xps 300

Styrodur XPS 300

5.00 out of 5
(3 opinie klienta)

Cena 140,00 zł brutto/op

Cena 130,00 zł brutto/op

0,3 m3 w op.

min. 132 op.

Opis produktu

Styropian XPS Prime S 30 L ekstrudowany potocznie zwanym styrodur lambda 032-035 o grubość płyt  5 | 8 oraz 10 cm do wykonywania izolacji termicznej pod duże obciążenia użytkowe. Główne zastosowanie znajduje przy ocieplaniu posadzek na gruncie oraz fundamentów, metodą mijankową oraz także w przypadku wysokich wód gruntowych. Płyty charakteryzują się niską nasiąkliwością i doskonałą lambdą. Minimalne zamówienie wynosi 120 opakowania a przy zamówieniu również styropianu Swisspor ,xps 300 można kupować na pojedyncze opakowania. Promocja w tym przypadku jednak nie obowiązuje. Czas oczekiwania  Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i wielu innych miejscowościach od 2 do 14 dni. Grubość płyt oraz ilości poszczególnych paczek należy podać w ostatniej fazie zamówienia, w uwagach.

Dostawy realizujemy tylko pełno-paletowe, tzn. wielokrotność 12 paczek odpowiednio wg tabeli. Pozostałe grubości są dostępne tylko na zamówienie. Czas oczekiwania 5-10 dni roboczych.

styropian xps pakowanie

Styropian xps 300 cena

Cena w sklepie jest ceną brutto z transportem na miejsce przy zamówieniu minimum logistycznego. Przy dużych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Możliwa jest realizacja dostawy na ternie całej Polski od 18 m3, w tym celu należy napisać do nas zapytanie.

Wymiary płyt XPS

Styrodur xps 300 frezowany ma wymiary 1,25 m x 0,60 m.

Deklaracja właściwości użytkowych XPS Prime S 30 L

Karta informacyjna XPS Prime S

3 opinii dla Styrodur XPS 300

 1. 5 out of 5

  :

  Wszystko w jak najlepszym porządku… towar super dostawa również… Polecam

 2. 5 out of 5

  :

  Organizacja dostawy w porządku. XPS dostarczony dokładnie w zapowiedzianym dniu. Towar w oryginalnych opakowaniach. Sprzedawca na bieżąco informował mnie o postępie w realizacji zamówienia.

 3. 5 out of 5

  :

  Jestem bardzo zadowolony z produktu, szybkości dostawy a najbardziej z ceny którą idywidualnie mi obniożono oczywiście przy większej ilości .

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja