grunt uniwersalny pod tynk

Grunt pod tynk Sempre Multigrunt

Cena 159,59 zł brutto/op

Cena 135,30 zł brutto/op

op. to 15 litrów

min. 2 op.

Opis produktu

Sempre Multigrunt to farba gruntująca pod tynki cienkowarstwowe. Cena za opakowanie 15 litrów, kolor biały. Wysyłka tylko przy zamówieniu niepełnej palety kleju do styropianu, tynku mineralnego lub białej szpachlówki cemnetowo-wapiennej.

W przypadku różnorodności produktów Sempre (składanych palet) prosimy o kontakt na bok@hurtowniastyropianu.pl w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Sempre Multigrunt

Grunt typu ekonomicznego na duże inwestycje. Opakowanie 15 litrów wystarczy na pomalowanie 100 m2. Sempre Multigrunt służy do przygotowania podłoża pod tynki akrylowe, mineralne oraz silikonowe w kolorze szarym lub ciemnych kolorach pastelowych. W innym przypadku polecamy grunty dedykowane np.:

Podkłady tynkarskie dedykowane stanowią kompletny system ponieważ trwałość takiego połączenia jest większa. Efekt estetyczny nie pozostaje także bez znaczenia. Potwierdzeniem jest nawet 10 letnia gwarancja. Aplikację podkładu należy przeprowadzić do 30 dni od zatopienia siatki a tynk nakładamy najlepiej do 3 miesięcy od aplikacji gruntu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Grunt pod tynk Sempre Multigrunt”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Jest piątek 4 grudnia 2020

Już od 2005 roku służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje doradca z uprawnieniami budowlanymi oraz wieloletnim doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja