Swisspor Mega White

Styropian Swisspor MEGA White

Cena 200,00 zł brutto/op

Cena 160,00 zł brutto/op

0,45 m3

50 op.

Opis produktu

Styropian grafitowy Swisspor MEGA White charakteryzuje się karbowaną powierzchnią płyty od strony muru oraz białą powierzchnią od strony elewacji. Cena dotyczy jednej paczki przy zamówieniu już od 50 opakowań w dowolnym miejscu w kraju. Dostępne są wymiary 15 lub 20 cm oraz na zamówienie 25 cm oraz 10 cm. Lambda 031 wytrzymałość na ściskanie 80 kPa.

Swisspor Mega White

W przypadku tego styropianu, waga i wymiary są MEGA, wynoszą odpowiednio 16kg/m3 grubość o dokładności grubości +- 1 mm. Waga to bezkompromisowy i nieubłagany wskaźnik jakości. Im jest wyższa, tym wyższa wytrzymałość mechaniczna i przy wyższej technologii produkcji lepsza izolacyjność.

Dzięki większemu wymiarowi zredukujesz możliwość powstania mostków termicznych o 18%. Ponieważ przy takich płytach styropianowych jak Mega White jest mniej połączeń na styku płyt.

Styropian ten produkowany jest metodą automatową, każda płyta wytwarzana jest indywidualnie w formie. Taki sposób gwarantuje idealną powtarzalność, geometrię i dokładność.

Co najważniejsze płyty te trzymają się o 50% mocniej niż inne styropiany grafitowe oraz wytrzymuje dwa razy większe obciążenie od temperatury. Śpisz spokojnie Twój styropian nigdy nie odpadanie od ściany.

Montaż płyt

Prawidłowe nałożenie kleju i co za tym idzie montaż płyt Mega White jest banalne. Nie musisz być fachowcem, możesz zrobić to sam. Na styropianie tym od strony muru, zaznaczony jest obszar, na który należy nałożyć klej. Po dociśnięciu płyty, grubość warstwy kleju musi wynosić około 1 cm. Zaznaczone są zarówno „placki”, jak i „obwód”. Po pokryciu całego zaznaczonego obszaru klejem, masz pewność, że klej jest nałożony prawidłowo. Pokrywa wtedy nie mniej niż zalecane 60% powierzchni płyty.

Na białej stronie płyty są także zaznaczone punkty do kołkowania. Nie musisz kołkować płyt we wszystkich zaznaczonych punktach. Zasady kołkowania określa projekt. Jeśli będziesz kołkował, to zrób to tylko w zaznaczonych punktach, ponieważ punkty kołkowania są spasowane z zaznaczonym po drugiej stronie płyty obszarem naniesienia kleju. Na białej powierzchni zazna. Na zewnętrznej powierzchni płyt naniesiono także linie, które ułatwią Ci planowanie przesunięcia płyt w poziomie, tak aby krawędzie mijały się w odpowiednich miejscach.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Styropian Swisspor MEGA White”

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest czwartek 18 lipca 2019 roku

Dziś pracujemy od 8:00 do 16:00

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!