Szalunek tracony wieńca

Szalunek tracony wieńca

5.00 out of 5
(2 opinie klienta)

Cena 56,00 zł brutto/m

Cena 48,00 zł brutto/m

min. 100 m

Opis produktu

Szalunek tracony wieńca obwodowego z listwą zaczepową. Cena za 1mb elementu o wysokości 20 cm. Dostępne są także na specjalne zamówienie elementy o wysokości 18 | 22 | 25 i 28 cm lub innych niestandardowych. Wykonane ze styropianu styrodur XPS 300 współczynnik lambda od 036 do 030 w zależności od grubości styropianu.

Szalunek tracony wieńca

Stosowany do wykonywania ocieplonych wieńców budynków jedno i wielorodzinnych. Produkt dostępny w ciągu 30 dni od zamówienia. Szalunek ten to standardowe ocieplenie najsłynniejszego mostka termicznego powstającego przy wylewaniu wieńców zewnętrznych i płyt balkonowych. Oszczędność materiałowa oraz robocizny to podstawowy powód zastosowania tego rozwiązania. Zamówienia należy składać z przynajmniej 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Zapraszamy na zakupy.

2 opinii dla Szalunek tracony wieńca

  1. 5 out of 5

    :

    Naprawdę polecam. Mimo braku doświadczenia budowlanego zaszalowanie wieńca stropu było banalnie proste, zlikwidowałem mostek i przyspieszyłem czas na wylanie stropu nie wspomnę, że mogłem się żonie pochwalić że na budowlance tez się znam:)

  2. 5 out of 5

    :

    Kupiłem styropian szalunkowy z pewną dozą ostrożności. Wiadomo, nie jest on zbyt często widywany na budowie. Dominują szalunki drewniane lub drewnopodobne. Po pierwszym użyciu widziałem, że to jest to. Czas realizacji stanu surowego dzięki niemu znacząco się skrócił dzięki temu że nie trzeba było rozszalowywać wieńców i za jednym zamachem zrobiłem docieplenia potencjalnych mostków termicznych. podziękowania dla PHU Lingo za trafną poradę. Na pozytywną opinie wpływ miał również czas realizacji dostawy oraz konkurencyjna cena. Materiał przy zastosowaniu naszej technologii montażu nie sprawiał załodze żadnych istotnych problemów w obróbce i montażu. Kontakt z przedstawicielem, czas reakcji dostawcy na zamówienia dodatkowe oceniam bardzo wysoko a innym klientom życzę udanych zakupów.Pozdrawiam K. z Bolesławca.

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Jest środa 1 kwietnia 2020.

Już od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR.

W obecnym czasie najlepszym sposobem kontaktu z nami jest droga e-mailowa, zadaj pytania, podaj telefon, oddzwonimy. Nie odnotowano opóźniej w dostawach.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja