Austrotherm Fasada Super

Austrotherm EPS 038 Fasada Super styropian

5.00 out of 5
(10 opinii klienta)

Cena 67,20 zł brutto/op

Cena 51,66 zł brutto/op

op. 0,3 m3

min. 100 op.

Opis produktu

Styropian Austrotherm eps 038 Fasada Super to twarde płyty termoizolacyjne do ocieplania ścian zewnętrznych. Przedmiotem sprzedaży są płyty o dowolnej grubości spakowane także w op. o zawartości 0,3 m3. Współczynnik λ 0,038 W/mK przy dla płyt gr. 15 cm zamontowanych na ścianie nośnej z ceramiki 25 cm da U dla całej przegrody ok 0,22 W/m2K. Spełni zatem obecnie wytyczne normowe dla ocieplenia ścian jednowarstwowych. Cena dotyczy jednego opakowania o dowolnej grubości płyt niefrezowanych 4 | 5 | 10 | 12 | 20 lub 15 cm. Jedna paczka zawiera 0,3 m3 produktu odpowiednio 3 m2 dychy, 2 m2 piętnastki i 1,5 m2 dwudziestki. Wybrane grubości proszę podać w uwagach w końcowej fazie składania zamówienia. Prosimy o dodawanie opinii pod produktem po odbiorze materiału, ponieważ i dla Ciebie one są istotne :).

Austrotherm EPS 038 Fasada Super

Wytrzymałość na ściskanie na poziomie 70 kPa  sprawia iż można ten styropian zastosować także na wysokich budynkach. Na takich obiektach gdzie w trakcie burzliwej pogody jest duże ssanie wiatru. .

Deklaracja właściwości użytkowych i karta techniczna.

Styropian EPS 038 zastosowanie

Główne przeznaczenie to oczywiście wykonywanie fasad budynków wykończonych tynkiem elewacyjnym. Płyty ze styropianu Austrotherm eps 038 FASADA Super zaleca się stosować w budownictwie przede wszystkim jako izolacja cieplna ścian oraz:
– termoizolacja wieńców, nadproży oraz ościeży;
– izolacja cieplna stropów w garażach i piwnicach od spodu;
– izolacja cieplna ścian o konstrukcji szkieletowej.

Zalecenia wykonawcze

Po pierwsze wykonanie termoizolacji przegród zewnętrznych należy prowadzić zgodnie z wytycznymi producenta w sprawie wykonywania fasad. Przed podjęciem prac należy ocenić nośność podłoża (konstrukcji lub okładzin) oraz przyczepność (zaleca się także przetarcie płyt grafitowych przed aplikacją kleju). Nakładanie kleju powinno się wykonywać obwodowo po wewnętrznej powierzchni płyt. Zastosowanie siatek na rusztowaniach powinno zapewnić prawidłowy przebieg kolejnych procesów aplikacji materiałów wykończeniowych elewacji, a także prac fasadowych.

Właściwości

Produkt jest zgodny z normą PN-EN 13163:2013-05 i dostępny jest na zamówienie także w wymiarach od 2 do 30 cm. Może przybrać także formę jako frezowany na zakładkę do gr. 20 cm.

W przypadku zainteresowania innymi grubościami prosimy o zapytanie w formie elektronicznej na adres bok@hurtowniastyropianu.pl
Kod wyrobu EPS EN 13163 T1-L2-W2-Sb5-P5-BS115-CS(10)70-DS(N)2-DS(70,-)2-TR100.

Podobne produkty

Inne produkty z kategorii EPS 70 lub z lambda na poziomie 039 – 038 z naszej oferty to :

Swisspor EPS 70

Termo Organika Gold Fasada

Knauf EPS 70-031

10 opinii dla Austrotherm EPS 038 Fasada Super styropian

 1. 5 out of 5

  :

  Sprawna obsługa, szybka realizacja zamówienia oraz dostawa! Czas oczekiwania wyniósł 2 dni – Podkarpacie. Towar prosto od producenta dotarł w stanie idealnym. Wybór padł na Austrotherm, bo jest sprawdzony i godny polecenia jak firma Lingo – najlepsza cena i jakość obsługi kienta. Dziękuję i pozdrawiam 🙂

 2. 5 out of 5

  :

  Najlepszy styropian w najlepszej cenie 🙂 dowieziony w stanie idealnym prosto z fabryki w przeciągu 3 dni od złożenie zamówienia 🙂 Pomimo skomplikowanego zamówienia (kilka rodzajów styropianu, w różnych ilościach), którego nie przepuszczał system bardzo profesjonalna, a co najważniejsze miła obsługa i kontakt z klientem.
  Serdecznie polecamy i dajemy 6* 🙂

 3. 5 out of 5

  :

  Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Konkurencyjne ceny. Produkt zgodny z opisem. Szybka dostawa bezpośrednio na budowę. Polecam !!! Bielsko Biała

 4. 5 out of 5

  :

  Styropian jak w opisie, wszystko ok.. Prosto z fabryki, nie pozagniatany. Transport na czas, nawet wcześniej niż oczekiwałem. Obsługa hurtowni na wysokim poziomie. Polecam.

 5. 5 out of 5

  :

  Styropian Austrotherm Super fasada 0,38 to górna półka spośród białego styropianu.Pracownicy hurtowni Lingo sprawnie przeprowadzili transakcję.Polecam wszystkim.

 6. 5 out of 5

  :

  Jakość styropianu ocenimy jak trochę pomieszkamy i sprawdzimy wydatki na ogrzewanie 🙂 Niemniej jednak sama firma Lingo jest jak najbardziej godna polecenia – bardzo konkurencyjna cena, dostawa błyskawiczna (początkowo 2 tygodnie, jak w większości hurtowni, jednak ostatecznie towar byłna miejscu w niecały tydzień), świetny kontakt i obsługa klienta. Jedyny minus to rozładunek – mimo, że był na niego odpowiedni czas (chyba godzina) przewidziany w umowie, to kierowca strasznie się śpieszył i nie pozwolił nawet przeliczyć czy ilość i grubość zamówionego towaru się zgadza. Na szczęście wszystko zgadzało się co do paczki, niemniej jednak niesmak niepotrzebnego pośpiechu pozostał, bo można było rozładować i policzyć na spokojnie w określonym umową czasie.

 7. 5 out of 5

  :

  Szybka i profesionalna obsługa,dostawa na dokładnie umówiony termin prosto z fabryki,bardzo dobry kontakt z klijentem ,informowany na bieżąco,polecam hurtownie Lingo .

 8. 5 out of 5

  :

  Styropian austrotherm fasada super 038.Materiał bardzo dobrej jakości w tej cenie styropian przyjeżdża prosto z fabryki w stanie idealnym bez,, przeżucania,,. Szybka i profesjonalna obsługa klienta, bardzo dobry kontakt z klientem. Śmiało mogę polecić hurtownię Lingo.

 9. 5 out of 5

  :

  Najlepszy biały styropian na rynku. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie , można bez obaw z nimi współpracować . Pozdrawiam.

 10. 5 out of 5

  :

  wg mnie produkt godny polecenia, oczywiście o gustach sie nie dyskutuje, ale dla mojej inwestycji to idealny wybór, świetna jakość w super cenie.

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja