xps 300

Styrodur XPS 300

5.00 out of 5
(3 opinie klienta)

Cena 148,00 zł brutto/op

Cena 130,00 zł brutto/op

0,3 m3 w op.

min. 132 op.

Opis produktu

Styropian XPS Prime S 30 L ekstrudowany potocznie zwanym styrodur lambda 032-035 o grubość płyt  5 | 8 oraz 10 cm do wykonywania izolacji termicznej pod duże obciążenia użytkowe. Główne zastosowanie znajduje przy ocieplaniu posadzek na gruncie oraz fundamentów, metodą mijankową oraz także w przypadku wysokich wód gruntowych. Płyty charakteryzują się niską nasiąkliwością i doskonałą lambdą. Minimalne zamówienie wynosi 120 opakowania a przy zamówieniu również styropianu Swisspor ,xps 300 można kupować na pojedyncze opakowania. Promocja w tym przypadku jednak nie obowiązuje. Czas oczekiwania  Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i wielu innych miejscowościach od 2 do 14 dni. Grubość płyt oraz ilości poszczególnych paczek należy podać w ostatniej fazie zamówienia, w uwagach.

Dostawy realizujemy tylko pełno-paletowe, tzn. wielokrotność 12 paczek odpowiednio wg tabeli. Pozostałe grubości są dostępne tylko na zamówienie. Czas oczekiwania 5-10 dni roboczych.

styropian xps pakowanie

Styropian xps 300 cena

Cena w sklepie jest ceną brutto z transportem na miejsce przy zamówieniu minimum logistycznego. Przy dużych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Możliwa jest realizacja dostawy na ternie całej Polski od 18 m3, w tym celu należy napisać do nas zapytanie.

Wymiary płyt XPS

Styrodur xps 300 frezowany ma wymiary 1,25 m x 0,60 m.

Deklaracja właściwości użytkowych XPS Prime S 30 L

Karta informacyjna XPS Prime S

3 opinii dla Styrodur XPS 300

 1. 5 out of 5

  :

  Wszystko w jak najlepszym porządku… towar super dostawa również… Polecam

 2. 5 out of 5

  :

  Organizacja dostawy w porządku. XPS dostarczony dokładnie w zapowiedzianym dniu. Towar w oryginalnych opakowaniach. Sprzedawca na bieżąco informował mnie o postępie w realizacji zamówienia.

 3. 5 out of 5

  :

  Jestem bardzo zadowolony z produktu, szybkości dostawy a najbardziej z ceny którą idywidualnie mi obniożono oczywiście przy większej ilości .

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Zaczynamy już 16 rok działalności naszej firmy.

20 stycznia 2020 pracujemy od 8:00 do 16:00.

UWAGA na Mega Promocję na Lambdę White UWAGA

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!