fbpx

Swisspor Lambda Mega White

Styropian Swisspor Lambda MEGA White


Cena od 103.67 zł z Vat / op

op. zawiera od 0,375 m3

min. logistyczne 25 m3

Opis produktu

Styropian grafitowy rowkowany Swisspor Lambda MEGA White fasada. Charakteryzuje się karbowaną powierzchnią płyty od strony muru oraz białą powierzchnią od strony elewacji, co sprawia znacznie lepszą przyczepność i odporność na słońce. Produkowany metodą automatową cena dotyczy 1 m2 gr. 15 cm. Paczki zawierają 0,45 m3 czyli  3 m2, zamówienia powinno zatem opiewać na wielokrotność tej ilości nie mniej niż 120 m2. Dostawa jest gratis przy zamówieniu  w dowolnym miejscu w kraju. Najpopularniesza grubość to 15 cm, dostępne są grubości do 25 cm. Lambda 031 wytrzymałość na ściskanie 80 kPa TR 150. Najsolidniejszy najlepszy styropian grafitowy na rynku w Polsce. Jeśli interesują Ciebie inne grubości napisz do nas zapytanie ( obecnie to najlepsza forma komunikacji z nami).

Swisspor Lambda Mega White

W przypadku tego rowkowanego styropianu odpornego na słońce, waga i wymiary są największe. Wynoszą odpowiednio 125 x 60 cm przy wadze 16kg/m3 i grubość o dokładności grubości +- 1 mm. Waga to bezkompromisowy i nieubłagany wskaźnik jakości. Im jest wyższa, tym wyższa wytrzymałość mechaniczna i przy wyższej technologii produkcji lepsza izolacyjność. Dzięki większemu wymiarowi zredukujesz możliwość powstania mostków termicznych o 18%. Ponieważ przy takich płytach styropianowych jak Mega White jest mniej połączeń na styku płyt. Styropian Swisspor Lambda Mega White ten produkowany jest metodą automatową, każda płyta wytwarzana jest indywidualnie w formie. Taki sposób gwarantuje idealną powtarzalność, geometrię i dokładność.

Co najważniejsze płyty rowkowane trzymają się o 50% mocniej niż inne styropiany grafitowe oraz wytrzymuje dwa razy większe obciążenie od temperatury. Śpisz spokojnie Twój styropian nigdy nie odpadanie od ściany, jest odporny na słońce.

karta techniczna – deklaracja właściwości użytkowych

Montaż płyt Lambda Mega White

Prawidłowe nałożenie kleju i co za tym idzie montaż płyt Swisspor Lambda Mega White fasada jest banalne. Nie musisz być fachowcem, możesz zrobić to sam. Na styropianie tym od strony muru, zaznaczony jest obszar, na który należy nałożyć klej. Po dociśnięciu płyty, grubość warstwy kleju musi wynosić około 1 cm. Zaznaczone są zarówno „placki”, jak i „obwód”. Po pokryciu całego zaznaczonego rowkowanego obszaru klejem, masz pewność, że klej jest nałożony prawidłowo. Pokrywa wtedy nie mniej niż zalecane 60% powierzchni płyty. Polecamy Sempre TU 200 – sprawdzony klej do styropianu i zatapiania siatki .

mega white klej

Na białej stronie płyty Swisspor Lambda Mega White są także zaznaczone punkty do kołkowania. Nie musisz kołkować płyt we wszystkich zaznaczonych punktach. Zasady kołkowania określa projekt. Jeśli będziesz kołkował, to zrób to tylko w zaznaczonych punktach, ponieważ punkty kołkowania są spasowane z zaznaczonym po drugiej stronie płyty obszarem naniesienia kleju. Na białej, zewnętrznej powierzchni płyt naniesiono także linie, które ułatwią Ci planowanie przesunięcia płyt w poziomie, tak aby krawędzie mijały się w odpowiednich miejscach.

Najczęściej wybieranymi produktami tej szwajcarskiej marki są:

Zapraszamy na zakupy poprzez panel sklepu internetowego.

Powiązane Artykuły

Osuszanie budynków przed ociepleniem styropianem

Ochrona elewacji

Wykończenie ocieplenia w systemie ETICS

Additional Information

Grubość Lambda White

15 cm (3 m2; 0,45 m3), 20 cm (2,25 m2; 0,45m3), 25 cm (1,5 m2; 0,375 m3)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Styropian Swisspor Lambda MEGA White”

Optimized with PageSpeed Ninja