sempre previo klej zelowy

Klej żelowy do płytek Sempre Previo

5.00 out of 5
(1 opinia klienta) zweryfikowane

min. 24 opakowania
Jednostka produktu: 25kg

Na stanie

Cena jednostkowa:47,00 

Razem:47,00 

Opis produktu

Sempre Previo to elastyczny klej żelowy do płytek ceramicznych także wielkoformatowych. Doskonały także jako klej do płytek klinkierowych, z kamienia naturalnego i kamienia ze sztucznego konglomeratu. Ze względu na swoje właściwości można go stosować na podłożach odkształcalnych i nieodkształcalnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jest produktem mrozoodpornym, wodoodpornym oraz odpornym na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki doskonałym parametrom technicznym i roboczym jest wydajna i wygodna w użyciu. Dostawa gratis już od 24 op.

Można go używać do układania płytek w systemie ogrzewania podłogowego. Dzięki zastosowaniu specjalnych składników nadających żelową konsystencję klej zatrzymuje wodę w układzie co zwiększa przyczepność do podłoża i jest mniej wrażliwy na przedozowanie wody. Przy odpowiednim dozowaniu wody nie powodując osuwania się płytki. Preferowana gęstsza konsystencja do przyklejania płytek na ścianie i rzadsza przy układaniu na posadzce.

Klasyfikując wg normy europejskiej Klej PREVIO jest cementowym klejem do płytek o podwyższonej przyczepności (C2), ograniczonym spływie (T) i wydłużonym
czasie otwartym (E). Klasa C2TE.

Klej żelowy Sempre Previo – logistyka

Jeśli chcesz uzyskać optymalną cenę to złóż swoje zamówienie w komplecie z innymi produktami marki Sempre. Spełniając minimum logistyczne przykładowo:

  • Sempre TU 200 – (od 24 do 48 op. lub 72 – 90 op. plus Sempre Previo od 8 do 24 op.)
  • Budomont ZS-640 – (od 18 op do 42 op.) plus Previo od 6 do 24 op.
  • inne zaprawy

Możesz także złożyć zamówienie na komplet dowolnych farb np.:

W sprawie szczegółów prześlij zapytanie lub zadzwoń do działu handlowego.

 

1 opinia dla Klej żelowy do płytek Sempre Previo

  1. 5 out of 5

    Produkt: Klej żelowy do płytek Sempre Previo

    PITER:

    Dobry produkt, korzystna cena i profesjonalna obsluga klienta.

Dodaj opinię