Płyta elewacyjna PIR ETX Gór Stal

Cena 79,00 zł brutto/m2

Cena 68,50 zł brutto/m2

100 m2

Opis produktu

Płyty elewacyjne PIR marki Górstal Term PIR ETX, które zabezpieczone są obustronnie okładziną gazoprzepuszczalną z welonu szklanego. Cena dotyczy 1 m2 grubości 10 cm. Zastosowanie znajduje na elewacji, przyklejona na klej elastyczny TU 200. PIR ETX wymaga kołkowania. Podstawowe wymiary to 120×60 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Płyta elewacyjna PIR ETX Gór Stal”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja