Synthos Prime D

Synthos Prime D

4.00 out of 5
(1 opinia klienta)

Cena 149,00 zł brutto/op

Cena 142,00 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

min. 132 op.

Opis produktu

Styrodur Synthos XPS Prime D to produkt z najniższą lambdą wśród styropianów xps. Cena dotyczy jednej paczki przy zamówieniu od 60 opakowań z dostawą gratis, prosto od producenta. Podstawowe grubości płyt to 5 oraz 10 cm. Współczynnik przenikania ciepła wynosi 0,029 dla 50 mm oraz 0,032 dla 100 mm. Paczka zawiera 0,3 m3 styroduru. Zapraszamy na zakupy przez sklep internetowy

Synthos XPS Prime D

Firma Synthos to polski producent polistyrenu oraz produktów z niego wytworzonych. Firma ta produkuje płyty XPS przeznaczone do izolacji cieplnej płyt fundamentowych a także posadzek na gruncie. Linia produktów oznaczona symbolem D już w niedługim czasie rozszerzy się o inne grubości tj. 4 | 6 | 8 oraz 12 cm. Poniżej przedstawiamy tabelę wartości cieplnych dla poszczególnych grubości płyt:

prime d grubości

Prime D to czarny styrodur o najniższej możliwej lambdzie, jednakże zmienia się ona w zależności od grubości materiału. Promocja sprzedaży jest non stop, dostawa możliwa jest od 132 op. Czas realizacji zależy od miejsca dostawy . Termin dostawy dyktuje producent. Sprzedaż pełno-paletowa, wielokrotność 12 paczek.

Deklaracja Właściwości użytkowych  Synthos Prime D 10 cm

Karta techniczna Synthos Prime D 

Podobne materiały

Klienci także często stosują także styropian EPS 200. Gdy zbędna jest wytrzymałość na ściskanie (300 kPa) a potrzebujesz niskiej lambdy to być może lepszym rozwiązaniem dla Twojego portfela będzie zakup Swisspor Lambda 100 030, jednakże jest to styropian podłogowy. Nie stosuj go zatem na zewnątrz.

1 opinia dla Synthos Prime D

  1. 4 out of 5

    :

    Styropian w ilości ok. 20m3 został dostarczony w umówionym terminie, bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu oraz kierowcą dostarczającym towar. Styropian jest bardzo dobrej jakości, spełnił moje oczekiwania. Polecam.

Dodaj opinię

Kontakt

PHU LINGO Hurtownia Styropianu

Dzień dobry!

Mamy weekend 21 - 22 września 2019.

W poniedziałek pracujemy od 8:00.

Promocje ważne są do 27 września.

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!