Szalunek tracony wieńca

Szalunek tracony wieńca

5.00 out of 5
(2 opinie klienta)

Cena 56,00 zł brutto/m

Cena 48,00 zł brutto/m

min. 100 m

Opis produktu

Szalunek tracony wieńca obwodowego z listwą zaczepową. Cena za 1mb elementu o wysokości 20 cm. Dostępne są także na specjalne zamówienie elementy o wysokości 18 | 22 | 25 i 28 cm lub innych niestandardowych. Wykonane ze styropianu styrodur XPS 300 współczynnik lambda od 036 do 030 w zależności od grubości styropianu.

Szalunek tracony wieńca

Stosowany do wykonywania ocieplonych wieńców budynków jedno i wielorodzinnych. Produkt dostępny w ciągu 30 dni od zamówienia. Szalunek ten to standardowe ocieplenie najsłynniejszego mostka termicznego powstającego przy wylewaniu wieńców zewnętrznych i płyt balkonowych. Oszczędność materiałowa oraz robocizny to podstawowy powód zastosowania tego rozwiązania. Zamówienia należy składać z przynajmniej 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Zapraszamy na zakupy.

2 opinii dla Szalunek tracony wieńca

  1. 5 out of 5

    :

    Naprawdę polecam. Mimo braku doświadczenia budowlanego zaszalowanie wieńca stropu było banalnie proste, zlikwidowałem mostek i przyspieszyłem czas na wylanie stropu nie wspomnę, że mogłem się żonie pochwalić że na budowlance tez się znam:)

  2. 5 out of 5

    :

    Kupiłem styropian szalunkowy z pewną dozą ostrożności. Wiadomo, nie jest on zbyt często widywany na budowie. Dominują szalunki drewniane lub drewnopodobne. Po pierwszym użyciu widziałem, że to jest to. Czas realizacji stanu surowego dzięki niemu znacząco się skrócił dzięki temu że nie trzeba było rozszalowywać wieńców i za jednym zamachem zrobiłem docieplenia potencjalnych mostków termicznych. podziękowania dla PHU Lingo za trafną poradę. Na pozytywną opinie wpływ miał również czas realizacji dostawy oraz konkurencyjna cena. Materiał przy zastosowaniu naszej technologii montażu nie sprawiał załodze żadnych istotnych problemów w obróbce i montażu. Kontakt z przedstawicielem, czas reakcji dostawcy na zamówienia dodatkowe oceniam bardzo wysoko a innym klientom życzę udanych zakupów.Pozdrawiam K. z Bolesławca.

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja