Enke 933

Enke Universal Voranstrich 933

Cena 245,02 zł brutto/op

Cena 196,80 zł brutto/op

op. to 20 kg

min. 35 op.

Produkt dostępny na zamówienie

Opis produktu

Grunt podkładowy na bazie żywic alkidowych jednokomponentowy typu K1. Cena za opakowanie 20 kg z dostawą gratis przy zakupie 35 opakowań. W przypadku zainteresowania mniejszymi ilościami doliczamy koszt kuriera. Enke Universal Voranstrich 933 dostępny jest także w mniejszych opakowaniach 2,5 kg oraz 8 kg. Nie nadaje się do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Enke 933

Podkład ten charakteryzuje się następującymi właściwościami fizycznymi:

  • łatwy do nakładania, (pędzel, szpachelka)
  • stosunkowo niskie zużycie ( od 0,1 do 0,4 kg/m2)
  • szybkoschnący ( 30 do 60 min.)
  • polepsza przyczepność płynnych powłok wodochronnych

Przeznaczenie

Podkład Enke 933 doskonale sprawdza się przy gruntowaniu powierzchni poziomych takich jak wylewki betonowe, jastrychy cementowe oraz pionowych mury ceglane, tynki mineralne, kamień naturalny. Do stosowania również na dachach płaskich jako grunt na papy bitumiczne, blachę, konstrukcję stalową, podłoża z drewna oraz do elementów z tworzyw a nawet foli dachowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Enke Universal Voranstrich 933”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Czwartek 4 czerwca 2020r.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze równocześnie : ( ctr shift oraz r ) aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Już od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja