tynk mineralny Sempre TM 300

Tynk mineralny biały Sempre TM 300

Cena 55,30 zł brutto/op

Cena 42,50 zł brutto/op

op. to 25 kg

min. 48 op.

Opis produktu

Tynk mineralny biały idealnie nadaje się na wełnę mineralną lub styropian Sempre TM 300. Cena za worek 25 kg przy zamówieniu na pełne palety czyli po 48 szt. Przy mniejszych ilościach zapytaj o cenę przesyłając zapytanie wraz z kodem pocztowym. Jeśli zamówisz 24 op. to musimy uzupełnić paletę innymi suchymi zaprawami Sempre.

Sempre TM 300

Jest idealnie biały, ciepły. Przed jego aplikacja powierzchnię należy przygotować gruntem Sempre Multigrunt .  Charakteryzuje się wysoką paroprzepuszczalnością i zabezpiecza warstwę nośną z siatki przed działaniem warunków atmosferycznych. Zużycie tynku mineralnego Sempre TM 300 jest podobne do zwykłych tynków cienkowarstwowych i kształtuje się na poziomie:

tynk mineralny zużycie na m2
1,5 mm 2,5 kg /m2
2 mm 3,0 kg /m2
3 mm 4,5 kg /m2

Biały tynk mineralny

Idealnie nadaje się pod malowanie jasnymi różnego rodzaju farbami od akrylowych po polikrzemianowe. Można go zostawić jako ostateczne wykończenie elewacji lub zabezpieczyć białą farbą silikonową. Biały tynk mineralny dostarczany jest jako sucha mieszanka gotowa do rozrobienia wodą. Potrzebuje ( w normalnych warunkach pogodowych) 2 dni na pełne związanie i to właśnie w tym czasie należy go chronić przed deszczem i słońcem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Tynk mineralny biały Sempre TM 300”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Jest czwartek 20 luty 2020.

To już 16 rok działalności naszej firmy.

Cenniki będą aktualne na pewno do 28 lutego

Zapraszamy do zakupów poprzez panel sklepu, który dostępny jest 24 godziny na dobę także w święta.

W okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia.

Jeśli Twoja wyszukiwarka nie odświeża automatycznie ciasteczek to kliknij na klawiaturze "ctr i r" aby odświeżyć stronę i zobaczyć aktualną datę i ceny. Musisz być online.

Nie możesz się dodzwonić? Napisz proszę zapytanie, podając adres dostawy z kodem pocztowym oraz telefon kontaktowy

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja