tynk silikonowo silikatowy

Tynk silikonowo silikatowy Sempre Progresil SI SI

5.00 out of 5
(1 opinia klienta)

Cena 176,00 zł brutto/op

Cena 135,20 zł brutto/op

25 kg

min. 15 op

Opis produktu

Tynk w postaci gotowej do użycia masy silikonowo-silikatowej do stosowania na zewnątrz budynków na podłożach budowlanych, także pokrytych farbami akrylowymi. Z powodzeniem stosowany również w systemie renowacyjnym Sempre. Cena za opakowanie 25 kg białego tynku o granulacji 1,5 mm lub 2 mm typu baranek. Produkt przygotowany do nanoszenia pacą. Wersja do natrysku mechanicznego jest również dostępna ale tylko na specjalne zamówienie.

Tynk silikonowo silikatowy Sempre

Tynk ten dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej odpowiadającej paletom barw IMPRESSIO i MASSIMO dla wybranych kolorów. Proponowany w wielu granulacjach w strukturach pełnej (tzw. baranek) i drapanej (tzw. kornik). Przed nałożeniem tynku silikonowo silikatowego Sempre należy zagruntować podłoże preparatem PROGRESIL GRUNT.

Tę masę tynkarską powinno nakładać się na wzmocnione podłoże. Najlepiej na zatopioną siatkę w kleju z włóknem np. Sempre TU 200.

Zalety tynków silikonowo silikatowych

Są to masy tynkarskie hybrydowe, wśród nowości narynku od ok. 15 lat cieszą sie dużą popularnością. Jeden z nielicznych tak udanych produktów do zastosowania w budownictwie stworzony nie tylko dla mamony. Zaletą ich jest:

  • niższa cena od standardowych silikonowych i nanosilikonowych;
  • są to tynki naturalnie zabezpieczone przed algami i grzybami;
  • bardzo wysoka hydrofobowość;
  • duża przepuszczalność pary wodnej;
  • duża elastyczność po wyschnięciu;

Jedyną różnicą pomiędzy silikonowymi jest dostępna mniejsza ilość kolorów i większa nasiąkliwość po zanurzeniu w wodzie. Są to jednak mało znaczące aspekty.

Powiązane artykuły

Ochrona elewacji

Wykończenie ocieplenia w systemie ETICS

1 opinia dla Tynk silikonowo silikatowy Sempre Progresil SI SI

  1. 5 out of 5

    :

    najlepsza hurtownia z jaką miałem do czynienia. dostawa styropianu +klej + siatka + grunt + tynk w przeciągu kilku dni od zamówienia – W SZCZYCIE SEZONU – gdzie normalnie czeka się dłużej. wszystkie towary b. dobrej jakości, starannie zapakowane i zakładam przechowywane. oczywście towar zgodny z opisem. opłaca się zamówić całość do elewacji tj WSZYSTKO bo to tworzy system. doskonały kontakt. szczególne podziękowania dla Pani Karoliny z hurtowni Świdnica

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Jest weekend 11-12 lipca 2020r.

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze równocześnie : ( ctr shift oraz r ) aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja