farba ceramiczna sempre ceramicmat

Farba ceramiczna Sempre Ceramicmat

Cena 469,24 zł brutto/op

Cena 345,10 zł brutto/op

10 litrów

min. 11 op.

Opis produktu

Plamoodporna mocna farba ceramiczna Sempre Ceramicmat doskonale sprawdzi się w hotelach, małej gastronomi oraz w pokoju i kuchni domku jednorodzinnego. Cena promocyjna za 10 litrów farby w kolorze białym. Farba ta zachowuje pełny mat, pochłania światło brak jest odblasków nawet po usunięciu plam. Łatwo jest ją umyć, nie traci przy tym koloru. Zwana farbą trzeciej generacji :), właśnie niespodziewanie weszliśmy w taki świat. Teraz gdy Twój dzidziuś pomaluje ścianę kredkami nawet lekko ciśnienie Tobie nie skoczy…

Farba ceramiczna Sempre Ceramicmat

Najwyższej jakości ceramiczna farba. Przy jej produkcji wykorzystywana jest innowacyjna technologia, wykorzystująca żywice oraz woski syntetyczne. Ceramiczne wypełniacze zapewniają najwyższy stopień odporności na ścieranie.  Woski natomiast nadają powłoce ponad przeciętne właściwości barierowe na wnikanie plam. Farba o bardzo wysokiej sile krycia. Biel tytanowa nadaje matowy efekt ciepłej białości. Tworząc matowe wykończenie malowanych powierzchni nadaje wnętrzom ekskluzywny charakter.

Farba Ceramiczna Sempre przeznaczona jest do stosowania na podłoża mineralne:

  • tynki wapienne, wapienno – cementowe;
  • gładzie gipsowe, płyty gipsowo – kartonowe;

Można ją także stosować na powierzchnie pokryte innymi powłokami malarskimi. W takim przypadku zaleca się wykonać próbę przyczepności.

Najpopularniejsze kolory w wersji poglądowej znajdziesz pod linkami

Polecamy, produkt załączony na stronę sklepu 10.08.2019 r.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Farba ceramiczna Sempre Ceramicmat”

Kontakt

Hurtownia Styropianu PHU Lingo

Dzień dobry!

Od blisko 16 lat służymy fachowym doradztwem w wykonywaniu izolacji budowlanych z zastosowaniem EPS i XPS oraz płyt PIR. Pod numerem 513092032 dyżuruje właściciel, mgr inż. Tomasz Lingo, który posiada uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie przy termomodernizacji starych oraz budowie nowych energooszczędnych budynków. Pan Tomasz optymalizuje technologię, wybierając najlepsze materiały w przystępnej cenie. Jest z czego wybierać, dostępnych jest ponad dziesięciu dostawców styropianu oraz dwudziestu kilku producentów chemii. Na stronie prezentujemy tylko wybrane marki.

Aby dokonać zakupu w okienku "ilość" wpisz sumę potrzebnych paczek, co najmniej w ilości minimalnej a grubości styropianu podaj w ostatniej fazie zamówienia w okienku: Uwagi do zamówienia. Jeśli chcesz zamówić różne styropiany w różnych ilościach ale w sumie co najmniej 80 paczek to napisz do nas maila. Zachowamy promocje.

Zamówienia, które spełniają wskazane minima logistyczne to:

DOSTAWA GRATIS w całej Polsce.

Zapraszamy!

Optimized with PageSpeed Ninja