Enke Universal Primer 2K

Enke Primer 2K

Cena 123,86 zł brutto/op

Cena 90,92 zł brutto/op

op. to 4,4 kg

min. 10 op.

Opis produktu

Enke Primer 2K grunt dwukomponentowy. Cena za opakowanie 4,4 kg w skład którego wchodzi czynnik A 3 kg i utwardzacz B 1,4 kg. Główne zastosowanie to gruntowanie trudnych podłoży tworzywowych na dachach płaskich. Stosowany głównie przy pracach remontowych.

Enke Universal Primer 2K

Przed aplikacją gruntu Enke Primer 2K należy dokładnie wymieszać dwa komponenty w proporcji 10:6. Czas mieszania przynajmniej 2 min nie dłużej jednak niż 4 min. należy unikać zbytniego napowietrzenia mieszanki. Prawidłowe wymieszanie dwóch składników spowoduje, że Primer 2K będzie gotowy do użycia nawet do miesiąca czasu. Warunek to przechowywanie w szczelnie zamkniętym oryginalnym pojemniku w temperaturze 10-20 st. C. Na wcześniej przygotowane podłoże gotowy Enke Universal Primer 2K nakłada się pędzlem lub wałkiem malarskim. Należy pamiętać, aby grunt rozprowadzać równomiernie a jego nadmiar usunąć. Szybkość jego schnięcia zależy od temperatury powietrza i waha się od 30 do 60 min.

Preparat ten nie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach. Należy unikać kontaktu ze skórą i oczami, nie wdychać oparów. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa pracy z produktem w Karcie charakterystyki produktu. Enke Primer 2K należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu w szczelnie
zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Miejsce przechowywania powinno być zabezpieczone przed bezpośrednim nasłonecznieniem i z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia również na placu budowy. Przegrzany, zżelowany Enke Universal Primer nie nadaje się do użytku, ponieważ nie utrzyma swoich właściwości.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Enke Primer 2K”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja