Synthos Prime D

Synthos Prime D

Cena 149,00 zł brutto/op

Cena 142,00 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 60 op.

Opis produktu

Styrodur Synthos XPS Prime D to produkt z najniższą lambdą wśród styropianów xps. Cena dotyczy jednej paczki przy zamówieniu od 60 opakowań z dostawą gratis, prosto od producenta. Podstawowe grubości płyt to 5 oraz 10 cm. Współczynnik przenikania ciepła wynosi 0,029 dla 50 mm oraz 0,032 dla 100 mm. Paczka zawiera 0,3 m3 styroduru. Zapraszamy na zakupy przez sklep internetowy

Synthos XPS Prime D

Firma Synthos to polski producent polistyrenu oraz produktów z niego wytworzonych. Głównie firma ta produkuje płyty XPS przeznaczone do izolacji cieplnej płyt fundamentowych oraz posadzek na gruncie. Linia produktów oznaczona symbolem D już w niedługim czasie rozszerzy się o inne grubości tj. 4 | 6 | 8 oraz 12 cm. Poniżej przedstawiamy tabelę wartości cieplnych dla poszczególnych grubości płyt:

prime d grubości

Prime D to czarny styrodur o najniższej możliwej lambdzie. Promocja sprzedaży jest non stop, dostawa możliwa jest już od 60 op. Czas realizacji dostawy zależy od zamawianej ilości i tak odpowiednio dla 60 op. – ok. 10 dni roboczych a dla 120 op. ok. 5 dni roboczych. Termin dostawy dyktuje producent. Sprzedaż pełno-paletowa, wielokrotność 12 paczek.

Deklaracja Właściwości użytkowych  Synthos Prime D 10 cm

Karta techniczna Synthos Prime D 

Podobne materiały

Klienci także często stosują pod płyty fundamentowe styropian EPS 200. Gdy zbędna jest wytrzymałość na ściskanie (300 kPa) a potrzebujesz niskiej lambdy to być może lepszym rozwiązaniem dla Twojego portfela będzie zakup Swisspor Lambda 100 030

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Synthos Prime D”

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Jest wtorek 20 listopada 2018, dziś pracujemy od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualne ceny.

W sezonie ciężko się do nas dodzwonić. Piszcie zapytania, podając adres dostawy i telefon kontaktowy na:

bok@hurtowniastyropianu.pl

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!