tynk mineralny Sempre TM 300

Tynk mineralny biały Sempre TM 300


op. to 25 kg
min. 48 op.
Jednostka produktu: op

Na stanie

Cena jednostkowa:67,60 

Razem:67,60 

Opis produktu

Tynk mineralny biały idealnie nadaje się na wełnę mineralną lub styropian Sempre TM 300. Cena za worek 25 kg przy zamówieniu na pełne palety czyli po 48 szt. Przy mniejszych ilościach zapytaj o cenę przesyłając zapytanie wraz z kodem pocztowym. Jeśli zamówisz 24 op. to musimy uzupełnić paletę innymi suchymi zaprawami Sempre. Wówczas zachęcamy do kontaktu w celu doboru produktów.

Sempre TM 300

Jest idealnie biały, ciepły. Przed jego aplikacja powierzchnię należy przygotować gruntem Sempre Multigrunt .  Charakteryzuje się wysoką paroprzepuszczalnością i zabezpiecza warstwę nośną z siatki przed działaniem warunków atmosferycznych. Co więcej, zużycie tynku mineralnego Sempre TM 300 jest podobne do zwykłych tynków cienkowarstwowych i kształtuje się na poziomie:

tynk mineralny zużycie na m2
1,5 mm 2,5 kg /m2
2 mm 3,0 kg /m2
3 mm 4,5 kg /m2

Biały tynk mineralny

Ze względu na swoje właściwości idealnie nadaje się pod malowanie jasnymi różnego rodzaju farbami od akrylowych po polikrzemianowe. Co więcej, można go zostawić jako ostateczne wykończenie elewacji lub zabezpieczyć białą farbą silikonową. Biały tynk mineralny dostarczany jest jako sucha mieszanka gotowa do rozrobienia wodą. Potrzebuje ( w normalnych warunkach pogodowych) 2 dni na pełne związanie i to właśnie w tym czasie należy go chronić przed deszczem i słońcem. Dlatego jest najczęściej wybierany wśród Klientów. Jeśłi istnieje taka potrzeba to pod ten tynk polecamy biały klej bez gruntowania do zatapiania siatki Sempre TU 300.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Tynk mineralny biały Sempre TM 300”