Styropian grafitowy 033

Styropian grafitowy 033 ECO Genderka

5.00 out of 5
(1 opinia klienta) zweryfikowane

op. to 0,3 m3
niedostępny
Jednostka produktu: op

Brak w magazynie

Opis produktu

Styropian grafitowy 033 Genderka Fasada Extra Eco współczynnik lambda o wartości 0,033 W/mK. Cena dotyczy jednego opakowania pod warunkiem zamówienia w ilości co najmniej 100 opakowań. Dostawa mniejszych ilości nie jest możliwa z lokalnych magazynów. Styropian elewacyjny o podwyższonej termoizolacyjności tego koloru podczas aplikacji na ścianie należy zabezpieczać siatkami osłonowymi na rusztowaniach. W innym przypadku może ulec deformacji, nawet po przyklejeniu. Styropian nie wymagający siatek osłonowych to Swisspor Lambda White 031.

Genderka Fasada Extra Eco

Styropian EPS 033 karta techniczna znajduje się na stronie producenta Genderka oraz DWU

Niestety z powodu serii wpadek w Genderka GUNB w 2016, 2017, 2018, 2019 i kolejnej w 2021 roku, czyli niskiej jakości próbek wycofaliśmy się z promocji tej marki. Styropiany Genderki zniknęły z głównej oferty. Produkty te dostępne są tylko na specjalne zamówienie.

Styropian grafitowy 033

Styropian grafitowy Genderka lżejszego typu, o lambdzie 0,033 W/mK z przeznaczeniem do ocieplania fasad budynków jednorodzinnych. Podwyższone parametry termoizolacyjne zawdzięcza stosowanemu do produkcji surowcowi z zawartością grafitu, który nadaje płytom ciemniejszy, szary kolor i lepszą izolacyjność.

Fasada Extra Eco różni się nieco mniej wyśrubowaną wartością współczynnika przewodzenia ciepła ≤0,033 ( niż dla Fasady Extra jest to ≤0,031), oraz nieco niższą ceną.

Należy jednak mieć na uwadze, że popularne, alternatywne materiały termoizolacyjne charakteryzują się znacznie gorszymi współczynnikami przewodzenia ciepła ( ≤0,040 a nawet ≤ 0,045) i wymagają zastosowania znacząco grubszej warstwy dla osiągnięcia tak samo skutecznej termoizolacji. Niektóre z tych materiałów są również dużo droższe (wełna skalna).

Najczęściej wybieranym styropianem grafitowym z naszej oferty jest Swisspor Lambda Plus 032.

 

 

1 opinia dla Styropian grafitowy 033 ECO Genderka

  1. 5 out of 5

    Produkt: Styropian grafitowy 033 ECO Genderka

    Styropian grafitowy 033:

    Uważam, że cena, którą Państwo proponujecie jest super. Potrzebowaliśmy styropian z dnia na dzień i Państwo bardzo szybko nam przywieźli. Pieniądze zostały wpłacone z zamówieniem.Wszystko było ok i przyszło , zgodne z zamówieniem.
    Serdecznie polecamy.

Dodaj opinię