tynk mineralny Sempre TM 300

Tynk mineralny biały Sempre TM 300

Cena 55,78 zł brutto/op

Cena 43,05 zł brutto/op

op. to 25 kg

min. 48 op.

Opis produktu

Tynk mineralny biały idealnie nadaje się na wełnę mineralną lub styropian Sempre TM 300. Cena za worek 25 kg przy zamówieniu na pełne palety czyli po 48 szt. Przy mniejszych ilościach zapytaj o cenę przesyłając zapytanie wraz z kodem pocztowym. Jeśli zamówisz 24 op. to musimy uzupełnić paletę innymi suchymi zaprawami Sempre.

Sempre TM 300

Jest idealnie biały, ciepły. Przed jego aplikacja powierzchnię należy przygotować gruntem Sempre Multigrunt .  Charakteryzuje się wysoką paroprzepuszczalnością i zabezpiecza warstwę nośną z siatki przed działaniem warunków atmosferycznych. Zużycie tynku mineralnego Sempre TM 300 jest podobne do zwykłych tynków cienkowarstwowych i kształtuje się na poziomie:

tynk mineralny zużycie na m2
1,5 mm 2,5 kg /m2
2 mm 3,0 kg /m2
3 mm 4,5 kg /m2

Biały tynk mineralny

Idealnie nadaje się pod malowanie jasnymi różnego rodzaju farbami od akrylowych po polikrzemianowe. Można go zostawić jako ostateczne wykończenie elewacji lub zabezpieczyć białą farbą silikonową. Biały tynk mineralny dostarczany jest jako sucha mieszanka gotowa do rozrobienia wodą. Potrzebuje ( w normalnych warunkach pogodowych) 2 dni na pełne związanie i to właśnie w tym czasie należy go chronić przed deszczem i słońcem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Tynk mineralny biały Sempre TM 300”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja