grunt uniwersalny pod tynk

Grunt pod tynk Sempre Multigrunt

Cena 159,59 zł brutto/op

Cena 135,30 zł brutto/op

op. to 15 litrów

min. 2 op.

Opis produktu

Sempre Multigrunt to farba gruntująca pod tynki cienkowarstwowe. Cena za opakowanie 15 litrów, kolor biały. Dostawa gratis tylko przy zamówieniu niepełnej palety kleju do styropianu, tynku mineralnego lub białej szpachlówki cemnetowo-wapiennej.

Sempre Multigrunt

Grunt typu ekonomicznego na duże inwestycje. Opakowanie 15 litrów wystarczy na pomalowanie 100 m2. Sempre Multigrunt służy do przygotowania podłoża pod tynki akrylowe, mineralne oraz silikonowe w kolorze szarym lub ciemnych kolorach pastelowych. W innym przypadku polecamy grunty dedykowane np.:

Podkłady tynkarskie dedykowane stanowią kompletny system ponieważ trwałość takiego połączenia jest większa. Efekt estetyczny nie pozostaje także bez znaczenia. Potwierdzeniem jest nawet 10 letnia gwarancja. Aplikację podkładu należy przeprowadzić do 30 dni od zatopienia siatki a tynk nakładamy najlepiej do 3 miesięcy od aplikacji gruntu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Grunt pod tynk Sempre Multigrunt”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja