Hurtownia styropianu w Koszalinie

Styropian na terenie Koszalina i okolic, całe zachodniopomorskie obsługujemy z oddziału Szcecińskiego z dostawą gratis przy spełnieniu minimów logistycznych. Nasza Hurtownia oferuje swoim klientom sprzedaż styropianu do ocieplania budynków, ale nie tylko. Dysponujemy również ofertą wielu materiałów budowlanych, na co dzień niezbędnych w pracy naszych klientów.  Styropian dostępny w naszej hurtowni pochodzi od czołowych producentów, takich jak: Termo Organika, Swisspor, Arbet a także styrodur xps Synthos. Zakupu możesz także dokonać przez sklep internetowy.

Jaki styropian zakupisz w naszej hurtowni?

Klienci z zachodniopomorskiego, którzy zdecydują się na zakup styropianu właśnie u nas, znajdą tu m.in. styropian grafitowy, czyli płyty o niskim współczynniku przewodzenia ciepła lambda oraz podłogowy fundamentowy o możliwie najlepszych parametrach wytrzymałościowych. Warto wiedzieć, że najczęściej wybierane grubości płyt fasadowego styropianu to 15 lub 20 cm. Taki styropian grafitowy jest przeznaczony do ocieplania budynków także pasywnych, jak i energooszczędnych. Wyróżnia się praktycznie najlepszym współczynnikiem przenikania ciepła, który wynosi 0,031 W/mK. Klienci, którzy chcą zdecydować się na jakikolwiek produkt powinni skontaktowac się telefonicznie tel. 

Najczęściej wybierane produkty to :

Kilka słów o jakości styropianu

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie danego modelu styropianu, powinieneś dowiedzieć się więcej na temat jego jakości. Przede wszystkim warto wiedzieć, że w celu ograniczenia utraty ciepła i oszczędności, powinieneś wybrać płyty o dużym oporze cieplnym. Krótko mówiąc im grubsza jest płyta a tym samym im niższy współczynnik lambda tym opór cieplny jest większy i tym lepiej dla Ciebie. 

Jakość wybranego w naszej hurtowni styropianu będzie miała wpływ na Twoje życie oraz życie domowników przez wiele lat. Nie wybieraj więc styropianu z wysokim współczynnikiem lambda ponieważ zdecydowanie nie będzie to dla Ciebie dobra inwestycja. Pamiętaj, aby nie oszczędzać na izolacji.

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym mógłbyś kupić styropian niezbędny podczas budowy swojego domu, interesuje Cię styropian podłogowy, elewacyjny a może szalunkowy czy też fundamentowy, zgłoś się do nas a otrzymasz towar w Koszalinie z dostawą gratis. Oferujemy styropian znanych producentów i gwarantujemy, że pomożemy Ci dobrać ten właściwy, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Możesz także skorzystać z kontaktu do doradcy z uprawnieniami budowlanymi i wieloletnim doświadczeniem w termomodernizacji budynków.

Całe zachodniopomorskie obsługujemy ze Szczecina, Mieczysław tel. 795 109 103 .

Cena od 61.77 zł z Vat / op
Styropian dach podłoga eps 80 037. Dostawa gratis od 30 m3.