sempre renowator 330

Sempre Renowator 330 szlam izolacyjny

Cena 99,76 zł brutto/op

Cena 89,00 zł brutto/op

15 kg

24 op.

Opis produktu

Sempre Renowator 330 to hydroizolacja szlam izolacyjny, zaprawa mineralna modyfikowana polimerami. Cena za opakowanie 15 kg. Znajduje zastosowanie jako cienkowarstwowa hydroizolacja fundamentów, tarasów oraz posadzek na gruncie także wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych.

Sempre Renowator 330 szlam izolacyjny

Elastyczna zaprawa uszczelniająca przeznaczona jest do wykonywania hydroizolacji wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Służy do uszczelniania:

 • pionowego ścian,
 • poziomego tarasów oraz posadzek na gruncie,
 • pionowych i poziomych podłoży pod płytki ceramiczne w łazienkach, na tarasach, basenach.
 • żelbetowych konstrukcji podziemnych,

Szlam izolacyjny można stosować na podłoża takie jak:

 • tynk cementowy i cementowo – wapienny,
 • beton, gazobeton,
 • jastrych gipsowy i cementowy,
 • cegła, bloczki z betonu komórkowego, pustaki betonowe i ceramiczne,
 • płyty kartonowo – gipsowe, cementowo włókniste.

Szlam hydroizolacyjny Sempre Renowator 330 odporny jest na działanie wody oraz mrozu. Dzięki specjalnym parametrom technicznym spełnia swoje zadanie już przy grubości od 2-3 mm.

Specyfikacja techniczna i wykonanie

Produkt przeznaczony jest do nanoszenia szpachlą ok. 3,0 litry wody lub pędzlem ok. 4,0 l wody na opakowanie 15 kg na matowo-wilgotne podłoże. Należy wykonać przynajmniej 2 warstwy izolacji o grubości nie większej niż 3 mm każda. Do zabezpieczenia przed wilgocią całkowita grubość zaprawy powinna wynosić :

 • co najmniej 2 mm (zużycie ok. 3 kg/m2 )
 • dla wody naporowej/opadowej łączna grubość powinna wynosić ok. 3 mm (zużycie ok. 4 kg/m2 ).

Przy nanoszeniu przy użyciu pędzla, szlam dokładnie rozprowadzić i wetrzeć w szczeliny oraz
nierówności podłoża. W przypadku aplikacji Sempre renowator 330 pacą zębatą, zaleca się gładzenie zaprawy od razu po nałożeniu, lub zroszenie wodą pacy lub naniesionego materiału przed wygładzaniem. Każdą kolejną warstwę nanosić można po związaniu poprzedniej oraz osiągnięciu odpowiedniej wytrzymałości (czas oczekiwania wynosi około 6 godzin na
warstwę grubości 1 mm).

Wstępną wytrzymałość zaprawa o grubości 1 mm osiąga po czasie około 6 godzin jednakże
całkowite związanie osiąga się po 28 dniach. Należy unikać schnięcia wymuszonego (np. ogrzewania, silnego nasłonecznienia) a także mrozu. Niska temperatura i wysoka wilgotność powietrza wydłużają czas twardnienia i wiązania.

Powiązane tematycznie artykuły dotyczące wykonywania iniekcji oraz tynków renowacyjnych:

Osuszanie budynków przed ociepleniem styropianem

Tynki renowacyjne działanie i wykonanie

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Sempre Renowator 330 szlam izolacyjny”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja