Austrotherm fasada premium

Austrotherm Fasada Premium styropian grafitowy

5.00 out of 5
(5 opinii klienta)

Cena 74,00 zł brutto/op

Cena 61,62 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 100 op.

Opis produktu

Austrotherm Fasada Premium cena za jedną paczkę 0,3 m3 przy zakupie przynajmniej 100 op. Jest to styropian grafitowy elewacyjny lambda EPS 031. Przedmiotem sprzedaży są płyty niefrezowane o dowolnej grubości 4 | 5| 10 |12 | 15 cm lub 20 cm. Przy spełnieniu warunku minimum logistycznego dostawa będzie gratis.

Austrotherm Fasada Premium EPS 031

Najczęściej wybierane grubości płyt fasadowego premium to 15 lub 20 cm. Ten styropian grafitowy przeznaczony jest do ocieplania budynków energooszczędnych oraz pasywnych. Posiada najlepszy współczynnik przenikania ciepła, który wynosi 0,031 W/mK. Najlepsza lambda oraz gwarantowana waga 13,5 kg idą w tym przypadku ze sobą w parze, co decyduje o jakości produktu. Firma Austrotherm jest laureatem wielu nagród, od kilku lat z rzędu zdobywa złoty laur konsumenta. Kod oznaczenia wyrobu wg normy EPS EN 13163 T1-L2-W2-Sb5-P5-BS115-DS(N)2-DS(70,-)2-TR100. Dokumentacja znajduje się na stronach producenta:

Deklaracja Właściwości Użytkowych i Karta Techniczna

Wskazówki wykonawcze

Autrotherm Fasada Premium wymaga zabezpieczeń przeciwko promieniowaniu cieplnemu. Styropian, który nie wymaga stosowania osłon to Premium Reflex. Płyty grafitowe pokryta białą powłoką odbijającą promieniowanie. Jednak jest to tylko półśrodek, ponieważ przed zatopieniem siatki należy płyty przeszlifować. Czynność ta spowoduje usunięcie warstwy refleksyjnej i pojawi się ryzyko przegrzania styropianu. Należy go wtedy zabezpieczyć a osłony powinny osłaniać elewacje do 3 dni od zakończenia prac.

Podobne produkty

Styropian Swisspor Lambda Max Fasada jest produkowany dokładnie wg tej samej technologii i osiąga dokładnie te same parametry jakościowo wytrzymałościowe. Obecnie jest w promocji co sprawia, że jest nieco tańszy. Jeśli chodzi o technologię zabezpieczenia przeciwko promieniowaniu cieplnemu firma Swisspor ma inne rozwiązanie. Nie maluje płyt białym preparatem. Styropian grafitowy jest po prostu laminowany białą, twardszą 5 mm warstwą EPS. Wyeliminowane jest zatem ryzyko przegrzania także po przetarciu płyt. Dodatkowo posiada nacięcia stabilizujące oraz kalibrowanie wymiarów sprawia , że właściwie Lambda White nie ma konkurencji na rynku w Polsce.

W kategorii styropianów grafitowych posiadamy w ofercie także produkty Termo Organiki:

Termo Organika Termonium Plus

Termo Organika Galaxy Fasada

Wszystkie produkty są styropianami grafitowymi klasy premium w Polsce.

5 opinii dla Austrotherm Fasada Premium styropian grafitowy

 1. 5 out of 5

  :

  Firma godna polecenia. Dobry kontakt, szybka i bezproblemowa realizacja.

 2. 5 out of 5

  :

  Błyskawicznie, bezproblemowo, pełny profesjonalizm polecam.

 3. 5 out of 5

  :

  Super,od zamowienia do dostawy ,wszystko ok!?

 4. 5 out of 5

  :

  Wszystko szybko i bezproblemowo a co najważniejsze jakość super i cena najniższa w internecie a także w składach budowlanych.

 5. 5 out of 5

  :

  Bardzo polecam tą firmę, wszystko od początku zam do końca było konkretne. Styropian został przywieziony tak jak było ustalone dlatego daję *****

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest już wtorek 18 grudnia 2018

W tym tygodniu pracujemy codziennie 8:00 do 16:00

Ceny w większości przypadków zachowane będą na podobnym poziomie także po nowym roku. Zbliżają się święta, dni wolne od pracy to 24,25,26.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy na:

bok@hurtowniastyropianu.pl

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!