Eurostyr Hydroterm

Hydroterm styropian fundamentowy

Cena 95,00 zł brutto/op

Cena 75,00 zł brutto/op

op. to 0,30 m3

min. 80 op.

Opis produktu

Eurostyr Hydroterm EPS 100 cena za paczkę 0,3 m3 z dostawą gratis na powyższym terenie przy zamówieniu łącznym (różne styropiany marki Eurostyr) ok. 100 paczek. Najczęściej wybierany w 2018 roku styropian fundamentowy na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Produkt dostępny jest także od ręki w każdej ilości na magazynie w Lublinie. Najpopularniejsze grubości styropianu to 10 cm | 12 cm oraz 15 cm lecz dostępny także od 5 cm do 20 cm.

Eurostyr Hydroterm

Twardy hydrofobizowany niebieski styropian fundamentowy typu EPS 100 o deklarowanym współczynniku lambda na poziomie 035. Norma: EPS-EN 13163-T1-L2-W2-Sb5-P10-BS150-CS(10)100-DS(N)5-DS(70,-)1-WL(T)3-WD(V)3. Wymaga (podobnie jak każdy styropian eps) dodatkowego zabezpieczenia przed zasypaniem gruntem. Najlepiej wykonać to zatapiając siatkę w kleju cementowym oraz wykonując warstwę izolacji przeciwwilgociowej. Ostatnia warstwa z folii budowlanej 0,2 – 0,3 mm zabezpieczy styropian przed uszkodzeniem w trakcie zagęszczania gruntu. Folie kubełkową stosujemy jednakże tylko go wykonana jest opaska drenażowa wokół budynku.

Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λ=0,035 W/mk. Klasa reakcji na ogień: E

zastosowanie

• po pierwsze izolacja ścian fundamentowych oraz piwnicznych poniżej poziomu gruntu,
• ocieplenie tarasu i balkonu,
• izolacja cieplna posadzek na gruncie w budynkach mieszkalnych i usługowych obciążonych ruchem pieszych,
• termoizolacja posadzek w obiektach magazynowych o obciążeniu użytkowym do 3,0t/m2,

uwagi

Najlepszym rozwiązaniem w przypadku wysokiego stanu wód gruntowych będzie styrodur xps 300 kPa. Natomiast najlepsze ocieplenie posadzki na gruncie przy obciążeniu ruchem dynamicznym ( wózki widłowe oraz sprzęt budowlany, samochody ciężarowe) będą płyty xps o wytrzymałości nawet do 700 kPa.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Hydroterm styropian fundamentowy”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja