Siatka 180g Ultra

Siatka 180g Eurowek Ultra 180


50 m2
Jednostka produktu: op

Brak w magazynie

Opis produktu

Siatka z włókna szklanego 180g Eurowek Ultra 180 najmocniejsza na rynku siatka na styropian w systemach ociepleń. Optymalna wielkość oczek oraz duża siła zrywająca mówią wiele dobrego o jej jakości. Producent Proxim to polska firma z ponad 30 letnim doświadczeniem.

Siatka 180g Eurowek Ultra 180 parametry

Siatka ma deklarowaną wielkość oczek 3,5 x 3,5 mm czyli optymalnie dla jej prawidłowej pracy jako materiał zbrojący w systemach ociepleń. Duża siła zrywająca powyżej 50 N/mm to bardzo dobry wynik, bijący siatki o mniejszych gramaturach, właśnie to czyni ją najlepszą siatką na rynku. Gramatura wynosi 180 g/m2 (+-5%).

Montaż

Siatkę elewacyjną stosuje się na przyklejony już styropian, celem wzmocnienia struktury elewacji. Przed montażem siatki, należy sprawdzić podłoże, usunąć ewentualnie ruchome przedmioty i oczyścić. Następnie należy nałożyć 3-4 mm warstwę kleju i zatopić siatkę. Jeżeli siatka jest widoczna, to kolejnym krokiem jest nałożenie warstwy wyrównującej oraz wygładzającej ok. 1-2 mm. Łącznie grubość kleju elastycznego z włóknem nie powinna wraz z siatka mieć więcej niż 8 mm grubości.

Bezpieczeństwo

Siatka z włókna szklanego Eurowek Ultra 180 nie zawiera substancji niebezpiecznych zgodnie z rozporządzeniem RECH. W trakcie pracy z siatką z włókna szklanego zaleca się stosować ochronę skóry i oczu. Przy wystąpieniu podrażnień należy skontaktować się z lekarzem. Ponadto, w przypadku kontaktu drobin siatki z oczami, przemyć je przez kilkanaście minut pod bieżącą wodą.

Sprawdź także:

SIATKA DO STYROPIANU 160 TX DE 4×4 TUV

SIATKA SEMPRE 165 55M2

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Siatka 180g Eurowek Ultra 180”