krem iniekcyjny Sempre Renowator 190

Krem iniekcyjny Sempre Renowator 190

Cena 979,45 zł brutto/op

Cena 762,00 zł brutto/op

5 kg

Zakup w komplecie z zaprawami Renowator

Opis produktu

Sempre Renowator 190 to najwyższej jakości krem iniekcyjny do wykonywania poziomych i pionowych przepon izolacyjnych metodą bezciśnieniową. Skuteczny nawet przy 95% wilgotności ścian zgodnie z wytycznymi instrukcji WTA 4-4-04D. Instrukcja dotyczy profesjonalnej renowacji zabytków. Coraz częściej stosowany przy osuszaniu zwykłych budynków.

Krem iniekcyjny Sempre Renowator 190

Najwyższej jakości krem iniekcyjny na bazie silanów, gotowy do użycia, nie zawiera rozpuszczalników. Wytwarza trwałą barierę dla migracji kapilarnej wody wewnątrz murów. Podobne działanie ma szlam izolacyjny stosowany jako hydroizolacja posadzek i ścian, wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Wykonie izolacji kremem iniekcyjnym przedstawia film:

Artykuły tematycznie powiązane:

Osuszanie budynków przed ociepleniem styropianem

Tynki renowacyjne działanie i wykonanie

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Krem iniekcyjny Sempre Renowator 190”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja