Hurtownia styropianu w Koszalinie

Hurtownia Styropianu – Koszalin

Styropian na terenie Koszalina i okolic, całe zachodniopomorskie obsługujemy z oddziału Szcecińskiego z dostawą gratis przy spełnieniu minimów logistycznych. Nasza hurtownia oferuje swoim klientom sprzedaż styropianu do ocieplania budynków, ale nie tylko. Dysponujemy również ofertą wielu materiałów budowlanych, na co dzień niezbędnych w pracy naszych klientów.  Styropian dostępny w naszej hurtowni pochodzi od czołowych producentów, takich jak: Termo Organika, Swisspor, Arbet a także styrodur xps Synthos. Zakupu możesz także dokonać przez sklep internetowy.

Jaki styropian zakupisz w naszej hurtowni?

Klienci z zachodniopomorskiego, którzy zdecydują się na zakup styropianu właśnie u nas, znajdą tu m.in. styropian grafitowy, czyli płyty o niskim współczynniku przewodzenia ciepła lambda oraz podłogowy fundamentowy o możliwie najlepszych parametrach wytrzymałościowych. Warto wiedzieć, że najczęściej wybierane grubości płyt fasadowego styropianu to 15 lub 20 cm. Taki styropian grafitowy jest przeznaczony do ocieplania budynków także pasywnych, jak i energooszczędnych. Wyróżnia się praktycznie najlepszym współczynnikiem przenikania ciepła, który wynosi 0,031 W/mK. Klienci, którzy chcą zdecydować się na jakikolwiek produkt powinni skontaktowac się telefonicznie tel. 

Najczęściej wybierane produkty to :

Kilka słów o jakości styropianu

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie danego modelu styropianu, powinieneś dowiedzieć się więcej na temat jego jakości. Przede wszystkim warto wiedzieć, że w celu ograniczenia utraty ciepła i oszczędności, powinieneś wybrać płyty o dużym oporze cieplnym. Krótko mówiąc im grubsza jest płyta a tym samym im niższy współczynnik lambda tym opór cieplny jest większy i tym lepiej dla Ciebie. 

Jakość wybranego w naszej hurtowni styropianu będzie miała wpływ na Twoje życie oraz życie domowników przez wiele lat. Nie wybieraj więc styropianu z wysokim współczynnikiem lambda ponieważ zdecydowanie nie będzie to dla Ciebie dobra inwestycja. Pamiętaj, aby nie oszczędzać na izolacji.

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym mógłbyś kupić styropian niezbędny podczas budowy swojego domu, interesuje Cię styropian podłogowy, elewacyjny a może szalunkowy czy też fundamentowy, zgłoś się do nas a otrzymasz towar w Koszalinie z dostawą gratis. Oferujemy styropian znanych producentów i gwarantujemy, że pomożemy Ci dobrać ten właściwy, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Możesz także skorzystać z kontaktu do doradcy z uprawniwniami budowlanymi i wieloletnim doświadczeniem w termomodernizacji budynków.

Całe zachodniopomorskie obsługujemy ze Szczecina, Mieczysław tel. 795 109 103 .

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Jest weekend 6-7 czerwca 2020r.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze równocześnie : ( ctr shift oraz r ) aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Już od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja