szalunek tracony

Szalunek krawędziowy płyty

4.50 out of 5
(2 opinie klienta)

Cena 89,00 zł brutto/m

Cena 73,00 zł brutto/m

1 mb

70

Opis produktu

Szalunek styropianowy tzw. tracony, krawędziowy płyty fundamentowej ze styropianu XPS 300 035. Cena za jeden metr. Długość jednego elementu to 1,25 m. Grubość płyty styropianowej 10 cm, wysokość zew. 30 cm wewnętrzna 20 cm.

Dokładne wykonanie wszystkich elementów płyty można zlecić na podstawie projektu płyty. Do wykonania jest także element narożny w zależności od specyfikacji koszt od 90 zł brutto/szt. Oraz inne elementy szalunku traconego na zamówienie.

Kod produktu: SZ_LF_600
Dostępność: Na zamówienie
Zastosowanie: płyta
Lambda: 0,035
Naprężenia ściskające: 300 kPa
Nasiąkliwość: <1%
Grubość płyt: 10 cm

Szalunek krawędziowy płyty fundamentowej

standardowe wykonanie ocieplenia pod płyty budynków pasywnych i energooszczędnych. Cena podana za typowy element o wielkości 300 x 300 mm x 1250 mm. Wycena całej dostawy wykonywana jest na podstawie projektu fundamentu. Wszystkie elementy przychodzą opisane i ponumerowane wg planu montażu. Wykonanie szalunku traconego styropianowego pod cały fundament pod domek jednorodzinny trwa tylko kilka godzin. Brak odpadów, szybki montaż i wyeliminowanie szalunków tradycyjnych to oszczędność Twoich pieniędzy.

 

2 opinii dla Szalunek krawędziowy płyty

  1. 4 out of 5

    :

    Muszę przyznać koledze racje, choć zajęło mi to troszkę więcej czasu ale również potwierdzam oszczędności i co najważniejsze ciągłość izolacji została zachowana.

  2. 5 out of 5

    :

    Polecam, wystarczyło utwardzić teren zabrać wujka budowlańca i przygotować płytę 156 m2 do szalowania ze zbrojeniem (siatki) w 2 dni. Zaoszczędziłem kilka tysiaków i mam na lepsze okna:)

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje doradca z uprawnieniami budowlanymi oraz wieloletnim doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Doradca optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek (różnych grubości), co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja