Hydrostyr 100

Hydrostyr 100 cena

Cena 85,00 zł brutto/op

Cena 65,68 zł brutto/op

Frezowany

niedostępny

Opis produktu

Hydrostyr 100 – styropian frezowany Genderka na fundament. Płyty styropianowe HYDROSTYR są produkowane na bazie polistyrenu spienialnego. Jest to półprodukt uszlachetniony związkami hydrofobowymi, które zwiększają odporność styropianu na chłonięcie wody. Standardowo płyty są frezowane. Najpopularniejszy styropian fundamentowy. Styropian Hydrostyr cena za paczkę 0,28 m3.

Pakowanie i cenę w przypadku styropianu o gładkich krawędziach 0,3 m3 lub 0,28 gdy jest frezowany. Zapraszamy na zakupy także do partnerskich oddziałów stacjonarnych od ręki w Świdnicy, Bydgoszczy i Lublinie. W paczce mieści się 3 m2 gr. 10 cm; 2 m2 gr. 15 cm lub 2,5 m2 gr. 12 cm.

Kod produktu: GEN_H
Producent: Genderka
Dostępność: Dostępny
Zastosowanie: na fundament
Lambda: 0,038 W/mK
Naprężenia ściskające: 100 kPa
Nasiąkliwość: < 3%
Wytrzymałość na zginanie: 150 kPa
Max obciążenie: 3000 kg/m2

Hydrostyr 100 cena i ZASTOSOWANIE

  • izolacja zewnętrznych ścian fundamentów i piwnic,
  • izolacja tarasów i parkingów,
  • izolacja posadzek na gruncie pod obciążenia użytkowe do 30 kPa,
  • cena oscyluje poniżej 220 netto/m3,

Informacje na stronie producenta: oraz karta techniczna

Dostępna jest także wersja grafitowa Hydrostyr 100 Extra tego produktu lambda 031. Jest o ok. 50 zł netto / m3 droższa.

Podobne produkty

Styropian fundamentowy powinien być hydrofobizowany w drugiej kolejności ważny jest kolor. Z lepszy tego typu produktów polecamy styropian grafitowy o lambdzie 031 o wymiarach jak xps 60 x 125cm produkowany metodą automatową Swisspor Hydro Lambda  lub styropian Synthos XPS 300 Prime S.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Hydrostyr 100 cena”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja