Klej poliuretanowy do styropianu i styroduru xps

5.00 out of 5
(1 opinia klienta)

 

Cena za 1 szt- opakowanie zbiorcze zawiera 12 puszek

Wysyłka tylko z innymi produktami Sempre.

Na stanie

37,50 

Opis produktu

Klej poliuretanowy do styropianu grafitowego i białego typu EPS oraz do styroduru xps. Cena za Sempre op. 750 ml w pianie przy zamówieniu na pełne kartony czyli po 12 szt. Wysyłka gratis tylko przy zamówieniu składającym się z innych produktów Sempre  w tym kleju tu 200. Wysyłka samych kartonów kleju poliuretanowego za dopłatą, wówczas należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

W przypadku różnorodności produktów Sempre (składanych palet) prosimy o kontakt na bok@hurtowniastyropianu.pl w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Klej poliuretanowy do styropianu

Kolejny profesjonalny produkt marki Sempre. Po pierwsze to jeden z nielicznych w Europie klejów poliuretanowych do styropianu grafitowego. Można go stosować już od -5 stC do + 30 stC a po związaniu odporny jest na temperaturę nawet 80 stC. Utrzymuje także bardzo wysoką przyczepność EPS i XPS min. do styropianu, betonu, cegły, stali oraz drewna. Co czyni go jednym z najmocniejszych i najbardziej uniwersalnych w zastosowaniu. Bardzo wydajny jest także zimą.

Ten klej poliuretanowy najczęściej wybierany jest do przyklejania produktów:

W sprzedaży u nas jest od 2014 roku. Dodano do internetowej bazy produktów 27 maja 2019 11:50 .

Firma Sempre ma w swojej ofercie także inne profesjonalne produkty. Najczęściej wybierane są:

Zestaw materiałów Swisspor styropian grafitowy plus klej sempre oraz siatka systemowa 160 g/m2 jest najczęściej wybiernym kompletem materiałów budowlanych na elewację.

Trwałość kleju poliuretanowego

Pamiętajmy koniecznie o zakołkowaniu styropianu po jego przyklejeniu klejem poliuretanowym. Klej po dociśnięciu do ściany powinien mieć grubość ok. 8 mm. Co więcej, osiąga wytrzymałość  na rozciąganie co najmniej 80 kPa w zakresie temperatury nanoszenia od -5 do + 30 st. C. Czas klejenia ok. 6 min.

1 opinia dla Klej poliuretanowy do styropianu i styroduru xps

  1. 5 out of 5

    Produkt: Klej poliuretanowy do styropianu i styroduru xps

    :

    fachowe doradztwo i najlepsze ceny. Ze strony hutrowniastyropianu.pl zakupiłam materiał na całą elewację. Bardzo szybkie zakupy i bardzo szybka dostawa. Polecam!

Dodaj opinię