grunt uniwersalny pod tynk

Grunt pod tynk Sempre Multigrunt 15 l


op. to 15 litrów
min. 2 op.
Jednostka produktu: op

Na stanie

Cena jednostkowa:200,85 

Razem:200,85 

Opis produktu

Sempre Multigrunt to farba gruntująca pod tynki cienkowarstwowe. Cena za opakowanie 15 litrów, kolor biały. Wysyłka tylko przy zamówieniu niepełnej palety kleju do styropianu, tynku mineralnego lub białej szpachlówki cemnetowo-wapiennej.

W przypadku różnorodności produktów Sempre (składanych palet) prosimy o kontakt na bok@hurtowniastyropianu.pl w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Sempre Multigrunt

Grunt typu ekonomicznego na duże inwestycje. Opakowanie 15 litrów wystarczy na pomalowanie 100 m2. Sempre Multigrunt służy do przygotowania podłoża pod tynki akrylowe, mineralne oraz silikonowe w kolorze szarym lub ciemnych kolorach pastelowych. W innym przypadku polecamy grunty dedykowane np.:

Podkłady tynkarskie dedykowane stanowią kompletny system ponieważ trwałość takiego połączenia jest większa. Efekt estetyczny nie pozostaje także bez znaczenia. Potwierdzeniem jest nawet 10 letnia gwarancja. Aplikację podkładu należy przeprowadzić do 30 dni od zatopienia siatki a tynk nakładamy najlepiej do 3 miesięcy od aplikacji gruntu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Grunt pod tynk Sempre Multigrunt 15 l”