Synthos Prime D

Synthos Prime D

4.00 out of 5
(1 opinia klienta)

Cena 165,00 zł brutto/op

Cena 143,00 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 132 op.

Produkt dostępny na zamówienie

Opis produktu

Styrodur Synthos XPS Prime D to produkt z najniższą lambdą wśród styropianów xps. Cena dotyczy jednej paczki przy zamówieniu od 60 opakowań z dostawą gratis, prosto od producenta. Podstawowe grubości płyt to 5 oraz 10 cm. Współczynnik przenikania ciepła wynosi 0,029 dla 50 mm oraz 0,032 dla 100 mm. Paczka zawiera 0,3 m3 styroduru. Zapraszamy na zakupy przez sklep internetowy

Synthos XPS Prime D

Firma Synthos to polski producent polistyrenu oraz produktów z niego wytworzonych. Firma ta produkuje płyty XPS przeznaczone do izolacji cieplnej płyt fundamentowych a także posadzek na gruncie. Linia produktów oznaczona symbolem D już w niedługim czasie rozszerzy się o inne grubości tj. 4 | 6 | 8 oraz 12 cm. Poniżej przedstawiamy tabelę wartości cieplnych dla poszczególnych grubości płyt:

prime d grubości

Prime D to czarny styrodur o najniższej możliwej lambdzie, jednakże zmienia się ona w zależności od grubości materiału. Promocja sprzedaży jest non stop, dostawa możliwa jest od 132 op. Czas realizacji zależy od miejsca dostawy . Termin dostawy dyktuje producent. Sprzedaż pełno-paletowa, wielokrotność 12 paczek.

Deklaracja Właściwości użytkowych  Synthos Prime D 10 cm

Karta techniczna Synthos Prime D 

Podobne materiały

Klienci także często stosują także styropian EPS 200. Gdy zbędna jest wytrzymałość na ściskanie (300 kPa) a potrzebujesz niskiej lambdy to być może lepszym rozwiązaniem dla Twojego portfela będzie zakup Swisspor Lambda 100 030, jednakże jest to styropian podłogowy. Nie stosuj go zatem na zewnątrz.

1 opinia dla Synthos Prime D

  1. 4 out of 5

    :

    Styropian w ilości ok. 20m3 został dostarczony w umówionym terminie, bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu oraz kierowcą dostarczającym towar. Styropian jest bardzo dobrej jakości, spełnił moje oczekiwania. Polecam.

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja