sempre maresil

Tynk polikrzemianowy Sempre Maresil

Cena 199,00 zł brutto/op

Cena 139,00 zł brutto/op

25 kg

min. 15 op.

Opis produktu

Tynk polikrzemianowy Sempre Maresil najwyższej jakości produkt do wykonywania cienkowarstwowych dekoracyjnoochronnych elewacji. Cena za wiadro 25 kg kolor biały z dostawą gratis od 15 szt. Kolory są za dopłatą.

Do stosowania na zewnątrz budynków. Przeznaczony również do celów renowacyjnych na tynki w systemie renowacyjnym Sempre. Nakłada się go za pomocą pacy. W ofercie naszej znajdziesz tynk w fakturze pełnej (tzw. baranek) i drapanej (tzw. kornik).

Cechy tynku polikrzemianowego Sempre Maresil

Podstawowe składniki z których składa się masa tynkarska polikrzemianowa to

  • stabilizowana krzemionka koloidalna,
  • biel tytanowa,
  • węglan wapnia,
  • woda i dodatki uszlachetniające,

Masa jest barwy białej lub za dopłatą zgodna z kolorami z wzorników IMPRESSIO oraz MASSIMO. Dostępne kolory oznaczone są indeksem ASSP.
Powłoka – strukturalna w formie baranka lub modelowana. Tynk polikrzemianowy możemy także dostarczyć w wiadrach 20 kg z przeznaczeniem do natrysku mechanicznego.

Warunki przechowywania

Przechowywać w pomieszczeniu chłodnym, lecz chronionym przed mrozem, w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu. Po przemrożeniu produkt nie nadaje się do użycia. Data ważności znajduje się na pokrywie opakowania.

Aplikacja tynku Sempre Maresil

Dobrze jest aby tynk był nakładany po wcześniejszym potraktowaniu podłoża specjalnym gruntem polikrzemianowym Maresil Grunt. Szczególnie tam gdzie dochodzi do renowacji starych fasad lub wykonujemy wykończenie elewacji na ociepleniu z wełny mineralnej lub styropianu.

W przypadku systemów ociepleń siatkę należy zatopić w kleju Sempre TU 200 szarym podstawowym lub białym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Tynk polikrzemianowy Sempre Maresil”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Jest weekend 6-7 czerwca 2020r.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze równocześnie : ( ctr shift oraz r ) aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Już od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja