Austrotherm EPS 100 na podłogę

Austrotherm EPS 100 styropian podłogowy

Cena 79,00 zł brutto/op

Cena 61,99 zł brutto/op

0,3 m3

min. 100 op.

Opis produktu

Austrotherm EPS 100 036 styropian na podłogę i dach płaski. Cena za paczkę 0,3 m3 z dostawą gratis przy zamówieniu łącznym ok 100 opakowań różnych styropianów  marki Austrotherm. Przy zapotrzebowaniu mniejszych ilości ( min. 24 m3) skontaktuj się z nami mailowo, ustalimy koszta dostawy. Ceny transportu zależą od zamówionej ilości oraz miejsca dostawy. Popularne grubości to 4 | 5 | 6 i 10 cm.

Austrotherm EPS 100

Zastosowanie głównie pod podłogę na gruncie przy grubości ok. 15 cm jest to optymalne ocieplenie posadzki. Stosowany również na dachach płaskich pod papę lub membranę PVC. Styropian Austrotherm EPS 100 można także przyklejać do ścian fundamentowych pod warunkiem wykonania hydroizolacji. Warstwy te powinny dobrze zabezpieczać płyty

Właściwości fizyczne styropianu

Należy pamiętać iż obciążenie użytkowe nie może przekraczać 3 ton na m2. Opór cieplny dla płyty o grubości 10 cm wynosi 2,75 m2K/W. Waga gwarantowana 18 kg/m3 przy wytrzymałości na ściskanie 100 kPa oraz na zginanie 150 kPa.

Deklaracja właściwości użytkowych i karta techniczna.

Podobne produkty

Swisspor Lambda 100

Swisspor EPS 100 036

Termo Organika Gold Dach Podłoga

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Austrotherm EPS 100 styropian podłogowy”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Czwartek 4 czerwca 2020r.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze równocześnie : ( ctr shift oraz r ) aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Już od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja