Enke Universal Primer 2K

Enke Primer 2K

Cena 123,86 zł brutto/op

Cena 90,92 zł brutto/op

op. to 4,4 kg

min. 10 op.

Opis produktu

Enke Primer 2K grunt dwukomponentowy. Cena za opakowanie 4,4 kg w skład którego wchodzi czynnik A 3 kg i utwardzacz B 1,4 kg. Główne zastosowanie to gruntowanie trudnych podłoży tworzywowych na dachach płaskich. Stosowany głównie przy pracach remontowych.

Enke Universal Primer 2K

Przed aplikacją gruntu Enke Primer 2K należy dokładnie wymieszać dwa komponenty w proporcji 10:6. Czas mieszania przynajmniej 2 min nie dłużej jednak niż 4 min. należy unikać zbytniego napowietrzenia mieszanki. Prawidłowe wymieszanie dwóch składników spowoduje, że Primer 2K będzie gotowy do użycia nawet do miesiąca czasu. Warunek to przechowywanie w szczelnie zamkniętym oryginalnym pojemniku w temperaturze 10-20 st. C. Na wcześniej przygotowane podłoże gotowy Enke Universal Primer 2K nakłada się pędzlem lub wałkiem malarskim. Należy pamiętać, aby grunt rozprowadzać równomiernie a jego nadmiar usunąć. Szybkość jego schnięcia zależy od temperatury powietrza i waha się od 30 do 60 min.

Preparat ten nie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach. Należy unikać kontaktu ze skórą i oczami, nie wdychać oparów. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa pracy z produktem w Karcie charakterystyki produktu. Enke Primer 2K należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu w szczelnie
zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Miejsce przechowywania powinno być zabezpieczone przed bezpośrednim nasłonecznieniem i z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia również na placu budowy. Przegrzany, zżelowany Enke Universal Primer nie nadaje się do użytku, ponieważ nie utrzyma swoich właściwości.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Enke Primer 2K”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Zaczynamy już 16 rok działalności naszej firmy.

20 stycznia 2020 pracujemy od 8:00 do 16:00.

UWAGA na Mega Promocję na Lambdę White UWAGA

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!