sempre previo klej zelowy

Klej żelowy do płytek Sempre Previo

5.00 out of 5
(1 opinia klienta)

Cena 36,70 zł brutto/25kg

Cena 29,50 zł brutto/25kg

24 op.

Opis produktu

Sempre Previo to elastyczny klej żelowy do płytek ceramicznych także wielkoformatowych. Doskonały także jako klej do płytek klinkierowych, z kamienia naturalnego i kamienia ze sztucznego konglomeratu. Można go stosować na podłożach odkształcalnych i nieodkształcalnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jest produktem mrozoodpornym, wodoodpornym oraz odpornym na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki doskonałym parametrom technicznym i roboczym jest wydajna i wygodna w użyciu. Dostawa gratis już od 24 op.

Można go używać do układania płytek w systemie ogrzewania podłogowego. Dzięki zastosowaniu specjalnych składników nadających żelową konsystencję klej zatrzymuje wodę w układzie co zwiększa przyczepność do podłoża i jest mniej wrażliwy na przedozowanie wody. Przy odpowiednim dozowaniu wody nie powodując osuwania się płytki. Preferowana gęstsza konsystencja do przyklejania płytek na ścianie i rzadsza przy układaniu na posadzce.

Klasyfikując wg normy europejskiej Klej PREVIO jest cementowym klejem do płytek o podwyższonej przyczepności (C2), ograniczonym spływie (T) i wydłużonym
czasie otwartym (E). Klasa C2TE.

Klej żelowy Sempre Previo – logistyka

Jeśli chcesz uzyskać optymalną cenę to złóż swoje zamówienie w komplecie z innymi produktami marki Sempre. Spełniając minimum logistyczne przykładowo:

  • Sempre TU 200 – (od 24 do 42 op. lub 72 – 90 op. plus Sempre Previo od 8 do 24 op.)
  • Budomont ZS-640 – (od 18 op do 42 op.) plus Previo od 6 do 24 op.
  • inne zaprawy

Możesz także złożyć zamówienie na komplet dowolnych farb np.:

W sprawie szczegółów prześlij zapytanie lub zadzwoń do działu handlowego.

1 opinia dla Klej żelowy do płytek Sempre Previo

  1. 5 out of 5

    :

    Dobry produkt, korzystna cena i profesjonalna obsluga klienta.

Dodaj opinię

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja