f | g+ | t
Szalunek tracony wieńca

Szalunek tracony wieńca

5.00 out of 5
(2 opinie klienta)

Cena 25,00 zł brutto/m

Cena 19,80 zł brutto/m

min. 100 m

Opis produktu

Szalunek tracony wieńca obwodowego z listwą zaczepową. Cena za 1mb elementu o wysokości 20 cm. Dostępne są także na specjalne zamówienie elementy o wysokości 18 | 22 | 25 i 28 cm lub innych niestandardowych. Wykonane ze styropianu styrodur XPS 300 współczynnik lambda od 036 do 030 w zależności od grubości styropianu.

Szalunek tracony wieńca

Stosowany do wykonywania ocieplonych wieńców budynków jedno i wielorodzinnych. Produkt dostępny w ciągu 14 dni od zamówienia. Szalunek ten to standardowe ocieplenie najsłynniejszego mostka termicznego powstającego przy wylewaniu wieńców zewnętrznych i płyt balkonowych. Oszczędność materiałowa oraz robocizny to podstawowy powód zastosowania tego rozwiązania. Zamówienia należy składać z przynajmniej 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Zapraszamy na zakupy.

2 opinii dla Szalunek tracony wieńca

  1. 5 out of 5

    :

    Naprawdę polecam. Mimo braku doświadczenia budowlanego zaszalowanie wieńca stropu było banalnie proste, zlikwidowałem mostek i przyspieszyłem czas na wylanie stropu nie wspomnę, że mogłem się żonie pochwalić że na budowlance tez się znam:)

  2. 5 out of 5

    :

    Kupiłem styropian szalunkowy z pewną dozą ostrożności. Wiadomo, nie jest on zbyt często widywany na budowie. Dominują szalunki drewniane lub drewnopodobne. Po pierwszym użyciu widziałem, że to jest to. Czas realizacji stanu surowego dzięki niemu znacząco się skrócił dzięki temu że nie trzeba było rozszalowywać wieńców i za jednym zamachem zrobiłem docieplenia potencjalnych mostków termicznych. podziękowania dla PHU Lingo za trafną poradę. Na pozytywną opinie wpływ miał również czas realizacji dostawy oraz konkurencyjna cena. Materiał przy zastosowaniu naszej technologii montażu nie sprawiał załodze żadnych istotnych problemów w obróbce i montażu. Kontakt z przedstawicielem, czas reakcji dostawcy na zamówienia dodatkowe oceniam bardzo wysoko a innym klientom życzę udanych zakupów.Pozdrawiam K. z Bolesławca.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Ceny styropianu zamieszczone w sklepie są aktualne.

Dziś jest czwartek 22 lutego 2018.

Jeśli nie widzisz aktualnej daty, kliknij "ctrl i R".

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne realizujemy z

dostawą gratis w całej Polsce.

W tym tygodniu pracujemy codziennie od 8:00 do 17:00

bok@hurtowniastyropianu.pl