Genderka Fasada 040

Genderka Fasada 040

Cena 59,00 zł brutto/op

Cena 42,80 zł brutto/op

op. to 0,3 m3

niedostępny

Brak w magazynie

Opis produktu

Genderka fasada lambda 040. Przedmiotem sprzedaży jest jedna paczka o dowolnych grubościach styropian 10 cm | 12 | 15 lub 20 cm . Genderka Fasada 040 to najpopularniejszy produkt tej marki. Cena promocyjna za paczkę o zawartości 0,3 m3. Pozostałe grubości płyt na zamówienie. Jest możliwość zakupu różnych grubości płyt ale łączna ilość opakowań powinna wynosić co najmniej 100 szt. Poszczególne ilości proszę rozpisać w uwagach do zamówienia.

Styropian elewacyjny zastosowanie

  • izolacja cieplna ścian z elementami z okładziną i wentylowaną szczeliną powietrzną
  • izolacja cieplna ścian w Bezspoinowych Systemach Ociepleń
  • izolacja cieplna wieńców wykonana jako szalunek tracony pod tynk
  • izolacja cieplna nadproży i ościeży
  • izolacja cieplna stropów od spodu w Bezspoinowych Systemach Ociepleń
  • izolacja cieplna i deskowanie tracone stropów żelbetowych.
Kod produktu: GEN_F040
Producent: Genderka
Dostępność: Dostępny
Zastosowanie: elewacyjny
Lambda: 0,040 W/mK
Wytrzymałość na zginanie: 100 kPa

Genderka Fasada 040

W jakim przypadku możemy zastosować płyty o grubości 10 cm? Ocieplenia budynków styropianem o grubości 10 cm nie należy stosować na standardowych pustakach 24 cm ponieważ ściana taka nie spełni obowiązujących przepisów dotyczących budynków mieszkalnych. Taki styropian nadaje się do ocieplania budynków zbudowanych z ciepłych bloczków typu ytong 38 lub pustaków poryzowanych 38 – 44 cm. Do ocieplania budynków o konstrukcji murowanej z pustaka ceramicznego o grubości 24 – 25 cm proponujemy styropian o grubości 15 cm.

Jeśłi chcesz poczytać o standardzie pasywnym to zapraszamy do artykułu ocieplenie budynku pasywnego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Genderka Fasada 040”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja