xps 300

XPS 300

5.00 out of 5
(2 opinie klienta)

Cena 142,50 zł brutto/op

Cena 124,50 zł brutto/op

0,3 m3 w op.

min. 120 op.

Opis produktu

Styropian XPS Prime S 30 L ekstrudowany potocznie zwanym styrodur lambda 032-035 o grubość płyt  5 | 8 oraz 10 cm do wykonywania izolacji termicznej pod duże obciążenia użytkowe. Główne zastosowanie znajduje przy ocieplaniu posadzek na gruncie oraz fundamentów, metodą mijankową oraz także w przypadku wysokich wód gruntowych. Płyty charakteryzują się niską nasiąkliwością i doskonałą lambdą. Minimalne zamówienie wynosi 120 opakowania a przy zamówieniu również styropianu Swisspor lub Termo Organika xps 300 można kupować na pojedyncze opakowania. Promocja w tym przypadku jednak nie obowiązuje. Czas oczekiwania w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i wielu innych miejscowościach od 2 do 14 dni. Grubość płyt oraz ilość poszczególnych paczek należy podać w ostatniej fazie zamówienia, w uwagach.

Dostawy ok.  30 – 40 m3 realizujemy tylko pełno-paletowe, tzn. wielokrotność 12 paczek odpowiednio wg tabeli. Pozostałe grubości są dostępne tylko na zamówienie. Czas oczekiwania 5-10 dni roboczych.

styropian xps pakowanie

Styropian xps 300 cena

Cena w sklepie jest ceną brutto z transportem na miejsce przy zamówieniu minimum logistycznego. Przy dużych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. W przypadku zamówienia pow. 80 m3 towar możemy załadować w ilości na paczki a nie na palety.

Wymiary płyt XPS

Styrodur xps 300 frezowany ma wymiary 1,25 m x 0,60 m.

Deklaracja właściwości użytkowych XPS Prime S 30 L

Karta informacyjna XPS Prime S

2 opinii dla XPS 300

  1. 5 out of 5

    :

    Organizacja dostawy w porządku. XPS dostarczony dokładnie w zapowiedzianym dniu. Towar w oryginalnych opakowaniach. Sprzedawca na bieżąco informował mnie o postępie w realizacji zamówienia.

  2. 5 out of 5

    :

    Jestem bardzo zadowolony z produktu, szybkości dostawy a najbardziej z ceny którą idywidualnie mi obniożono oczywiście przy większej ilości .

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest wtorek 20 listopada 2018, dziś pracujemy od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualne ceny.

W sezonie ciężko się do nas dodzwonić. Piszcie zapytania, podając adres dostawy i telefon kontaktowy na:

bok@hurtowniastyropianu.pl

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!