sempre soffitto

Sempre Soffitto antyrefleksyjna farba na sufit

Cena 180,00 zł brutto/op

Cena 165,50 zł brutto/op

op. to 10 litrów

min. 11 op.

Opis produktu

Biała w pełnym macie doskonałej jakości farba Sempre Soffitto do modnych antyrefleksyjnych sufitów, na każdą powierzchnię. Cena brutto za 10 litrów z dostawą gratis od 1 op. pod warunkiem zamówienia niepełnej palety dowolnych produktów Sempre. Do wyboru są w sumie różne produkty :

  • Sempre TU 200 – elastyczny klej do styropianu grafitowego i zatapiania siatki, dostępny także w białej wersji (od 24 do 42 op. lub 72 – 90 op.)
  • Elastico – biały klej elastyczny  do kamienia lub płytek ceramicznych typu C2TES1; ( podobnie jak wyżej)
  • Previo – klej żelowy do płytek,
  • Budomont ZS-640 – biała szpachlówka cementowo wapienna; (od 18 op do 42 op.)

Możesz także złożyć zamówienie na komplet dowolnych farb np.:

  • Sempre Soffito, na 200 m2 będzie to 20 litrów, czyli dwa opakowania po 10 litrów;
  • Ceramicmat, farba ceramiczna zmywalna 10 razy bardziej odporna na plamy i szorowanie, na 200 m2 ścian z przedpokoju, kuchni, salonu i pokoju dziecka wystarczy jedno opakowanie w dowolnym kolorze,
  • Semilatex Premium, lateksowa farba odporna na zmywanie do pozostałych pokoi na 200 m2 ścian;

Razem 60 litrów (6 wiader po 10 litrów) dowolnych farb Sempre i wysyłka jest gratis.

Te najbardziej popularne kolory znajdziesz pod linkami:

Sempre Soffitto super mat

Głęboki mat sprawia, że sufit nabiera profesjonalnego, atrakcyjnego wyglądu. Sempre Soffitto maskuje jednocześnie niewielkie niedoskonałości podłoża. Niezastąpiona jest przy mocno oświetlonych sufitach. Jedna z najlepszych farb antyrefleksyjnych na rynku w Europie.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Sempre Soffitto antyrefleksyjna farba na sufit”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja