktu

Styropian elewacyjny szary o współczynniku lambda 031. Termo Organika Termonium Plus Fasada cena za paczkę o zawartości 0,3 m3. Opakowanie zawiera odpowiednio 2 m2 produktu dla grubości 15 cm oraz 1,5 m2 płyt gr. 20 cm lub 2,5 m2 dla 12 cm. Pozostałe grubości dostępne są tylko na zamówienie telefoniczne bądź elektroniczne. Termo Organika to czołowy polski producent styropianu elewacyjnego. Posiada wiele wyróżnień za wysoką jakość produktów.

Termonium Plus Fasada

Styropian grafitowy do ocieplania ścian zewnętrznych. Produkt zgodny z normą zharmonizowaną EN 13163:2012+A1:2015 TERMONIUM PLUS fasada EPS S firmy Termo Organika. Oznaczenie: EPS-EN 13163-T(1)-L(2)-W(2)-Sb(2)-P(5)-BS100-DS(N)2-DS(70,-)2-TR100. Gdzie BS 100 to wytrzymałość na zginanie a TR 100 wytrzymałość na rozrywanie. Karta techniczna znajduje się na stronach producenta.

Zapraszamy na  zakupy bezpośrednio przez sklep internetowy. Ciekawe porównanie prezentujemy pod linkiem Styropian Ranking w którym to porównujemy poszczególne produkty danych producentów.

Dostawy styropianu

Dostawy realizujemy tylko i wyłącznie prosto z magazynów producenta, zawsze z dostawą gratis. Minimum logistyczne to co najmniej 100 paczek. Mniejszych ilości nie dostarczamy w ogóle. Wjazd na posesję powinien umożliwiać dojazd aut ciężarowych o ładowności 8 ton z przyczepą lub bez, co należy zgłosić przy składaniu zamówienia. Rozładunek jest w zakresie zamawiającego, potrzeba do tego 2-3 osób. Dzień wcześniej, ok. godz. 15stej informujemy o dostawie, przekazując numer do kierowcy.

System ociepleń Termo Organika

Dokonując zakupu jednego z najlepszych produktów na rynku w tej kategorii sprawdź koniecznie ofertę na pełny system. W ofercie posiadamy kleje do styropianu, do siatki oraz siatkę w systemie Termo Organiki. Wraz ze styropianem na budowę przyjedzie do ciebie dokładnie taka ilość materiałów jaką potrzebujesz. Atrakcyjna cena to nasz atut.

Zalecenia wykonawcze

Do przyklejania płyt szarych fasadowych zaleca się stosować klej poliuretanowy TO-KPS (razem z łącznikami mechanicznymi) lub klej uniwersalny TO-KU. Odpowiednie przyklejenie eliminuje konieczność dyblowania. Przed nałożeniem kleju na płytę jej powierzchnię należy przetrzeć papierem ściernym lub tarką. Do wykonywania warstwy zbrojonej zaleca się stosować klej uniwersalny TO-KU lub klej uniwersalny biały TO-KUB oraz siatkę TO-S145 lub TO-S170.

Przyklejone do elewacji płyty należy chronić przed bezpośrednim działaniem słońca. Stosując na rusztowaniach siatki osłonowe w trakcie wykonywania prac i co najmniej 3 dni po ich zakończeniu.

Bez zabezpieczenia styropianu można tyko stosować płyty styropianowe Lambda White Fasada .

Podobne produkty

Szukając styropianu szarego o lambdzie ok. 033 lub lepszej: 032 można porównać ceny podobnych produktów :

Swisspor Lambda Plus Fasada ( lambda 032 )

Term Organika Galaxy Fasada (lambda 033 )

i skorzystać z aktualnej promocji. Austrotherm, Termo Organika oraz Swisspor to producenci klasy premium w Polsce.

2 opinii dla Termo Organika Termonium Plus Fasada

  1. 5 out of 5

    :

    kontakt przedni, towar zamówiony w czwartek był w poniedziałek, także polecam!Co do styropianu, nie jest idealny, ale struktura bardzo dobra.

  2. 5 out of 5

    (zweryfikowany):

    Kupiłem 100 paczek Termonium Plus i już dwa dni od wpłaty towar dotarł na budowę do Góry Kalwarii. Polecam ten kontakt.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Ceny styropianu zamieszczone w sklepie są aktualne.

Dziś jest czwartek 18 stycznia.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne realizujemy z

dostawą gratis w całej Polsce.

W tym tygodniu pracujemy od 10:00 do 16:00.

bok@hurtowniastyropianu.pl