Pukleber1

Klej poliuretanowy do styropianu i styroduru xps 12szt

5.00 out of 5
(2 opinie klienta) zweryfikowane

Karton 12 szt.
Dostawa gratis dla ilości 12, 24, 36 lub 48 szt.
Jednostka produktu: op

Na stanie

Cena jednostkowa:322,80 

Razem:322,80 

Opis produktu

Klej poliuretanowy do styropianu grafitowego i białego typu EPS oraz XPS w pianie marki Sempre Pukleber 1. Cena za op. 750 ml . Wysyłka gratis przy mniejszych ilościach, już od 1 szt. przy zamówieniu składającym się z innych produktów Sempre  w tym kleju TU 200 w ilości co najmniej 30 worków.

Sempre Pukleber1 klej poliuretanowy do styropianu

Kolejny profesjonalny produkt marki Sempre. Po pierwsze to jeden z nielicznych w Europie klejów poliuretanowych do styropianu grafitowego. Można go stosować już od -5 stC do + 30 stC a po związaniu odporny jest na temperaturę nawet 80 stC. Utrzymuje także bardzo wysoką przyczepność EPS i XPS min. do styropianu, betonu, cegły, stali oraz drewna. Co czyni go jednym z najmocniejszych i najbardziej uniwersalnych w zastosowaniu. Bardzo wydajny jest także zimą.

Ten klej poliuretanowy najczęściej wybierany jest do przyklejania produktów:

Firma Sempre ma w swojej ofercie także inne profesjonalne produkty. Najczęściej wybierane są:

Zestaw materiałów Swisspor styropian grafitowy plus klej sempre oraz siatka systemowa 160 g/m2 jest najczęściej wybiernym kompletem materiałów budowlanych na elewację.

Trwałość kleju poliuretanowego

Klej po dociśnięciu do ściany powinien mieć grubość ok. 8 mm. Co więcej, osiąga wytrzymałość  na rozciąganie co najmniej 80 kPa w zakresie temperatury nanoszenia od -5 do + 30 st. C. Czas klejenia ok. 6 min.

2 opinii dla Klej poliuretanowy do styropianu i styroduru xps 12szt

 1. 5 out of 5

  Produkt: Klej poliuretanowy do styropianu i styroduru xps 12szt

  Paweł:

  Obsługa na najwyższym poziomie. Szybka realizacja, dobra cena, wysoka jakość i fachowe doradztwo. Na pewno to nie były moje ostatnie zakupy. Polecam wszystkim!!!

 2. 5 out of 5

  Produkt: Klej poliuretanowy do styropianu i styroduru xps 12szt

  Alicja:

  fachowe doradztwo i najlepsze ceny. Ze strony hutrowniastyropianu.pl zakupiłam materiał na całą elewację. Bardzo szybkie zakupy i bardzo szybka dostawa. Polecam!

Dodaj opinię